Wyszukiwałeś:

bramki X

autostradach X

. Znaleziono 136 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: na.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: bramki na autostradach

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 136 wszystkich):

Autostrada A1 - kolejna, największa budowa Europy

- Budowa na 90 km odcinku Autostrady A1 pomiędzy Gdańskiem a Grudziądzemosiągnęła półmetek - zakomunikował w czerwcu Torbjoern Nohrstedt,Prezes Gdańsk Transport Company, koncesjonariusza Autostrady A1. To doskonałymoment na relację z placu budowy.

 

Nowe bramki na A4 Katowice-Kraków

Stalexport Autostrada Małopolska S.A. uruchomił nowe, tymczasowe stanowiskaobsługi podróżnych, zlokalizowane po prawej stronie PlacówPoboru Opłat (PPO) na koncesyjnym odcinku autostrady A4 Katowice –Kraków. To pierwszy rezultat programu zwiększenia przepustowości PPO,realizowanego pod hasłem „A4 Katowice – Kraków sprawniejprzez bramki”. Jego celem jest skrócenie czasu przejazdu przezbramki w okresach wzmożonego ruchu. Koncesjonariusz ma nadzieję, że poprzyzwyczajeniu się kierowców do nowego rozwiązania przepustowość PPOmoże wzrosnąć aż o 10 proc.

 

Za dwa lata elektroniczny system opłat na autostradach

Za niecałe dwa lata z autostrad znikną bramki punktów poboru opłat izostaną zastąpione przez system elektroniczny. Do 2018 r. korzyści zautomatycznego poboru opłat mogą sięgnąć prawie 1 mld zł. Nie zmieniąsię stawki za przejazd autostradami.

 

Bez korków na bramkach autostradowych

Już od 15 lipca będzie łatwiej kierowcom aut osobowych przejechać przezpunkty poboru opłat (PPO) na autostradach. Niestety tylko na dwóch - A2i A4 - i w dodatku nie na wszystkich odcinkach.

 

Wątek na forum: Bez korków na bramkach autostradowych

Wprowadza się ułatwienie m.in.na A2 na odcinku Stryków-Konin, a akurat tam nigdy nie było korków. Najgorzej jest natomiast na bramkach autostrady "Kulczykowej", a szczególnie na bramce w pobliżu Słupcy miedzy Koninem i Wrzesnią, czyli to tam powinno się ułatwić przejazdy w pierwszej kol...

 

Nie będzie bramek na autostradach. Winietek też nie

Odchodząca z resortu infrastruktury i rozwoju, dotychczasowa wicepremierElżbieta Bieńskowska, zarekomendowała nowy system poboru opłat naautostradach, który ma być "elektroniczny, przejrzysty orazsprawiedliwy".

 

Ferie na autostradach

W najbliższy poniedziałek (19 stycznia) ruszają ferie zimowe w pierwszychczterech województwach, jednak zwiększonego ruchu możemy sięspodziewać już w ten weekend. GDDKiA zapowiada, że wraz ze wzrostemnatężenia ruchu na autostradach zwiększana będzie obsługa na bramkach.

 

Zlikwidują bramki na autostradach?

Coraz więcej słychać głosów, że bramki na autostradach są nie tylkoniekorzystne z punktu widzenia kierowców, ale i budżetu państwa i przezto wpływają na nieefektywne wykorzystanie autostrad. Czy jednak rządzdecyduje się na ich likwidację?

 

Kolejny głos przeciwko bramkom na autostradach

Bramki autostradowe nie mają ostatnio łatwo w naszym kraju. Coraz częściejpodnoszą się głosy o ich nieefektywności, niekorzystnym wpływie naprzychody budżetowe czy na przepustowość autostrad.

 

Remont nawierzchni na bramkach w Karwianach

Szykują się utrudnienia w punkcie poboru opłat Karwiany na autostradzie A4.Prace drogowe na szczęście potrwają tylko do najbliższego piątku.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "bramki na autostradach".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017