Wyszukiwałeś:

car X

audio X

. Znaleziono 50 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: car audio

Spróbuj też wyszukać: car audio volvo v50 car audio yaris car audio honda civik vll

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 50 wszystkich):

Rozwój grupy Bosch w Polsce i na świecie

Firma Bosch, obecna w takich dziedzinach jak na przykład wyposażeniemotoryzacyjne, zwiększyła swoje obroty w 2004 roku do 40 miliardów euro.Grupa Bosch w Polsce osiągnęła w ubiegłym roku ponad miliard euro obrotu.

 

Moc dźwięku w Hondzie

Nowoczesny, wywołujący futurystyczne i kosmiczne skojarzenia model Honda Civiczostał wybrany przez firmę Blaupunkt na nowy samochód demonstracyjny. Jegowygląd doskonale współgra z czystym dźwiękiem produktów Blaupunkta.

 

Audiofilski Caliber

Dodge Caliber, pierwszy model amerykańskiej marki przygotowany specjalnie naeuropejski rynek, został wybrany przez firmę JVC na swój pojazddemonstracyjny.

 

Nawigacja dla fanów Ferrari

Niemiecki producent sprzętu car audio przygotował gratkę dla fanów Ferrari.Najnowszy produkt tej firmy o nazwie Traffic Assist Ferrari to kolejnapropozycja z rodziny mobilnych nawigacji, która poza całkiem przyzwoitymifunkcjami dysponuje bardzo ciekawym wyglądem.

 

B&O w Astonie

Nowy, czterodrzwiowy Aston Martin sam w sobie nie będzie jedyną nowością,jaką brytyjski producent przygotowuje na przyszły rok. Prawdopodobnie po razpierwszy w aucie tej marki pojawi się jeden z najlepszych zestawów caraudio jakie kiedykolwiek stworzono.

 

Nissan 350Z Roadster: Muscle Car z Dalekiego Wschodu

Tym razem, w naszych testach prezentujemy auto, które z racji swoichosiągów oraz czego nie da się ukryć, koloru nadwozia, określiliśmymianem "elektryzującej pomarańczy". Model zbierający laury wzawodach driftu i słynący niestety... ze zmęczonych wiekiem panówpodbijających sobie notowania u nastolatek. Zapraszamy na przejażdżkęNissanem 350Z Roadster.

 

Nowy Bang & Olufsen w DB9

Aston Martin po raz kolejny zaprosił swojego odpowiednika w świecie audio dostworzenia wyjątkowego systemu dźwiękowego do modelu DB9. Poza niezwykłymwyglądem system BeoSound DB9 będzie oferować najwyższą jakość dźwięku.

 

Honda inwestuje w Pioneera

Japoński koncern Honda potwierdził, że przejmuje pięcioprocentowy udział wfirmie Pioneer zajmującej się produkcją sprzętu audio.

 

Telewizja w radioodbiorniku

Firma Blow Car System zaprezentowała model AVH-8706. To zaawansowaneurządzenie nie tylko pozwala na odtwarzanie muzyki w popularnych formatach isłuchanie radia, ale również umożliwia oglądanie filmów DVDoraz odbiór programów telewizji, dzięki wbudowanemu tunerowi TV.

 

Nowy Clarion na święta

Clarion prezentuje nowy model radioodtwarzacza CZ309E, który posiadawszystkie potrzebne funkcje.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "car audio".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017