Wyszukiwałeś:

ciekawostki

. Znaleziono 11 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: ciekawostki

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 11 wszystkich):

Honda Civic Hybrid: Auto przyszłości?

Wprawdzie elektryki we współczesnych samochodach co niemiara, to jednakwciąż za napęd odpowiedzialne są przeważnie silniki spalinowe. Czytechnologia hybrydowa ma szansę zrewolucjonizować motoryzację? Sprawdziliśmyna przykładzie Hondy Civic Hybrid.

 

Produkcja Cayenne rozpoczęta

Porsche poinformowało o rozpoczęciu produkcji odmłodzonej linii PorscheCayenne. Pierwsze egzemplarze terenowego modelu, którego budowa odbywa się wLipsku, trafią do salonów dealerskich w Niemczech już 24. lutego 2007 roku.

 

Toyota Prius: Benzynowa elektrownia

Jeszcze parę lat temu widząc jego pierwszą generację można byłopowątpiewać w ewentualny sukces tego samochodu. Wydawał się za bardzofuturystyczny, a technologia zbyt odległa, by tak szybko się zadomowić. Teraznowa odsłona sprawia, że nawet zepsuta Ameryka zgorzkniale się nawraca.Przynajmniej w kwestiach motoryzacyjno-ekologicznych. Lansowany przez gwiazdy ze'Świętego Lasu' (ostatnio pokaźna flota na gali wręczenia Oscarów)sprawił, że paliwożerne SUV`y Amerykanów zaczynają na jego rzeczpowoli rdzewieć

 

Fiat Panda 100 HP: Matchbox Italia

Resoraki. Niemal każdy mały chłopiec zabawie nimi poświęca najwięcejswojego czasu zanim nie zacznie interesować się płcią przeciwną. Fiatzadbał o to aby tą beztroską zabawę małymi autkami przełożyć chociaż nachwilę także na życie dorosłego mężczyzny. Na bazie popularnej Pandystworzył swojego „matchbox’a”, przyozdabiając go rzadkospotykanym w tym modelu silnikiem. W naszych testach Fiat Panda 100 HP, czylisto koni mechanicznych zamkniętych w małym, czerwonym pudełku.

 

Tego nie rób zimą

"Nie myli się tylko ten, kto nic nie robi", głosi jedna ze znanychmaksym. Z punktu widzenia użytkowania samochodu w okresie zimowym, lepiejjednak za punkt odniesienia wziąć sobie powiedzenie: "ucz się na cudzychbłędach". Zwłaszcza, kiedy te błędy są wynikiem utartych, nie dokońca popartych logicznymi wnioskami, przekonań, które zamiastpomagać, w rzeczywistości mogą przysporzyć tylko problemy.

 

USF1 - czarny koń sezonu 2010 z Ameryki?

Ostatnie zawirowania wokół składu ekip startujących w Formule 1 w roku2010, a także nie zwalniająca ani na trochę tegoroczna regulaminowa karuzela,mogą mieć bezpośrednie przełożenie na układ sił w przyszłym sezoniekrólowej moto-sportu. Czy śladami fenomenalnego i tak samoniespodziewanego debiutu w tegorocznej edycji "jedynki" zespołu BrawnGP, pójdą inne nowe zespoły?

 

Hybryda Klasy S

Mercedes ujawnia coraz więcej szczegółów dotyczących premieryswojej topowej hybrydy. Klasa S400 Hybrid przyspieszająca do setki w 7,2sekundy i paląca 7,9l/100km pojawi się już niebawem na drogach.

 

Technologiczne ciekawostki na IAA

Ekologiczne źródła napędu to jeden z najważniejszych tematówtegorocznej wystawy IAA we Frankfurcie. Na dzień przed rozpoczęciem dniprasowych tego salonu przedstawiamy krótki przegląd nowych technologii,istotnych dla aut przyszłości. Tych z silnikami elektrycznymi ikonwencjonalnymi.

 

IAA Frankfurt 2009: VIDEO-RELACJA

Tegoroczny salon samochodowy IAA we Frankfurcie był pożywką dla spragnionychdusz motoryzacyjnych. W naszym materiale video przedstawiamy jedne znajciekawszych światowych premier z tych targów.

 

Dziecięcy zmysł drogowy

Zachowanie dzieci na drodze jest uwarunkowane wieloma czynnikami, októrych istnieniu dorośli często zapominają. Mniejsze możliwościpercepcyjne są przyczyną wielu wypadków drogowych.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017