Wyszukiwałeś:

citroen X

c5 X

. Znaleziono 357 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: citroen c5

Spróbuj też wyszukać: citroen c5 kombi citroen c5 wymiary Citroen C5 Tourer

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 357 wszystkich):

Citroen C5 Turbo: Topowy Diesel

Od kilku dni Citroen dla modelu C5 z klasy średniej oferuje nowy, topowy silnikDiesla. Jednostka posiada doładowanie Turbo, a jej moc wynosi 173 KM. Jakzapewnia producent nowy motor gwarantuje bardzo dobre osiągi i ciszę napokładzie.

 

Citroen C5 kombi: Hydrauliczna kanapa

Francuzi to wygodnisie. Przykładów na potwierdzenie tej tezy wefrancuskiej historii automobilizmu można znaleźć wiele. Złotymi zgłoskami wtych historycznych księgach ma zamiar zapisać się też Citroen C5 Break.Samochód, który tak samo dobrze nadaje się na długie wakacyjneeskapady z wymagającą żoną i nieokiełznanymi dziećmi, jak i do codziennejjazdy z domu do pracy i z powrotem.

 

W oczekiwaniu na nowe C5

Nie w tym, a dopiero na początku przyszłego roku zadebiutuje na rynku CitroenC5 nowej generacji. Jego światowa premiera odbędzie się na styczniowychtargach w Brukseli.

 

Nowy Citroen C5 potwierdzony

Dyrektor generalny Citroena, Guy Michel poinformował, że francuski koncern 18.października przedstawi oficjalnie nową generację modelu C5. Wedługzapowiedzi nowa seria reprezentanta klasy wyższej średniej będzie dostępna wsprzedaży zarówno z dobrze znanym zawieszeniem hydropneumatycznym oraz zezwykłym, stalowym.

 

Nowy Citroen C5: O klasę wyżej

Jeszcze niedawno klienci zainteresowani kupnem większego sedana marki Citroenmieli nie lada problem. Model C5 odstawał nieco chociażby od konkurencji zNiemiec, natomiast wyższy C6 był już zbyt awangardowy i drogi. Nowy Passat,Mondeo, a nawet Laguna mogą zacząć się bać, bo właśnie pojawił się nowyCitroen C5.

 

Citroen C5: Bójcie się Niemcy!

Niemiecko-francuska rywalizacja w branży moto o prymat na Starym Kontynenciezawsze przysparzała wiele emocji. I choć miłośnicy motoryzacji znad Sekwanymogą się nie zgodzić, to jednak wydaje się, że w tej batalii nieznacznieprowadzą nasi zachodni sąsiedzi. Czy wysłana w bój nowa broń -Citroen C5 - zdoła odwrócić choć trochę tę niekorzystną sytuacjędla potomków Napoleona?

 

Citroen C5 dla przedsiębiorcy

Szefowie francuskiej marki na polskim rynku chyba chcą zdominować segment autfirmowych z kratką. Do sprzedaży trafił właśnie siódmy model osobowyz homologacją ciężarową - Citroen C5 Tourer (kombi).

 

Citroen C5 Tourer z homologacją ciężarową

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów instytucjonalnych,Citroen wprowadza na rynek nowego C5 w wersji Tourer z homologacjąciężarową. Nowy Citroen w wersji van oferuje zatem możliwość pełnegoodliczenia podatku VAT od ceny zakupu oraz zużytego paliwa.

 

Citroen C5 Tourer: Komfort ponad wszystko

Jeśli miałbym wymienić tylko jedną zaletę tego auta, to bez wątpieniabyłby to komfort podróżowania. Citroen C5 Tourer, czyli po naszemukombi, już w poprzedniej generacji wyróżniał się na tlekonkurentów właśnie tą cechą. Obecnie, po zmianach generacyjnych, nicw tej kwestii się nie zmieniło. Jeśli szukasz wyjątkowo komfortowegopojazdu, to musisz wziąć pod uwagę kombi Citroena średniej klasy.

 

Nowy Citroen C5 - nie dla Europy

Jeśli wyczekujecie trzeciej generacji Citroena C5 to radzimy znaleźć inny obiekt westchnień. Auto na pewno wyląduje na rynku chińskim, w Europie raczej nie mamy na nie szans.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "citroen c5".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018