Wyszukiwałeś:

bursztynowa X

trasa X

. Znaleziono 19 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: bursztynowa trasa

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 19 wszystkich):

Mazda CX-7: Doskonały samochód na trasy, idealny na włoskie serpentyny, super expres na autostradach

4.75 Doskonały samochód z pełnymwyposażeniem ; skóra, xenon,4WD, alufelgi 18" za relatywnie niedużepieniądze / Cena zakupu w salonie XII 2008 ca. € 29.000,- / No ale żebynie było lodówki podręcznej ? lusterka fotochromatycznego, durchlade na

 

Start bursztynowej trasy A1

Od wmurowania bursztynowego kamienia węgielnego rozpoczęto jedną znajważniejszych polskich inwestycji drogowych - budowę autostrady A1.Inauguracja prac budowlanych odbyła się w piątkowe popołudnie w Goszynie podTczewem. Cała trasa A1 łącząca północ z południem powinna być gotowa do2011 r.

 

Bursztynowa trasa

We wrześniu w Kaliszu oddana została do użytku Trasa Bursztynowa wraz z dwomamostami: Bursztynowym, na rzece Swędrni i św. Wojciecha na Prośnie. Łącznykoszt tej inwestycji to blisko 26 milionów. Pieniądze na sfinansowaniezadania pochodziły w całości z budżetu miejskiego.

 

Niepewny los bursztynowej autostrady A1

Budowa północnego odcinka autostrady A1 jest faktem zapisanym w rządowymharmonogramie, nadal jednak nie wiadomo kiedy rozpoczną się prace międzyGrudziądzem i Toruniem. "Autostrada powinna zostać oddana do użytku jaknajszybciej" - mówił prezydent Torunia otwierając konferencjępoświęconą tej inwestycji.

 

Stracona dekada autostrady A1

Wczoraj podczas konferencji prasowej NIK dokonał podsumowania i ocenywykonywaniai prac związanych z budową autostrady A1. NIK negatywnie oceniławszystkie zadania wykonane przez administrację publiczną w związku z budowąbursztynowej trasy północ - południe.

 

Coraz dłuższa bursztynowa trasa A1

Dwa dni temu podpisano umowę na kolejny odcinek autostrady A1 Piekary Śląskie– Pyrzowice. To ostatna umowa, wieńcząca budowę autostrady A1 wwojewództwie śląskim. W sumie prace budowlane przy  autostradzieA1 od lotniska w Pyrzowicach do granicy z Czechami wyniosą ponad 8 mld zł.Niestety przed EURO 2012 zabraknie na Śląsku ważnego odcinka A1 Częstochowa– Pyrzowice.

 

Autostradami wokół Gliwic

Trwają prace przy gliwickim odcinku autostrady A1 (od węzła GliwiceMaciejów do węzła Gliwice – Sośnica). Jest to odcinekzamykający 33 km obwodnicę górnośląskiego miasta. Pozostałączęść obwodnicy  tworzą: autostrada A4 (od węzła Gliwice –Kleszczów do węzła Gliwice – Sośnica) oraz tzw. stara autostradaczyli droga krajowa nr 88. Gliwice mają to szczęście, że budowa autostradyjest inwestycją rządową (inwestorem jest Generalna Dyrekcją DrógKrajowych i Autostrad) dofinansowaną z funduszy unijnych. Prace powinnyzakończyć się w połowie 2011 roku.

 

Chevrolet Aveo: Nie oczekuj zbyt wiele

Czasy Daewoo już dawno minęły. Koreański koncern zrezygnował niedawno zeswojej ojczystej marki na rzecz nowego rozdziału sygnowanego bursztynowymkrzyżykiem. Zobaczmy czy produkowany na Żeraniu Chevrolet Aveo jest skazany nasukces.

 

Nowe kilometry autostrady A1 czekają na kierowców

14 października około godziny 19 pierwsze samochody przejadą kolejnymodcinkiem autostrady A1 pomiędzy Grudziądzem a Toruniem.  KoncesjonariuszGTC i Generalny Wykonawca Skanska-NDI wyprzedzili harmonogramy i trasę oddaliponad dwa miesiące wcześniej niż zapowiadali. Budowa 62 kilometrówdrogi kosztowała ponad 700 mln euro. Nowy odcinek autostrady A1 w połączeniuz oddanym wcześniej odcinkiem z Rusocina k. Gdańska do Nowych Marz k.Grudziądza będzie liczył juz ponad 150 km. Dzieki autostradowej arteriiprzejazd z Torunia do Gdańska będzie teraz możliwy w nieco ponad godzinę.Przez pierwsze 90 dni przejazd nową trasą będzie bezpłatny. Od 14 styczniaza podróż z Torunia do Trójmiasta trzeba będzie zapłacić 29,90zł.

 

Bursztynową trasą w godzinę z Torunia nad morze

Od połowy października kierowcy mogą korzystać ze 152-kilometrowego odcinkaautostrady A1. Teraz wystarczy nieco ponad godzina, aby pokonać trasę zCzerniewic w okolicach Torunia do Rusocina pod Gdańskiem.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "bursztynowa trasa".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017