Wyszukiwałeś:

chrysler X

jeep X

dodge X

. Znaleziono 70 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: chrysler jeep dodge

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 70 wszystkich):

Bezpieczny Dodge Caliber

Dodge Caliber jest dwunastym już z kolei pojazdem z nowej gamy Chrysler Group,który uzyskał pięciogwiazdkową ocenę amerykańskiej agencji rządowej ds.bezpieczeństwa ruchu drogowego NTHSA za bezpieczeństwo pasażerów w testachkolizji czołowej.

 

Ruszyła produkcja Dodge Nitro 2007

Z dniem 16 sierpnia b.r. do produkcji w zakładzie Toledo North Assembly Plant -obok wytwarzanego od 2001 roku Jeepa Cherokee wszedł najnowszy produkt ChryslerGroup - Dodge Nitro 2007. Jest to element Strategii Elastycznego Wytwarzania(FMS), dzięki której nowe produkty pojawiać się będą na rynku znacznieszybciej niż poprzednio.

 

Dodge tuż przed inwazją

Model Caliber miał stanowić przyczółek na europejskim rynku amerykańskiejmarki Dodge i, jak się okazało, skutecznie spełnił swoją misję. Terazprzyszedł czas na posiłki w postaci kolejnych dwóch modeli - Avenger orazNitro.

 

Chrysler produkuje bezpieczne auta

Aż siedem nowych modeli koncernu Chrysler zostało ocenionych podczas ostanichtestów zderzeniowych instytucji NHTSA (amerykański odpowiednik EuroNCAP) na pięć gwiazdek.

 

Rekordowy Chrysler

Rok 2007 zakończył się dla Chrysler LLC rekordowym wynikiem sprzedaży238.218 pojazdów, co oznacza pobicie wszelkich poprzednichrekordów sprzedaży w historii koncernu  – także i tegosprzed 10 laty.

 

Fiat i Chryster zacieśniają współpracę

Wraz z początkiem kwietnia koncerny Fiat oraz Chrysler poczynią kolejny krok wkierunku integracji działań dystrybucyjnych obu firm na rynku europejskim.

 

Jeep Wrangler i Dodge Nitro do serwisu

Chrysler Group LLC powiadomił Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów,że w niektórych egzemplarzach modeli Jeep Wrangler oraz Dodge Nitro,wyprodukowanych w USA, mogą wystąpić usterki stanowiące zagrożenie dlaużytkowników.

 

Chrysler wzywa do serwisu 600 tys. aut

Chrysler jest kolejnym koncernem, który będzie musiał przeprowadzićakcję serwisową na dużą skalę. Kłopoty z hamulcami oraz elektryką sąprzyczyną wezwania do serwisów właścicieli trzech modeli.

 

Odrodzenie ikony motoryzacji

Swego czasu Jeep potrafił zrobić piękny samochód - taki jak np. modelGrand Wagoneer. Sergio Marchionne, szef Fiat Group, potwierdził w Detroit, żenowe auto będzie dzierżyć legendarną nazwę.

 

Duża akcja serwisowa dla aut marki Dodge, Chrysler oraz Jeep

W ponad 470 tys. aut łącznie pięciu modeli - Dodge Challenger, Charger,Durango i Chrysler 300 oraz Jeep Grand Cherokee - może dojść do awariiinstalacji elektrycznej.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "chrysler jeep dodge".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018