Wyszukiwałeś:

cisnienie

. Znaleziono 8715 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: cisnienie

Spróbuj też wyszukać: cisnienie w oponach ciśnienie CISNIENIE W KOLACH

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 8715 wszystkich):

Co drugi kierowca wie o ciśnieniu

Właściwy poziom ciśnienia w oponach ma istotny wpływ zarówno nabezpieczeństwo jazdy, jak też na koszty eksploatacji. Poziom ciśnienianależy sprawdzać i ewentualnie korygować regularnie raz na miesiąc,tymczasem – jak wynika z badania przeprowadzonego na zlecenie SzkołyJazdy Renault – wie o tym tylko co drugi kierowca.

 

Ciśnienie pod kontrolą

W całym kraju ruszyła V edycja akcji „Ciśnienie pod kontrolą”,podczas której od 12 do 16 października, na 30 stacjach Statoil w całejPolsce, pracownicy Michelin i Statoil będą sprawdzać ciśnienie w oponach iprzypomną kierowcom o zbliżającej się zimie i konieczności wymiany opon nazimowe.

 

Polacy mają problem z ciśnieniem

Ogłoszono wyniki V edycji ogólnopolskiej akcji „Ciśnienie podkontrolą” przeprowadzonej wspólnie przez Michelin i Statoil wdniach 12-16 października. Podczas kontroli na 30 stacjach Statoil w całejPolsce przebadano w sumie ok. 14 tys. samochodów, z których 71proc. miało niewłaściwy poziom ciśnienia w oponach.

 

Co szósty wypadek przez ciśnienie

W Europie sezon wakacyjny w pełni, wiele rodzin rozpoczęło już wypoczynek.Jednak co trzeci kierowca zaczyna wakacje bez wcześniejszego sprawdzenia stanuopon. To niepokojące, gdyż badania wykazują, że nieprawidłowe ciśnienie woponach jest przyczyną co szóstego wypadku w miesiącach wakacyjnych

 

Jeździmy ze złym ciśnieniem opon

Prawie dwie trzecie polskich kierowców porusza się po drogach na oponachz nieprawidłowym ciśnieniem. Na szczęście stan samych opon nie jestnajgorszy. To główne wyniki ogólnopolskiej akcji "Ciśnieniepod kontrolą" zorganizowanej przez Michelin i Statoil.

 

Pomocne przy niskim ciśnieniu

Niedopompowane opony niosą za sobą szereg niebezpieczeństw. Począwszy odniewłaściwego zachowania się samochodu na drodze, a kończąc na stratachfinansowych w postaci zwiększonego zużycia paliwa i szybszej gradacji opon.Regularny monitoring ciśnienia zapewnić mogą specjalne czujniki. Jednak i onenie pozbawione są wad, a ich wymiana może okazać się dość kosztowna.

 

Polacy nie sprawdzają ciśnienia w oponach

W poniedziałek 27 października rozpocznie się ogólnopolska akcjaMichelin „Ciśnienie pod kontrolą”.

 

Niższa temperatura to niższe ciśnienie w oponach

Zdecydowana większość polskich kierowców przed zimą dokona wymianyogumienia w swoich samochodach. Przy ujemnych temperaturach trzeba jednakpamiętać również o regularnym sprawdzaniu ciśnienia w oponach.

 

60 proc. kierowców jeździ ze złym ciśnieniem

Ciśnienie w oponach wpływa na ilość zużytego paliwa, na szybkośćzużywania się opon, a także na nasze bezpieczeństwo. Niestety, wciążwiększość polskich kierowców nie dba o ten element w swoimsamochodzie.

 

Dbaj o prawidłowe ciśnienie w oponach

Ciśnienie powietrza w oponach jest jednym z najważniejszych parametrów,które mają wpływ na nasze bezpieczeństwo podczas jazdy autem. To odniego zależy, czy opona będzie dobrze przylegać do jezdni w czasie hamowaniai na zakrętach. Każdy kierowca powinien regularnie kontrolować wartość tegoparametru w swoim aucie.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017