Wyszukiwałeś:

chinski

. Znaleziono 875 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: chinski

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 875 wszystkich):

Chińskie hybrydy

Motoryzacja w Państwie Środka to jeden z najprężniej rozwijających sięsektorów chińskiej gospodarki. Na potęgę rozkwitła produkcjasamochodów, a producenci zaczynają wkraczać na rynek alternatywnychźródeł napędu. Tak jak Chery Automobile, które zapowiedziałowprowadzenie do sprzedaży do połowy 2010 roku pierwszych w pełni seryjnych,hybrydowych modeli.

 

Chiński BYD tworzy sieć dealerów

Chiński producent samochodów BYD Auto podpisał już umowę z pierwszymeuropejskim dealerem, który będzie prowadził sprzedaż aut w pięciukrajach Starego Kontynentu. Kolejne umowy mają zostać zawartenajpóźniej w przyszłym tygodniu.

 

Chińskie opony = Duże ryzyko

Już nie tylko na autach ale także na produkcji tanich opon skupia sięchińska branża motoryzacyjna. Niestety, jak pokazały wyniki testów,chińskie pneumatyki fatalnie spisują się w konfrontacji z europejskimiodpowiednikami.

 

Będą chińskie Fiaty

W dniu wczorajszym Fiat i chiński koncern Guangzhou Automobile Industry Group.podpisały "umowę ramową" dotyczącą produkcji samochodów isilników w nowej fabryce na terenie Chin. Produkcja ruszy w drugiejpołowie 2011 roku.

 

Volvo już (prawie) chińskie!

Choć mówiło się o tym już od dłuższego czasu, to rozmowy wciążsię przeciągały. W końcu jednak w dniu wczorajszym doszło do podpisaniaumowy pomiędzy Fordem a chińskim koncernem Geely, w wyniku którejchińska firma przejmie produkcję osobowych modeli Volvo.

 

Volvo może być chińskie

Komisja Europejska w dniu wczorajszym zatwierdziła przejęcie Volvo Cars przezchiński koncern motoryzacyjny Geely oraz państwową agencję inwestycyjnąDaqing.

 

Czy chińskie auta zaleją Europę?

Rynek chińskich samochodów rośnie w siłę. Co do tego nie ma żadnychwątpliwości. Na razie jednak wszelkie próby wejścia na rynekeuropejski przez chińskich producentów trudno nazwać udanymi. Czy tasytuacja ulegnie zmianie? A jeśli tak, to kiedy?

 

Chiński ratunek dla Saaba

Spyker, holenderski właściciel Saaba, ogłosił, że chińska firma PangdaAutomobile Trade Co Ltd. zainwestuje w szwedzkiego producenta 155milionów euro. Taka transakcja uchroni Saaba przed kolejnym widmemzapaści i zabezpieczy finansowo na dość długi okres.

 

Polacy raczej nie chcą chińskich aut

Tylko 11 proc. Polaków wzięłoby pod uwagę samochód chińskiejmarki przy zakupie auta. Odsetek ten nie zmienił się od sześciu lat.Głównym skojarzeniem z autami chińskich marek wciąż jest niska cenazakupu. Natomiast wśród najrzadziej wymienianych atrybutów aut zPaństwa Środka znalazły się wysoka jakość (5%) oraz bezawaryjność (4%).

 

Top: Najgorsze chińskie podróbki aut

Przyzwyczailiśmy się w ostatnich latach do tego, że chińskie samochody majądużo zapożyczeń w stosunku do swoich europejskich odpowiedników. I niemówimy tutaj o współpracy pomiędzy zachodnimi koncernami, awschodem. Przedstawiamy listę najgorszych chińskich "replik".

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017