Wyszukiwałeś:

citroen X

c4 X

. Znaleziono 551 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: citroen c4

Spróbuj też wyszukać: citroen c4 picasso citroen c4 grand picasso citroen c4 wymiary

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 551 wszystkich):

Citroen C4: Mieszanka wybuchowa

Prosimy o zachowanie spokoju. Powyższy tytuł nie ma nic wspólnego zweryfikowaniem wiedzy chemicznej. Jest natomiast ściśle związany z nowymproduktem Citroena, modelem C4 Coupe, który - jak się okazało w naszychtestach - potrafi nieco namieszać we wzorach auta kompaktowego.

 

Citroen C4: Francuska (r)ewolucja

Citroen C4, następca wysłużonej już nieco Xsary, na rynku obecny jest jużprawie dwa lata. Po teście trzydrzwiowej wersji, teraz przyszedł czas na niecomniej awangardową pięciodrzwiową wersję C4.

 

Citroen C4 Picasso: Van z wizją

Gama 'artystycznych' Citroenów sygnowanych pseudonimem znanego malarzaposzerzyła się o kolejny model. Na polskim rynku zadebiutował właśnie nowysamochód określany przez swoich twórców jako 'Visiovan'. Citroen C4 Picassowprowadzić ma całkowicie nowy kanon standardów w segmencie samochodówrodzinnych, zarówno pod względem komfortu jak i funkcjonalności.

 

Trójbryłowy Citroen C4

Po sukcesie modelu C4, który osiągnął sprzedaż w skali światowej rzędu530 tysięcy egzemplarzy, przyszedł czas na kontynuację rozwoju. Tym razemfrancuska marka zamierza postawić na kraje Ameryki Łacińskiej, gdzie pojawisię Citroen C4 w wersji sedan.

 

Wadliwy Citroen C4

W niektórych egzemplarzach modelu Citroen C4 może dojść do awarii układuhamulcowego oraz układu elektronicznego stabilizowania toru jazdy. CitroenPolska zobowiązał się do przeprowadzenia bezpłatnej akcji naprawczej.

 

Citroen C4: Zwrot o 180 stopni

O tym, że Francuzi rywalizują z Niemcami na każdym z możliwychobszarów, wiadomo nie od dziś. Nie inaczej jest i w kwestii motoryzacji,gdzie to jednak producenci znad Renu są obecnie o te pół długości zprzodu. Aby to zmienić francuskie marki chwytają się różnychpomysłów. Bardzo dobrym przykładem jest tu Citroen C4, któregopierwsza generacja szokowała awangardową stylistyką, a tymczasem obecna jestjuż dużo bardziej konserwatywna.

 

Citroen C4 Aircross

Od roku Citroen wyprodukował ponad 100 tyś. sztuk modelu C4. Teraz francuskiproducent dodaje do gamy nowy model Citroen C4 Aircross - kompaktowego SUVa.Auto do sprzedaży trafi w połowie roku 2012.

 

Citroen C4 Picasso: Nowocześnie i rodzinnie

Marketingowe hasła, jakimi producenci czasami dodatkowo okraszają swojenowości, często nijak mają się do rzeczywistości, wzbudzając tylkouśmieszek politowania bądź zdziwienie wśród potencjalnychnabywców. W przypadku nowego Citroena C4 Picasso określenie"Technospace" idealnie oddaje jednak charakter tego minivana.

 

Citroen C4 Cactus 1.2 82KM: Awangarda z bąbelkami

Awangardowa stylistyka ma to do siebie, że przyciąga uwagęprzechodniów i innych kierowców. Gdyby był to jedyny wyznaczniksukcesu, ludzie w Citroenie mogliby już nie tyle mrozić, co wręcz otwieraćszampany. Czy więc Citroen C4 Cactus jest skazany na sukces?

 

Citroen C4 Picasso - test video

Prezentujemy kolejny test video długodystansowego auta testowego naszychkolegów z redakcji auto motor i sport. Tym razem próbę zmierzeniasię z dystansem 50 tys. km podjął rodzinny Citroen C4 Picasso.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "citroen c4".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018