Wyszukiwałeś:

oznacza X

slowo X

. Znaleziono 32 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: co.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: co oznacza slowo

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 32 wszystkich):

Toyota Avensis: Strasznie się zawiodłem na mojej pierwszej w życiu Toyocie

3.75 Słowo "zawiodłem się" jest adekwatne domoich odczuć. Siłą rzeczy porównuję me auto z innymi, którymi jeździłemi biorąc pod uwagę cenę i porównanie z innymi to się właśnie zawiodłem.To nie oznacza, że samochód ten jest beznadziejny- nie, jest ba...

 

Wątek na forum: Opel: Koniec Zafiry z Gliwic

Raczej wątpię aby portal mojeauto.pl kontaktował się osobiście z szefem europejskiej części GM. Raczej bardziej prawdopodobnie że opierał się na rewelacjach niemieckich gazetek. Dla Opla na razie poszukiwany jest inwestor więc spekulacje gdzie będzie produkowany następny model Zafiry pewnie będzi...

 

Nowe 599 szybciej

Wszystko wskazuje na to, że Ferrari przeskoczy facelifitng 599 GTB Fiorano i odrazu przejdzie do wprowadzenia nowego modelu, bazującego na FF.

 

Audi A6 3.0 TFSI: Nie będziesz zawiedziony

Wśród muzyków - tych przez duże "M" - panuje jedna,niepisana zasada. Mówi się wśród nich - "Jesteś takdobry,jak twój ostatni numer". Czas przełożyć to na dziedzinęmotoryzacji, a dokładniej na nową generacjęśredniej limuzyny Audi. Model A6.

 

Lista przebojów targów we Frankfurcie

Dwa dni prasowe 64. edycji targów motoryzacyjnych IAA we Frankfurcie nadMenem już za nami. Jesteśmy o te dwa dni mądrzejsi, bo mieliśmy okazjęzobaczyć na żywo mnóstwo nowych modeli. Dla tych, którzywybierają się do Frankfurtu, a także dla tych, którzy nie będą mielitakiej okazji, przygotowaliśmy krótkie podsumowanie dni prasowych, znaszą wybitnie subiektywną listą najciekawszych premier tegorocznej wystawywe Frankfurcie.

 

Turbo - ekstra oddech dla silnika

W latach 70-tych ubiegłego wieku świat motoryzacji uległ nowej modzie,którą ukształtowało pięć liter. Słowo "Turbo" -wypowiadane z ust entuzjastów samochodów niosło za sobą emocje,siłę i nowoczesność. Mimo, że od czasu pojawieniu się na rynku takich autjak BMW 2002 ti, Porsche 911 czy Renault 5 minęło wiele lat, koncepcjadoładowywania silnika spalinowego dodatkową dawką sprężonego powietrza nieupadła. Wręcz przeciwnie, ma się doskonale. A za sprawą tzw. downsizingu,czeka ją świetlana przyszłość.

 

Pierwsze szkice nowego Datsuna!

Marka Datsun została wskrzeszona z czeluści niebytu motoryzacyjnego i będzierywalizować na rynkach wschodzących. Dziś wskrzeszona przez Nissana markaprezentuje pierwsze szkice nowego modelu.

 

Lamborghini zmienia nazwę następcy Gallardo

Znów głośno o następcy Gallardo. Ptaszki ćwierkają, że Lamborghinipod koniec tego miesiąca pokaże długo wyczekiwany model, który niebędzie nazywał się jednak Cabrera.

 

Opony używane ? czy to ma sens?

Opony używane. Temat, który ma pewnie tyle samo przeciwników, coi zwolenników. Jedni będą zachwalać atuty niskiej ceny, drudzy pukaćsię w czoło i mówić, że to niebezpieczne. Czy gra jest wartaświeczki? Sprawdzamy temat i sprawdzamy co w tym temacie mówispecjalista.

 

Wątek na forum: Jak tłumaczą się nietrzeźwi kierowcy?

Bo to jest taka tradycja narodowa Polaków, nie ma imprezy bez wódy!. A polskim zwyczajem jest jeździć po alkoholu... Ten złapany Niemiec był zapewne z pochodzenia Polakiem, który wyemigrował :) ~Capsel

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "co oznacza slowo".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017