Wyszukiwałeś:

chiptuning

. Znaleziono 9 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: chiptuning

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 9 z 9 wszystkich):

Eko-tuning

Tematyka tuningu samochodowego traktowała przez lata głównie omaksymalizowaniu wydajności silników, które z regułypochłaniały coraz większe ilości paliwa. Od paru lat w modzie jestoszczędzanie, które jak się okazuje wcale nie musi wykluczać bardzodynamicznej jazdy. Dzisiejsza technologia pozwala mieć lepsze osiągi idodatkowo mniej spalać.

 

560 KM w Audi Q7

Firma ABT Sportsline nawet z najładniejszego samochodu potrafi wydobyćbestię. Tym razem specjaliści od tuningu wzięli pod swoją lupę flagowegoSUVa Audi.

 

Podrasowana California

Firma Edo Competition doszła do wniosku, że nowe Ferrari California jestniewystarczająco szybkie i postanowiła trochę poprawić jego osiągi orazwygląd zewnętrzny.

 

Maxi MINI

Niemiecka firma tuningowa Arden, specjalizująca się w przerabianiusamochodów brytyjskich przygotowała na swoje czterdzieste urodzinybardzo luksusową wersję MINI Coopera.

 

Podłącz i stuninguj sam

Nigdy tuningowanie samochodu nie było prostsze. Firma RENNtech opracowałaurządzenie, które pozwala zwiększyć moc silnika w Mercedesach bezużycia jakichkolwiek specjalistycznych narzędzi. Wystarczy podłączyć i...już.

 

Gdy TT RS to za mało...

Jeżeli znajdzie się ktoś, kto stwierdzi że jego Audi TT RS cierpi naniedomiar mocy, specjaliści z firmy Sportec mają na to lekarstwo. Zestaw onazwie Stage One poprawi za dość niewygórowaną kwotę osiągisportowego coupe.

 

Brutal z Ameryki

Choć siedziba tej firmy znajduje się w Niemczech, to specjaliści z GeigerCars pokazują swą wielką pasję do amerykańskich samochodów. Zamiastbrać na warsztat rodzime modele, firma zajęła się kolejnym autem zza Oceanu.

 

MINI z chipem

Nowy MINI Cooper S na brak mocy nie narzeka. Jednak gdyby ktoś czuł potrzebęjej zwiększenia - na ratunek przychodzi brytyjska firma Superchips.

 

Optymalny tuning

Co oznacza tuning silnika wie każdy. Jednak nie każdy wie, że na polskimrynku pojawiła się niedawno firma, która potrafi nie tylko poprawiaćosiągi samochodu, ale przy okazji ich nie psuje. Słowo-klucz w tym przypadkuto optymalizacja.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017