Wyszukiwałeś:

oznacza X

slowo X

. Znaleziono 7 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: co.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: co oznacza slowo

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

Studium koncepcyjne... konceptu

Po bardzo wyczerpującym sezonie 2005-2006, w czasie którego studio projektoweMazdy zaprezentowało kilka dobrych projektów, nie przyszedł jeszcze czas, abyspocząć na laurach. W Los Angeles odbędzie się bowiem debiut bardzonietypowego modelu koncepcyjnego o nazwie Nagare.

 

Skoda Octavia: Lider średniaków

5 360. Taka liczba sprzedanych egzemplarzy w 2006 roku pozwoliła zająćSkodzie Octavii II, czołowe miejsce w zestawieniu najbardziej popularnychsamochodów w Polsce. W zasadzie można przyjąć, że czeski reprezentantklasy średniej został liderem tego segmentu bowiem pod względem liczbysprzedanych aut Octavia drugiej generacji przegrała tylko... z jejpoprzedniczką, Octavią Tour. Postanowiliśmy ponownie przyglądnąć się temuliderowi, tym razem jednak w wersji kombi 1.9 TDI i automatyczną skrzynią DSG.

 

Koreańska piłeczka

Samochody dostawcze nie muszą być szybkie, nie muszą być eleganckie, aninawet nie muszą być ładne. I taka właśnie jest Kia 2500, ale do tego jestfunkcjonalna, czyli idealna jak na samochód dostawczy

 

Będzie pięciodrzwiowe Audi A5

Audi A5 Sportback, to nowa wersja sportowego Coupe klasy średniej producenta zIngolstadt, która na rynku ma pojawić się w 2009 roku. Cecharozpoznawcza tego wariantu, to pięciodrzwiowe nadwozie.

 

Ford Ka: Maluch z Tychów

Pierwsza wersja sympatycznego malucha spod znaku błękitnego owalu przeżyłatrzy generacje Mondeo, zamianę Escorta w Focusa, a także kilka innychspektakularnych premier. Przez dwanaście lat samochód spokojnieegzystował na rynku nie mając nawet solidnej konkurencji. Na polski rynekweszła właśnie druga generacja Forda Ka, który już wzbudził dużezainteresowanie, choćby przez to, że jest produkowany w polskich zakładach.

 

Przyczepy trzeba jednak ubezpieczać

Sejm przychylił się do postulatów instytucji ubezpieczeniowych iprzyjął poprawki Senatu dotyczące nowelizacji ustawy o ubezpieczeniachobowiązkowych, według której przyczepy w dalszym ciągu będąpodlegały obowiązkowemu ubezpieczeniu OC.

 

Optymalny tuning

Co oznacza tuning silnika wie każdy. Jednak nie każdy wie, że na polskimrynku pojawiła się niedawno firma, która potrafi nie tylko poprawiaćosiągi samochodu, ale przy okazji ich nie psuje. Słowo-klucz w tym przypadkuto optymalizacja.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "co oznacza slowo".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017