Wyszukiwałeś:

citroen X

c4 X

grand X

c4 X

picasso X

. Znaleziono 56 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: citroen c4 grand c4 picasso

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 56 wszystkich):

Citroen C4 Picasso: Van z wizją

Gama 'artystycznych' Citroenów sygnowanych pseudonimem znanego malarzaposzerzyła się o kolejny model. Na polskim rynku zadebiutował właśnie nowysamochód określany przez swoich twórców jako 'Visiovan'. Citroen C4 Picassowprowadzić ma całkowicie nowy kanon standardów w segmencie samochodówrodzinnych, zarówno pod względem komfortu jak i funkcjonalności.

 

Citroen Grand C4 Picasso: Francuski "siedmiopak"

Nie trzeba być wybitnym znawcą motoryzacji żeby zauważyć, że producencisamochodów znad Sekwany coraz częściej skłaniają się w kierunkuprojektowania aut przeznaczonych dla rodziny. W zeszłym roku do zestawieniamarki Citroen dołączył kolejny nabytek - Grand C4 Picasso, któryfunkcjonuje również pod nazwą "Visiovan".

 

Drugi Visiovan, pierwsze wrażenia

Kiedy pół roku temu debiutował siedmiomiejscowy Citroen C4 Picasso, mało ktospodziewał się, że kilka miesięcy później pojawi się jego pomniejszonawersja, a on sam otrzyma na rzecz młodszego przydomek Grand. Mniejszy,pięcioosobowy Visiovan zadebiutował właśnie na naszym rynku i na wstępiejego cena będzie aż o 8 tyś. zł niższa!

 

Citroen odświeża swoje visiovany

Citroen C4 Picasso oraz Grand C4 Picasso jeszcze pod koniec tego roku trafią dosprzedaży w nieco zmodyfikowanej formie. Oba modele będą także oferowane wwersjach mikro-hybrydy e-HDi.

 

Citroen Grand C4 Picasso 2.0 HDi: Familijny Enterprise

Z pewnością pamiętacie emitowany na początku nowego millenium serial zgatunku science-fiction: Star Trek. Ludzie z dziwnymi zmarszczkami na twarzachpodbijali w nim kosmos i obce cywilizacje przy użyciu wahadłowca. Inwazja trwanadal, z tą różnicą że nie w przestrzeni kosmicznej, a naeuropejskich drogach. I nie przy użyciu statku kosmicznego Enterprise, alesamochodu.

 

Citroen Grand C4 Picasso

 

Citroen, po wprowadzeniu na rynek nowej generacji minivana C4 Picasso, teraz uzupełnia gamę modelu większą, 7-miejscową odmianą Grand.

 

Citroen Grand C4 Picasso - znamy ceny

Nowy Citroen Grand C4 Picasso pojawi się w polskich salonach już wpaździerniku tego roku. Gama tego produktu, podobnie jak w przypadku wersji5-miejscowej, będzie oparta na czterech poziomach wyposażenia i czterechjednostkach silnikowych.

 

Serwis WhatCar? wybrał Samochód Roku

Brytyjski miesięcznik motoryzacyjny WhatCar? wybrał Samochód Roku 2014w swoim własnym plebiscycie organizowanym po raz 37.

 

Kolejny Citroen z homologacją ciężarową

W gamie Citroen pojawił się kolejny po C5 Tourer i Berlingo model zhomologacją ciężarową N1. Nowy Grand C4 Picasso N1 dostępny będzie wwersji 5-miejscowej z „kratką”.

 

Citroen Grand C4 Picasso: Gdy piątka to za mało

Jeśli wersja pięciomiejscowa jest dla Ciebie zbyt mała, a nie potrzebujeszbusa, musisz rozejrzeć się wśród modeli siedmiomiejscowych. Najwięcejznajdziesz ich w gronie minivanów, a jednym z ciekawszych wydaje siębyć Citroen Grand C4 Picasso.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "citroen c4 grand c4 picasso".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018