Wyszukiwałeś:

citroen X

c5 X

ncap X

. Znaleziono 6 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: citroen c5 ncap

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 6 z 6 wszystkich):

Wielki Test Flotowy 2006

W dniach 5-6 kwietnia br. na płycie lotniska Bemowo w Warszawie zorganizowanyzostał po raz drugi Wielki Test Flotowy. Przez dwa dni specjaliści z branżyfleet-menadżerskiej oraz przedstawiciele firm testowali samochody biorąceudział w konkursie Fleet Awards 2006.

 

Lazurowy Pluriel

W związku z nadchodzącym wielkimi krokami latem, francuski producentsamochodów ogłosił wydanie specjalnej edycji swojego modelu Citroen C3Pluriel Cote d`Azur.

 

Mało bezpieczne pickupy

Duża popularność samochodów typu pickup na rynku europejskim, w tym iw Polsce,spowodowała zwiększone zainteresowanie tym segmentem instytucji EuroNCAP. Pierwszepodejście do testów zderzeniowych tego typu aut okazałosię jednak niewypałem. Natrzy przetestowane modele, dwa - Nissan Navara iIsuzu D-Max - całkowicie oblałytest. W miarę obronił się jedynie MitsubishiL200.

 

Stylistyczny nokaut

Nowy Citroën C5, zarówno w wersji kombi, jak i sedan, to jeden znajładniejszych i najbardziej zaawansowanych technicznie aut w swojej klasie.Sprawdziliśmy, czy niepowtarzalny styl i innowacyjność wystarczą na podbiciesegmentu D.

 

Euro NCAP: Jakie modele mają bezpieczne fotele?

Pięć gwiazdek w testach zderzeniowych wcale nie musi oznaczać, że w raziekolizji nic nam nie grozi. Powód? Nie badano dotąd bezpieczeństwapodczas uderzenia w tył auta. Od przyszłego roku będzie to stały punkttestów, zaś teraz Euro NCAP opublikowało pierwsze wyniki tego typutestów przeprowadzonych przy okazji tegorocznych próbzderzeniowych. Wyniki mogą zaskoczyć...

 

Najbardziej i najmniej bezpieczne modele 2008 roku

32 przetestowane modele, pierwsze testy zderzeniowe symulujące uderzenie w tyłauta, zapowiedź niemal całkowicie odmiennego systemu oceniania testowanych aut- tak w wielkim skrócie przedstawia się miniony rok w Euro NCAP.Które więc z debiutujących na europejskim rynku w 2008 roku modeliokazały się najbardziej bezpieczne, a które zapewniają najniższypoziom bezpieczeństwa?

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "citroen c5 ncap".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018