Wyszukiwałeś:

cee X

d X

. Znaleziono 218 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: cee d

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 218 wszystkich):

Kia: Nowe kombi z rodziny cee'd

Podczas salonu samochodowego w Paryżu obok cee'da w wersji 5-drzwiowej ikoncepcyjnego modelu pro_cee'd (3-drzwiowy hatchback, którego docelowa nazwabrzmieć będzie cee'd sporty hatch) Kia zaprezentuje także cee'da sportywagon. Będzie to wersja kombi, która do sprzedaży w Europie wejdzie wewrześniu 2007.

 

Kia cee'd w połowie grudnia

Już w połowie grudnia rozpocznie się sprzedaż na naszym rynku najnowszegomodelu marki Kia o nazwie cee'd, który wytwarzany jest w słowackiej Żylinie.

 

Kia cee'd od 44 900 zł

Polski oddział marki Kia opublikował oficjalne ceny swojego najnowszego modelucee'd. Samochód z siedmioletnią gwarancją dostępny będzie w sprzedaży wpołowie grudnia br., a za bazową wersję trzeba będzie zapłacić od 44 900zł.

 

Kia cee'd już od 700 zł

Wchodząca właśnie do sprzedaży Kia cee'd już cieszy się ogromnymzainteresowaniem. Aby zachęcić jeszcze bardziej do jej kupna, Kia MotorsPolska wspólnie z GE Money Bank przygotowała bardzo atrakcyjną ofertękredytowania zakupu.

 

Kia cee'd jako kombi

Zaledwie kilka tygodni po debiucie rynkowym modelu Kia cee'd po raz pierwszyzaprezentowana zostanie wersja Sporty Wagon tego produkowanego w Europiekompaktowego auta.

 

Kia cee'd ze składanym dachem

Koreańczycy nie zwalniają tempa, jeśli chodzi o model cee'd. Na wystawiegenewskiej Kia zaprezentuje prototyp swojego najnowszego modelu, tym razem wwersji ze składanym, miękkim dachem.

 

Kia cee'd: Materiał na sukces

Koreańskie marki, w szczególności Hyundai oraz Kia, wykonały kawałroboty, by zyskać uznanie europejskich kierowców i na dobre zadomowićsię na Starym Kontynencie. Teraz przyszedł czas na atak na wyższe cele, doczego ma posłużyć najnowsza broń, jaką jest Kia cee'd.

 

Kia cee'd na sportowo

dzie to już trzeci samochód koreańskiej marki przygotowany przezEuropejczyków dla klientów ze Starego Kontynentu. Po tym jakpopularność zdobywała wersja pięciodrzwiowa, a następnie kombi, przyszedłczas na trzydrzwiową wersję Pro-cee`d o sportowych zapędach.

 

Kia cee'd SW: Bardziej Sporty, czy bardziej Wagon?

Kiedy przed ponad rokiem na polskim rynku debiutowała Kia cee'd w wersjihatchback, mało kto się spodziewał tak dobrego przyjęcia. A jednak. Kiedywięc pod koniec ubiegłego roku pojawiła się wersja kombi (SW), można byłoliczyć na równie podobne ciepłe przyjęcie.

 

Kia pro_cee'd: Trzydrzwiowe coupe

Już sama nazwa tego modelu wskazywała, iż nie będziemy mieli do czynienia zezwykłym cee'dem, któremu po prostu zabrano jedną parę drzwi. Irzeczywiście, pro_cee'd różni się od swego starszego brata w wieluelementach, sprawiając, że niekoniecznie mamy do czynienia z trzydrzwiowymhatchbackiem, a bardziej trzydrzwiowym coupe.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "cee d".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017