Wyszukiwałeś:

chlodnie

. Znaleziono 14 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: chlodnie

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 14 wszystkich):

WIELTON dla Pekaesu

WIELTON dostarczy 10 naczep kurtynowych i 30 naczep skrzyniowych mega dla firmyprzewozowej Pekaes. Podpisana umowa świadczy o dużym zaufaniu do producentaspod znaku wielbłąda.

 

Producent spod znaku wielbłąda

WIELTON S.A., zatrudniający obecnie 430 osób, jest największym polskimproducentem naczep. Średnia miesięczna produkcja w 2004 wyniosła 179 sztuk.Łącznie w ubiegłym roku sprzedano 2151 produktów, czyli o 60% więcej niżw 2003. Obecnie firma zwiększa swoje moce produkcyjne, tak aby móc w pełnizaspokoić rosnące zapotrzebowanie na rynku

 

Wielton ciągle w drodze

Każda naczepa "spod znaku wielbłąda" musi pokonać w wieluńskiejfabryce drogę - od pomysłu po gotowy produkt. "Długa? Ale czyż możebyć krótsza, biorąc pod uwagę, jak długą drogę będzie musiała pokonaćw eksploatacji, przez wiele lat służąc nieprzerwanie naszym klientom?" -mówi Anna Posmyk, specjalista ds. marketingu w Wieltonie.

 

Największy mobilhome świata!

O tym, że można postawić dom na kołach przekonał na początku XX w. niejakiMichał Drzymała. Ale czy można postawić dom na pustyni? Można. Najlepszymprzykładem jest tutaj Desert Challenger - największy mobilhome świata.

 

Hiszpanie w legnickiej SSE

Dwie kolejne firmy rozpoczną działalność w Legnickiej Specjalnej StrefieEkonomicznej. Obie posiadają kapitał hiszpański. Pierwsza, Plasticos DurexPolska zainwestuje 17 mln zł., zaś druga, Sor Iberica Polska 13,3 mln zł.

 

Koreańska piłeczka

Samochody dostawcze nie muszą być szybkie, nie muszą być eleganckie, aninawet nie muszą być ładne. I taka właśnie jest Kia 2500, ale do tego jestfunkcjonalna, czyli idealna jak na samochód dostawczy

 

Kolejna marka wchodzi do Polski

Po tegorocznych debiutach na polskim rynku takich marek jak Bentley, Mazda(powtórnym) oraz Tata, a tuż przed oficjalnym rozpoczęciem sprzedażyjapońskiego Infiniti ruszyła dystrybucja samochodów dostawczych LDVMaxus.

 

MAN – sukces do wynajęcia

MAN wyszedł naprzeciw transportowcom, uruchamiając program wynajmusamochodów MAN Rental pod hasłem „Sukces można terazrównież wynająć”. Niezależnie, czy to zleceniekrótkoterminowe, biznes krótkoterminowy, czy braku możliwośćkorzystania z własnego pojazdu, MAN Rental ma być odpowiedzią naróżne potrzeby transportowe. W ramach nowej usługi można  wynająć pojazdy ciężarowe klasy premium, jak również naczepy iprzyczepy.

 

Michelin X MultiWay XD – pierwszy na rynku uniwersalny rozmiar 295/60 R 22.5

Michelin wprowadza na rynek oponę Michelin X MultiWay XD – pierwsząwszechstronna oponę o rozmiarze 295/60 R 22.5 do samochodówciężarowych na osie napędowe. Dzięki niej, jak deklarujeproducent, kierowcy pojazdów o dużej pojemności ładunkowej będąmogli bezpiecznie poruszać się na wszystkich typach nawierzchni i w każdychwarunkach atmosferycznych. Opony Michelin X MultiWay XD wejdą na rynek wsierpniu 2009 roku.

 

Limitowany DAF

Limitowane, specjalne serie nie są domeną wyłącznie modeli osobowych.Również i większe pojazdy ciężarowe mogą pojawić się w takiejpostaci. Taką specjalną serię ma obecnie w swojej ofercie DAF.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017