Wyszukiwałeś:

chinskie X

marki X

. Znaleziono 371 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: chinskie marki

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 371 wszystkich):

Chiński BYD tworzy sieć dealerów

Chiński producent samochodów BYD Auto podpisał już umowę z pierwszymeuropejskim dealerem, który będzie prowadził sprzedaż aut w pięciukrajach Starego Kontynentu. Kolejne umowy mają zostać zawartenajpóźniej w przyszłym tygodniu.

 

Great Wall: Z Bułgarii do Europy

Zgodnie z maksymą, że jak nie uda się wejść drzwiami, należypróbować oknem, chiński producent Great Wall Motor zamierza rozpocząćprodukcję swoich modeli przeznaczonych na rynek europejski na terenieBułgarii.

 

Chińszczyzna, podróbki i zero oznak kryzysu

W czasach, gdy wszystkie, nawet te największe wystawy samochodowe przeżywajątrudne chwile związane z kryzysem, rozpoczęte właśnie targi Auto ShowShanghai święcą swoje chwile triumfu. Spora liczba premier światowych,obecni wszyscy liczący się producenci sprawiają, że nawet typowe dlachińskiej motoryzacji podróbki schodzą jakoś na dalszy plan.

 

Hummer już chiński!

General Motors podpisał z chińską firmą Sichuan Tengzhong Heavy IndustrialMachinery umowę sprzedaży marki Hummer. Choć szczegóły umowy nie sąznane, to najprawdopobniej strona chińska zapłaciła za akcje ok. 150 mlndolarów.

 

Brilliance tworzy europejską centralę

Nie udało się z prywatnym importerem, więc chiński koncern otwiera swojewłasne przedstawicielstwo na Europę. W pierwszej kolejności europejskacentrala ma zabezpieczyć obecnych już posiadaczy aut tej chińskiej marki.

 

Landwind też wraca!

W miniony weekend jedną z bardziej interesujących informacji była wieść opowrocie do Europy, w tym i do Polski, marki Ssangyong. Okazuje się, iż to niejedyny powrót, jaki szykuje się nam w najbliższym czasie. Do ponownegoataku na rynek Starego Kontynentu jest już przygotowany chiński Landwind.

 

Czy chińskie auta zaleją Europę?

Rynek chińskich samochodów rośnie w siłę. Co do tego nie ma żadnychwątpliwości. Na razie jednak wszelkie próby wejścia na rynekeuropejski przez chińskich producentów trudno nazwać udanymi. Czy tasytuacja ulegnie zmianie? A jeśli tak, to kiedy?

 

Chińczycy wchodzą do Polski

Nie za bardzo powiodło się z budową autostrad. Również wcześniejszepróby wejścia na polski, podobnie jak i europejski, rynekróżnych chińskich marek samochodów trudno nazwać sukcesem. Niezraża to jednak producentów aut z Chin, którzy co i ruszponawiają swoją próbę. Do ataku na nasz rynek szykuje się właśniekoncern BYD Auto.

 

Polacy raczej nie chcą chińskich aut

Tylko 11 proc. Polaków wzięłoby pod uwagę samochód chińskiejmarki przy zakupie auta. Odsetek ten nie zmienił się od sześciu lat.Głównym skojarzeniem z autami chińskich marek wciąż jest niska cenazakupu. Natomiast wśród najrzadziej wymienianych atrybutów aut zPaństwa Środka znalazły się wysoka jakość (5%) oraz bezawaryjność (4%).

 

Top: Najgorsze chińskie podróbki aut

Przyzwyczailiśmy się w ostatnich latach do tego, że chińskie samochody majądużo zapożyczeń w stosunku do swoich europejskich odpowiedników. I niemówimy tutaj o współpracy pomiędzy zachodnimi koncernami, awschodem. Przedstawiamy listę najgorszych chińskich "replik".

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "chinskie marki".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017