Wyszukiwałeś:

centrum X

R X

D X

. Znaleziono 351 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: centrum R D

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 351 wszystkich):

Bezpośrednie inwestycje zagraniczne 2005r.

W 2005 r. PAIiIZ zamknęła 46 projektów inwestycyjnych o łącznej wartości 1r>942,1 mln Euro. Inwestorzy zagraniczni zadeklarowali utworzenie w Polsce 24 095r>nowych miejsc pracy. Wśród inwestycji dominowały sektory: motoryzacyjny,r>elektroniczny, AGD, BPO, R&D oraz spożywczy.

 

Tenneco otwiera drugie centrum R&D

Koncern Tenneco Automotive oficjalnie otworzy w Rybniku centrumr>badawczo-rozwojowe układów wydechowych. Oficjalnego otwarcia dokona Hari Nair,r>Wiceprezes Tenneco Inc. oraz Dyrektor Zardzający na teren Europy, Płd.r>Ameryki i Indii.

 

Kia cee'd: Materiał na sukces

Koreańskie marki, w szczególności Hyundai oraz Kia, wykonały kawałr>roboty, by zyskać uznanie europejskich kierowców i na dobre zadomowićr>się na Starym Kontynencie. Teraz przyszedł czas na atak na wyższe cele, dor>czego ma posłużyć najnowsza broń, jaką jest Kia cee'd.

 

Nowe centrum badawczo-rozwojowe Hyundaia

Hyundai Motor Company otworzył nowe centrum badań i rozwoju w Hyderabad wr>Indiach. Jest to czwarte centrum R&D firmy, zlokalizowane poza terytoriumr>kraju. Obiekt kosztował ponad 25 milionów dolarów.

 

Mobilne centrum dowodzenia w Crafterze

Wojewoda śląski przekazał Komendzie Wojewódzkiej Policji w Katowicachr>najnowocześniejsze mobilne stanowisko dowodzenia, które znajdzier>zastosowanie również jako centrum zardzania kryzysowego.r>Specjalistyczny pojazd oparto na modelu Volkswagen Crafter. Ważący razem zr>wyposażeniem niemal pięć ton samochód kosztował ponad 700.000r>złotych.

 

International Truck of the Year 2010 dla Scanii R

Przedstawiając nową serR „Scania wprowadziła na rynekr>nowoczesny samochód ciężarowy ustanawiający nowe standardy podr>względem zużycia paliwa, własności trakcyjnych i ogólnejr>wydajności”, powiedział przewodniczący jury Gianenrico Griffini podczasr>ceremonii wręczenia Scania nagrody International Truck of the Year 2010,r>która odbyła się w centrum badawczo-rozwojowym Scania wr>Södertälje, w Szwecji.

 

Nissan Juke-R potwierdzony

W zeszłym tygodniu informowaliśmy o plotce, która mówiła, żer>Nissan w tajemnicy pracuje nad modelem "Super Juke". Dziś jużr>japoński koncern oficjalnie potwierdza hardcorową wersję modelu Juke -r>Juke-R.

 

Kia cee'd: Będzie kolejny przełom?

Rok 2006 był szczególny dla koreańskiej marki, zwłaszcza na rynkur>europejskim. Wtedy to bowiem na wystawie w Paryżu swoją premierę miała Kiar>cee'd, auto przełomowe, które dość skutecznie odmieniło postrzeganier>tej marki w oczach wielu. Czy 2012 rok, a więc czas debiutu drugiej generacjir>cee'da, również za kilka lat będziemy postrzegać w kategoriachr>przełomu i kolejnego kamienia milowego marki Kia?

 

Mitsubishi otwiera nowy ośrodek badawczy

Mitsubishi otworzyło nowy ośrodek badawczy w Tajlandii. Ośrodek będzier>wykorzystywany do testów służących weryfikacji jakościr>pojazdów przed uruchomieniem ich produkcji.

 

Czy warto kupić: Kia cee'd (2006-2012)

Kia cee'd pierwszej generacji odegrała olbrzymią rolę w uświadamianiur>europejskiego kierowcy, że koreańskie wcale nie musi oznaczać tandetne,r>słabe i awaryjne. Co więcej, na wielu rynkach, w tym i w Polsce, był to jedenr>z bestsellerów poprzedniej dekady, dlatego dziś na serwisachr>ogłoszeniowych można znaleźć wiele używanych cee'dów.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "centrum R D".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017