Wyszukiwałeś:

budowa X

eksploatacja X

. Znaleziono 6 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: i.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: budowa i eksploatacja

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 6 z 6 wszystkich):

"Nowe propozycje drogowe"

"Dzisiejszy system budowy dróg jest nieskuteczny, mało efektywny iczęsto krytykowany. Nie możemy budować dróg za wszelką cenę i dróg bylejakich" - powiedział Minister Transportu i Budownictwa Jerzy Polaczek 9listopada br. podczas konferencji prasowej.

 

Elbląski terminal

Terminal towarowy elbląskiego portu oraz Punkt Odpraw Granicznych zostałyuroczyście oddane do użytku."Terminal tworzy dobre warunki do aktywizacjiżycia gospodarczego regionu i miasta. Daje przede wszystkim szansęumiejętnego i racjonalnego wykorzystywania dróg wodnych powiązanych z naszymmiastem" - prezydent Elbląga Henryk Słonina.

 

Ustalenia dla autostrad A1 i A2

Minister Transportu Jerzy Polaczek spotkał się z wojewodami: łódzkim,śląskim i mazowieckim oraz przedstawicielami kilku resortów iorganów administracji publicznej ws. budowy odcinków autostrady A1Stryków-Pyrzowice oraz A2 Stryków-Konotopa. Sektor transportuzapewnia, że trasy powstaną do końca 2010 roku.

 

Rosną szanse na budowę autostrad z betonu

Nawet 22 mld zł więcej kosztowałaby budowa dróg na Euro 2012 z betonu,a nie jak obecnie z asfaltu – wynika z wyliczeń Rzeczpospolitej. Jednakzdaniem analityków wydatek ma się zwrócić.

 

A2 pod lupą CBA

Już pod koniec marca bieżącego roku mają być znane wyniki kontroli,którą Centralne Biuro Antykorupcyjne prowadzi w sprawie autostrady A2.Kontrola dotyczy nadzoru sprawowanego nad budową i eksploatacją istniejącegojuż odcinka drogi.

 

Wreszcie ruszyła budowa A2 do Świecka!

Rozpoczęła się budowa zachodniego odcinka A2, który jeszcze przedmistrzostwami EURO 2012 połączy polskie autostrady z siecią autostradeuropejskich. W dniu 16 lipca 2009 r. na zachodnim odcinku obecniefunkcjonującej autostrady w Bolewicach, nastąpiło uroczyste wmurowanie aktuerekcyjnego pod budowę autostrady A2 Świecko – Nowy Tomyśl.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "budowa i eksploatacja".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017