Wyszukiwałeś:

cisnienie X

oponach X

. Znaleziono 8232 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: w.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: cisnienie w oponach

Spróbuj też wyszukać: cisnienie w oponach skoda fabia czujnik ciśnienia oponach cisnienie w oponach renault fluence

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 8232 wszystkich):

Sprawdź ciśnienie nim wyruszysz!

Pod hasłem 'Ciśnienie pod kontrolą' rozpoczęła się akcja prowadzona przezproducenta opon Michelin, mająca zachęcić kierowców do kontroli ciśnienia wswoich samochodach. W największych miastach Polski zostaną rozdawane ulotkidla kierowców.

 

Nowa opona Continental HSR 2

Continental wyprodukował nową oponę autokarową do użytku mieszanego naregionalnych oraz długich trasach. Nowe HSR 2 dzięki szeregowi technicznychinnowacji charakteryzują się lepszą ekonomią użytkowania oraz większymkomfortem jazdy. Najnowszej generacji opony znajdują zastosowaniezarówno na osi kierującej, jak i napędowej.

 

Co drugi kierowca wie o ciśnieniu

Właściwy poziom ciśnienia w oponach ma istotny wpływ zarówno nabezpieczeństwo jazdy, jak też na koszty eksploatacji. Poziom ciśnienianależy sprawdzać i ewentualnie korygować regularnie raz na miesiąc,tymczasem – jak wynika z badania przeprowadzonego na zlecenie SzkołyJazdy Renault – wie o tym tylko co drugi kierowca.

 

Ciśnienie pod kontrolą

W całym kraju ruszyła V edycja akcji „Ciśnienie pod kontrolą”,podczas której od 12 do 16 października, na 30 stacjach Statoil w całejPolsce, pracownicy Michelin i Statoil będą sprawdzać ciśnienie w oponach iprzypomną kierowcom o zbliżającej się zimie i konieczności wymiany opon nazimowe.

 

Polacy mają problem z ciśnieniem

Ogłoszono wyniki V edycji ogólnopolskiej akcji „Ciśnienie podkontrolą” przeprowadzonej wspólnie przez Michelin i Statoil wdniach 12-16 października. Podczas kontroli na 30 stacjach Statoil w całejPolsce przebadano w sumie ok. 14 tys. samochodów, z których 71proc. miało niewłaściwy poziom ciśnienia w oponach.

 

Jeździmy ze złym ciśnieniem opon

Prawie dwie trzecie polskich kierowców porusza się po drogach na oponachz nieprawidłowym ciśnieniem. Na szczęście stan samych opon nie jestnajgorszy. To główne wyniki ogólnopolskiej akcji "Ciśnieniepod kontrolą" zorganizowanej przez Michelin i Statoil.

 

Z tej opony wolniej schodzi powietrze

Zaprojektowana przez firmę Yokohama – producenta opon premium –ultracienka i lekka wkładka wewnętrzna Advanced Inner Liner zmniejsza utratępowietrza w oponie o ponad jedną trzecią. Tym samym poprawia takie jejparametry jak bezpieczeństwo, oszczędność paliwa czy żywotność.

 

Niższa temperatura to niższe ciśnienie w oponach

Zdecydowana większość polskich kierowców przed zimą dokona wymianyogumienia w swoich samochodach. Przy ujemnych temperaturach trzeba jednakpamiętać również o regularnym sprawdzaniu ciśnienia w oponach.

 

60 proc. kierowców jeździ ze złym ciśnieniem

Ciśnienie w oponach wpływa na ilość zużytego paliwa, na szybkośćzużywania się opon, a także na nasze bezpieczeństwo. Niestety, wciążwiększość polskich kierowców nie dba o ten element w swoimsamochodzie.

 

Dbaj o prawidłowe ciśnienie w oponach

Ciśnienie powietrza w oponach jest jednym z najważniejszych parametrów,które mają wpływ na nasze bezpieczeństwo podczas jazdy autem. To odniego zależy, czy opona będzie dobrze przylegać do jezdni w czasie hamowaniai na zakrętach. Każdy kierowca powinien regularnie kontrolować wartość tegoparametru w swoim aucie.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "cisnienie w oponach".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017