Wyszukiwałeś:

citroen X

c4 X

picasso X

. Znaleziono 131 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: citroen c4 picasso

Spróbuj też wyszukać: citroen c4 picasso grand citroen c4 picasso opinie kierowcow citroen c4 picasso wymiary

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 131 wszystkich):

Znane ceny Citroena C4 Picasso

Wprawdzie Citroen C4 Picasso na naszym rynku zadebiutuje dopiero pod koniecroku, to jednak już znane są ceny, jakie trzeba będzie zapłacić za tegosiedmiomiejscowego minivana.

 

Citroen C4 Picasso: Van z wizją

Gama 'artystycznych' Citroenów sygnowanych pseudonimem znanego malarzaposzerzyła się o kolejny model. Na polskim rynku zadebiutował właśnie nowysamochód określany przez swoich twórców jako 'Visiovan'. Citroen C4 Picassowprowadzić ma całkowicie nowy kanon standardów w segmencie samochodówrodzinnych, zarówno pod względem komfortu jak i funkcjonalności.

 

Małe C4 Picasso

Nie minął jeszcze rok od wprowadzenia na rynek Citroena Grand C4 Picasso wwersji siedmioosobowej, a w przeciągu kilku miesięcy pojawi się kolejnawersja tego modelu. Pięciomiejscowy visiovan będzie wyróżniać się bardzociekawą i dynamiczną stylistyką.

 

Citroen Grand C4 Picasso: Francuski "siedmiopak"

Nie trzeba być wybitnym znawcą motoryzacji żeby zauważyć, że producencisamochodów znad Sekwany coraz częściej skłaniają się w kierunkuprojektowania aut przeznaczonych dla rodziny. W zeszłym roku do zestawieniamarki Citroen dołączył kolejny nabytek - Grand C4 Picasso, któryfunkcjonuje również pod nazwą "Visiovan".

 

Citroen C4 Picasso: Mniejszy visiovan

Citroen, jak niewiele firm motoryzacyjnych, potrafi świetnie połączyć waloryfunkcjonalne z estetycznymi. Przed paroma miesiącami mieliśmy okazjęprzekonać się o tym na przykładzie modelu Grand C4 Picasso. Teraz wpadł namw ręce mniejszy z minivanów, bez przydomka Grand. Czy równieżpotwierdzi się ta teza?

 

Citroen rozsierdził C4 Picasso

Francuski producent zmienił stylistykę rodzinnego C4 Picasso. Minivanotrzymał nowy przód, który sprawia, że auto wygląda nawiecznie niezadowolonego.

 

Znamy ceny nowego Citroena C4 Picasso

Citroen przedstawił  cennik swojego najnowszego modelu, którywprowadza do sprzedaży. Zmieniony C4 Picasso dostępny jest już od kwoty 59900 złotych.

 

Nowy Citroen C4 Picasso: Uroda, rzecz dyskusyjna

Z samochodami jest trochę jak z dziewczynami. Jednym model może się podobać,a dla innych może być całkowicie brzydki. Mieszane uczucia pojawiły się wnaszych głowach w momencie, gdy po raz pierwszy ujrzały światło dziennezdjęcia nowego Citroena C4 Picasso. Potem już było tylko lepiej.

 

Citroen C4 Picasso: Nowocześnie i rodzinnie

Marketingowe hasła, jakimi producenci czasami dodatkowo okraszają swojenowości, często nijak mają się do rzeczywistości, wzbudzając tylkouśmieszek politowania bądź zdziwienie wśród potencjalnychnabywców. W przypadku nowego Citroena C4 Picasso określenie"Technospace" idealnie oddaje jednak charakter tego minivana.

 

Citroen C4 Picasso - test video

Prezentujemy kolejny test video długodystansowego auta testowego naszychkolegów z redakcji auto motor i sport. Tym razem próbę zmierzeniasię z dystansem 50 tys. km podjął rodzinny Citroen C4 Picasso.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "citroen c4 picasso".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018