Wyszukiwałeś:

budowa X

drogi X

. Znaleziono 1335 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: budowa drogi

Spróbuj też wyszukać: schemat budowy drogi

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1335 wszystkich):

Droga 74 pilnie potrzebna

Budowa drogi ekspresowej nr 74 znalazła się w "Harmonogramie budowyautostrad i dróg ekspresowych na lata 2007-2013". "Trzebazrobić wszystko, aby przyspieszyć tę niezwykle ważną dla regionuinwestycję" - Włodzimierz Wójcik, wojewoda świętokrzyski.

 

Doczekali obwodnicy zachodniej...

Budowa śródmiejskiej obwodnicy zachodniej w Bielsku Białej trwałajedenaście lat. Ostatni etap tej 7 kilometrowej trasy został zakończony"z poślizgiem" pod koniec czerwca 2006 roku. Budowa pochłonęłaprawie 159 mln zł. W 2007 roku rozpoczną się kolejne prace budowlanezwiązane z budową dróg otaczających Bielsko.

 

Spotkanie w sprawie S8

Wczoraj minister transportu Jerzy Polaczek spotkał się z przedstawicielamisamorządów z terenu woj. łódzkiego. Tematem spotkania była budowa drogiekspresowej S8 na jej odcinku przez woj. łódzkie.

 

Droga i most dla trzech

W niemieckim Zittau odbyło się kolejne posiedzenie trójstronnej grupyroboczej, która zajmuje się koordynowaniem prac związanych z budową drogiB178 - R 35 - drogi łączącej niemieckie Zittau z czeskim Hradkiem poprzezterytorium Polski (teren gminy Bogatynia).

 

Priorytety dla regionu świętokrzyskiego

Budowa drogi ekspresowej S-7 Warszawa - Radom - Kielce i modernizacja liniikolejowej nr 8 z unijnych funduszy jest pewna - zapowiedział ministertransportu Jerzy Polaczek.

 

Umowa na budowę obwodnicy Warszawy

Ministerstwo Transportu poinformowało o podpisaniu wstępnej umowy na budowępołudniowej obwodnicy Warszawy. Budowa S-2, na odcinku Konotopa - Puławskabędzie finansowana z funduszy europejskich w ramach Programu OperacyjnegoInfrastruktura i Środowisko.

 

Rusza budowa odcinka S-69

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała o podpisaniuw dniu 26 października bieżącego roku umowy na budowę drogi ekspresowej S-69na 4,7 km odcinku Szare - Laliki.

 

S3 – kolejny "ekspresowy" priorytet

Priorytetowy – to popularne określenie w przypadku inwestycji drogowych wnaszym kraju. Jak się jednak okazuje największe priorytety wcale nie sąsprawniej realizowane. Przeprowadzone dotychczas prace związane z budową drogiekspresowej S3 zdają się potwierdzać tę tezę. Budowa trasy jest w planachjuż od 1993 roku, jednak połączy ona północ i południe krajuprawdopodobnie dopiero w 2013 roku.

 

Jest pozwolenie na Obwodnicę Płd. Gdańska

Wojewoda pomorski wydał GDDKiA pozwolenie na budowę Obwodnicy PołudniowejMiasta Gdańska oraz Węzła Karczemki. W przyszłym miesiącu nastąpiwybór najkorzystniejszej oferty realizacji inwestycji. Zainteresowaniebudową drogi wyraża pięć konsorcjów. Inwestor liczy, że pracerozpoczną się już w październiku. Ich zakończenie przewidywane jest na majroku 2012.

 

Coraz więcej inwestycji na drogach Lubelszczyzny

Budowy i przebudowy dróg krajowych oraz remonty obiektów mostowychna Lubelszczyźnie pochłonęły w tym roku 481 mln zł. W efekcie kierowcyotrzymali 56,8 km nowych nawierzchni dróg, a na kolejnych 12,6 km pracezakończą się w 2010 roku. W budowie są też dwie obwodnice o łącznejdługości 13,2 km, a w przyszłym roku rozpocznie się budowa trasy ekspresowejS17 od Kurowa do Piask (66,8 km) wraz północno-wschodnią obwodnicąLublina.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "budowa drogi".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017