Wyszukiwałeś:

bolid

. Znaleziono 210 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: bolid

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 210 wszystkich):

F1: Nowy bolid Toro Rosso

Jako przed ostatni zespół Toro Rosso zaprezentował w Barcelonieswój nowy bolid na sezon 2009. Auto zaliczyło jeszcze dziś pierwszeokrążenia testowe na hiszpańskim torze Circiut de Catalunya.

 

Bolid napędzany czekoladą

Naukowcy z Uniwersytetu w Warwick zbudowali bolid Formuły 3, który możebyć zasilany za pomocą biopaliwa. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego gdybynie fakt, że paliwo to odpadki z fabryki czekolady.

 

Kubica zamieni bolid na rajdówkę

Piątek trzynastego będzie dla Roberta Kubicy dniem bardzo szczęśliwym. Wkońcu, po czterech latach przerwy, będzie mógł powrócić dodyscypliny, którą mocno zainteresował się w 2004 roku - czytamy wPrzeglądzie Sportowym.

 

F1: Renault jak za dawnych lat

Wszystko poza barwami bolidu jest zupełnie nowe. Renault przedstawiło wubiegłą niedzielę na torze w Walencji bolid R30 na sezon 2010, a takżeskład kierowców.

 

F1: Virgin Racing z sieci

Nowy zespół w stawce Formuły 1, Virgin Racing przedstawił swójpierwszy bolid. Prezentacja VR-01 nie odbyła się jednak na torze, a wInternecie.

 

Wytrzymałość ważniejsza niż aerodynamika

Pierwsze, tegoroczne testy nowych bolidów Formuły 1 na torze w Walencji,bardziej przypominały maratony niż sesje treningowe. Mimo że na torzeregularnie kursowało siedem wyścigówek, zdarzyły się tylko dwieawarie.

 

F1: Lotus jak za czasów Chapmana

Głęboka zieleń złamana żółtymi pasami. Tak prezentuje się nowybolid zespołu Lotus F1 Racing, który barwami nawiązuje do danwegozespołu British Racing Green, startującego w Formule 1 z sukcesami w latach50- i 60-tych.

 

F1: Jedenaście przepisów na sukces

Jedenaście zespołów zdążyło już przedstawić swoje nowe bolidy nanadchodzący sezon w Formule 1. Niemiecki magazyn Auto Motor und Sport zdobyłsię na krótkie porównanie, jak technicznie i aerodynamicznie,różnią się od siebie najszybsze wyścigówki na świecie.

 

F1: Lotus się spisał

Wczorajsze, pierwsze, oficjalne testy Lotusa na torze Jerez wypadły lepiej niżpomyślnie. Bolid T127 zaliczył 76 okrążeń, bez notowania żadnychproblemów.

 

F1: Button zazdrości Ferrari, Alonso zachwycony

Jenson Button po czterodniowych testach w Jerez przyznał w wywiadzie, żewedług niego to Ferrari aktualnie dysponuje najszybszym samochodem. Nowykierowca ekipy z Maranello Fernando Alonso też jest tego samego zdaniamówiąc, że F10 to najlepszy bolid jaki prowadził w swojej karierze dotej pory.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017