Wyszukiwałeś:

budowa X

eksploatacja X

. Znaleziono 251 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: i.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: budowa i eksploatacja

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 251 wszystkich):

Polskie drogi w budowie

13 września Rada Ministrów zapoznała się z informacją o realizacjiharmonogramu budowy autostrad i dróg ekspresowych w latach 2004-2006 i latachdalszych za okres styczeń- sierpień 2005 r.

 

Premier o budowie A2 do Świecka

Podczas wizyty w woj. lubuskim premier Kazimierz Marcinkiewicz zaapelował oprzyspieszenie budowy kolejnych odcinków autostrady A2 prowadzącej doprzejścia granicznego w Świecku.

 

Autostrada A1 - kolejna, największa budowa Europy

- Budowa na 90 km odcinku Autostrady A1 pomiędzy Gdańskiem a Grudziądzemosiągnęła półmetek - zakomunikował w czerwcu Torbjoern Nohrstedt,Prezes Gdańsk Transport Company, koncesjonariusza Autostrady A1. To doskonałymoment na relację z placu budowy.

 

Podpisali umowę na budowę A1

Ministerstwo Infrastruktury poinformowało o podpisaniu umowy na budowę ieksploatację autostrady A1 z Nowych Marz do Torunia. Dokument ten stanowirealizację postanowień preumowy zawartej z firmą Gdańsk Transport Company 30czerwca bieżącego roku.

 

Wreszcie ruszyła budowa A2 do Świecka!

Rozpoczęła się budowa zachodniego odcinka A2, który jeszcze przedmistrzostwami EURO 2012 połączy polskie autostrady z siecią autostradeuropejskich. W dniu 16 lipca 2009 r. na zachodnim odcinku obecniefunkcjonującej autostrady w Bolewicach, nastąpiło uroczyste wmurowanie aktuerekcyjnego pod budowę autostrady A2 Świecko – Nowy Tomyśl.

 

Kolejny przekręt przy budowie autostrad?

Śląscy policjanci i prokuratorzy sprawdzają działania urzędników,którzy nadzorowali budowę węzła Sośnica, oraz użycie substancjiniebezpiecznych dla środowiska (pyły z elektrociepłowni). Jak na razie nieprzedstawiono nikomu zarzutów.  Jednak według informacji do jakichdotarł Dziennik Gazeta Prawna  śledczy podejrzewają, że w sprawie mogąpojawić się podejrzenia o wręczanie łapówek. W związku z aferąnikną szanse na to by Węzeł Sośnica był oddany w lipcu….

 

Budowa A4 Brzesko – Wierzchosławice zawieszona

Konsorcjum NDI SA – SB Granit SA nie dokończy budowy autostrady A4 naodcinku Brzesko – Wierzchosławice. GDDKiA tłumaczy, że umowęrozwiązało z winy wykonawcy. Wcześniej konsorcjum odstąpiło od kontraktuzarzucając GDDKiA zaległości w płatnościach za wykonane prace. Teraz GDDKiAmusi zabezpieczyć plac budowy, dokonać inwentaryzacji prac wykonanych przezwykonawcę. Następnie konieczne będzie przygotowanie projekturóżnicowego oraz ogłoszenie przetargu na wybór nowego wykonawcyprac. Przedmiotowy odcinek jest środkowym fragmentem budowanej autostrady A4 wMałopolsce. Prace miały zakończyć się za rok.

 

Wkrótce A2 połączy nas z europejską siecią autostrad

Dobra wiadomość dla kierowców - już za sześć miesięcy będziemymogli bezpośrednio i szybko przejechać autostradą A2 z centrum do zachodniejgranicy Polski i dalej włączyć się w europejską sieć autostrad.Spółka koncesyjna, Autostrada Wielkopolska II SA oraz firma realizacyjna A2Strada Sp. z o.o. wyprzedziły harmonogramy i jeszcze pod koniec tegoroku planują oddać brakujący odcinek A2 z Nowego Tomyśla do Świecka.Całkowity koszt budowy 106 kilometrowego odcinka autostrady „podklucz” to 1 mld 298 mln euro.

 

Budowa A4 z poślizgiem

Budowa autostrady A4 na Podkarpaciu znowu się opóźnia. Chodzi o blisko45 kilometrowy odcinek Rzeszów – Jarosław, który miał byćoddany do końca tego roku, a obecnie nie ma wykonawcy. Po zerwaniu umowy zfirmą Polimex-Mostostal, drogowcy szykują przetarg na kontynuację budowy tegoodcinka.   

 

Cztery oferty na budowę trasy Ostróda ? Olsztynek

Otwarto oferty na budowę drogi ekspresowej S7 na odcinku OstródaPołudnie -  Olsztynek. Budową odcinka Ostróda Południe –Rychnowo zainteresowanych jest czterech wykonawców. Planowane podpisanieumowy to przełom marca i kwietnia 2015 r.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "budowa i eksploatacja".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017