Wyszukiwałeś:

budimex

. Znaleziono 353 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: budimex

Spróbuj też wyszukać: cbd slask

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 353 wszystkich):

Budimex - Dromex nie zbuduje obwodnicy Augustowa

Białostocki oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostradodstąpił od umowy na budowę obwodnicy Augustowa w ciągu drogi krajowej nr 8,zawartej z firmą Budimex – Dromex. Powodem jest tymczasowy brakmożliwości kontynuowania prac, a ich zawieszenie to dodatkowe koszty.

 

Augustów: Budimex chce odszkodowania

Firma Budimex Dromex S.A. poinformowała o odstąpieniu od umowy na budowęobwodnicy Augustowa w ciągu drogi krajowej nr 8. Tym samym spółkapodważyła wypowiedzenie złożone wcześniej przez Generalną DyrekcjęDróg Krajowych i Autostrad. Poza tym wykonawca ma roszczenia finansowe.

 

Budimex - Dromex zbuduje obwodnicę Kraśnika

Budowa obwodnicy Kraśnika w ciągu drogi krajowej nr 74 będzie kosztować 89,2mln zł. Oferta złożona przez firmę Budimex - Dromex najlepiej spełniłakryteria przetargu ogłoszonego pod koniec ubiegłego roku przez lubelskioddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

 

Budimex-Dromex wybuduje obwodnicę Kraśnika

W listopadzie przyszłego roku pojedziemy obwodnicą Kraśnika leżącą wciągu drogi krajowej nr 74. GDDKiA w Lublinie podpisała umowę o wartościponad 89 mln zł z firmą Budimex-Dromex. Prace rozpoczną sięnajpóźniej 4 maja.

 

Budimex Dromex wchodzi na obwodnicę Mrągowa

10 sierpnia 2009 r. podpisano umowę na budowę zachodniej obwodnicy Mrągowa.Wykonawcą zadania o wartości 134,6 mln zł będzie firma Budimex Dromex SA.Inwestycja potrwa 15 miesięcy od daty rozpoczęcia robót, zwyłączeniem okresów zimowych.

 

Obwodnica Nowogardu za połowę ceny

Budowa obwodnicy Nowogardu może wynieść połowę  kwoty określonej wpierwotnym kosztorysie. Najniższą cenę za wybudowanie obwodnicy zaoferowałBudimex - 161,5 mln zł.

 

Budimex wybuduje obwodnicę Bełchatowa

Tuż przed końcem 2014 roku podpisana została umowa na budowę obwodnicyBełchatowa. Kontrakt o wartości 145,6 mln zł zrealizuje firma Budimex.

 

Budimex wybuduje obwodnicę Ostródy

W dniu wczorajszym podpisana została umowa na wybudowanie obwodnicyOstródy będącej w części drogą ekspresową S7, a w części drogąkrajową nr 16. Wykonawcą będzie konsorcjum firm Budimex i Ferrovial Agroman.

 

Budimex wybuduje obwodnicę Suwałk

Niecałe 300 mln zł - to najtańsza oferta, złożona przez firmę Budimex, nazaprojektowanie i wybudowanie obwodnicy Suwałk w ciągu drogi ekspresowej S61.

 

Budimex wybuduje dwa odcinki S17

Oferta złożona przez firmę Budimex okazała się najkorzystniejsza wprzetargu na zaprojektowanie i budowę drogi ekspresowej S17 od końca obwodnicyGarwolina do granicy województw mazowieckiego i lubelskiego.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018