Wyszukiwałeś:

box

. Znaleziono 16 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: box

Spróbuj też wyszukać: bagaznik kufer

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 16 wszystkich):

GM na wystawie SEMA, cz. II

W sumie koncern General Motors zaprezentował w Las Vegas gamę kilkunastumodeli różnych marek wchodzących w skład międzynarodowego koncernu.

 

Fiat X-box

Już od tego weekendu, na razie tylko w Anglii, będzie można nabyć specjalnąwersję dwóch popularnych aut Fiata. Dzięki współpracy zproducentem konsoli X-box, Punto i Stilo uzyskały indywidualny styl.

 

Prawie jak Cayenne

Dla osób, które zainteresował nowy SUV Audi o nazwie Q7, alestylistycznie przystają przy Porsche Cayenne niemiecka firma Nothelleprzygotowała specjalny model wzbogacony pakietem wydajnościowym.

 

Fabia i Octavia - rok modelowy 2007

W ofercie pojawiły się już Skoda Fabia, Skoda Octavia oraz Skoda Octavia Tourz roku modelowego 2007. Zmiany dotyczą nowych rozwiązań technologicznych orazdodatkowych elementów w poszczególnych wersjach wyposażenia.

 

Paryskie targi zainaugurowane!

Właśnie dzisiaj, 28 września, dniami prasowymi rozpoczął się jeden znajwiększych salonów samochodowych w Europie, a także na świecie.Przez ponad dwa tygodnie na paryskich targach motoryzacyjnych prezentowanychbędzie kilkadziesiąt premier oraz modeli koncepcyjnych.

 

Navidrive w ofercie Citroena

W pierwszej połowie tego roku Citroen zamierza wprowadzić do sprzedaży nowysystem NaviDrive w modelach C5 oraz C6. Od poprzedniego różni ulepszonąkoncepcją graficzną oraz nowoczesnym funkcjami z dziedziny teleinformatyki iaudio.

 

Tańsze użytkowe Volkswageny

Obniżki cen, jakie ostatnio można zaobserwować u sporej liczby mareksamochodowych, dotknęły także i Samochody Użytkowe Volkswagena. Dodatkowowzmocniona została oferta rabatowa dla wersji wyposażenia Silverline iGoldenline.

 

DKV rewolucjonizuje opłaty drogowe

DKV wprowadziło jednolity, automatyczny system rozliczania opłat zaautostrady, mosty i tunele w całej Europie. Pierwsze kraje, w którychzostanie uruchomiony, to: Francja, Hiszpania i Portugalia. Do pobierania opłatposłuży urządzenie pokładowe DKV Box.

 

UTA uniwersalna

Jako pierwszy z emitentów kart paliwowo-serwisowych UTA wprowadza doswojej oferty urządzenie, które umożliwi elektroniczny pobórmyta w ramach wielu systemów autostradowych.

 

Test bagażników dachowych

Reguła mówi, że jeśli poszukuje się jakości, to trzeba za niązapłacić nieco więcej. Podobnie jest w przypadku wyboru bagażnikówdachowych, na które w zimie, podobnie jak w okresie wakacyjnym jestnajwiększy popyt.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017