Wyszukiwałeś:

chelm

. Znaleziono 21 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: chelm

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 21 wszystkich):

Wątek na forum: Rozmawiali o lubelskich drogach

To to już chyba nie narzekacie, że drogi robi się tylko w Wielkopolsce? ~Artur

 

Wątek na forum: DW 812 po remoncie

Dobrze, że budują też drogi lokalne. ~świetnie

 

Gdańsk: budżet na inwestycje drogowe

Jedno z najważniejszych założeń budżetu Gdańska na 2007 rok to inwestycjedrogowe. Miasto stawia na inwestycje i maksymalne wykorzystanie funduszyeuropejskich.

 

Gdańskie inwestycje drogowe

Gdańscy drogowcy planują na 2008 rok kilka nowych inwestycji drogowych. Wbudżecie na bieżący rok na projekty drogowe i komunikacyjne zarezerwowanokwotę blisko 122 mln zł. Prowadzone będą głównie prace związane zprzygotowaniem infrastruktury na Euro 2012.

 

DW 812 po remoncie

Zarząd Dróg Wojewódzkich w Lublinie poinformował o zakończeniuremontu drogi wojewódzkiej nr 812 Łowcza - Rejowiec. Koszt modernizacjiblisko 33 km trasy wyniósł ponad 83 mln zł. Dzięki inwestycjipodniósł się poziom bezpieczeństwa na tym odcinku.

 

Dofinansowanie dla "Nowej Łódzkiej" w Gdańsku

Budowa ulicy "Nowej Łódzkiej" w Gdańsku otrzymadofinansowanie z funduszy unijnych. Koszt całej inwestycji to 92,5 mln zł, zczego połowa -nieco ponad 46 mln zł - pochodzić będzie z Unii Europejskiej.

 

Chełm: będą inwestycje drogowe

Miasto Chełm otrzyma dofinansowanie na przebudowę ul. Lwowskiej i ul.Ceramicznej. Oznacza to, że już wkrótce na te ulice wejdą drogowcy.Prace na obydwu ulicach powinny rozpocząć się na wiosnę.

 

Valcav Havel patronem Nowej Łódzkiej w Gdańsku

Aleja Vaclava Havla roboczo nazywana Nową Łódzką na dzień przedświętami Bożego Narodzenia została oddana do użytku. Gdańszczanie zyskalidrogę, ale oddanie jezdni do użytku odbiło się szerokim echem także zagranicą, bo „patronem” drogi stał się zmarły w ubiegłymtygodniu prezydent Czech Valclav Havel. Nazwanie ulicy jego imieniem, toprawdopodobnie pierwsza taka inicjatywa na świecie.

 

Chełm: ul. Pogórze do remontu

Ponad 2 miliony złotych wyniesie dofinansowanie na remont ul. Podgórze.Drugie tyle zabezpieczone zostało już w budżecie miast Chełm. Kilkumilionowyremont ul. Podgórze,  będzie pierwszym etapem modernizacjiprzebiegającej przez miasto DK12.

 

Ruszają inwestycje drogowe na Lubelszczyźnie

Rozpocznają się prace przy dostosowaniu obwodnicy Piask do parametrówdrogi ekspresowej. Dodatkowo układana będzie nawierzchnia na DK17 w miejscuwłączenia dojazdu do węzła Nałęczów na S17.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017