Wyszukiwałeś:

oznacza X

slowo X

. Znaleziono 57 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: co.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: co oznacza slowo

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 57 wszystkich):

Wątek na forum: Nowe oznaczenia opon

Bankier.pl juz o 2 lat zapowiada przejecia innych serwisów i jakos wszystko konczy sie na słowach tak np ze skupem akcji czy z dywidendą czy pozyskaniem inwestora duzo gadania bujania w obłokach a nic nie zrealizowane zostało !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dymisja ~obieca...

 

Mitsubishi Lancer Sportback: Dla Europejczyka

Taki krok mógł zaszokować, ale jednocześnie był koniecznością.Mitsubishi, wprowadzając wersję hatchback do swojego najważniejszego w gamiemodelu, liczyło się z pewnością z licznymi słowami krytyki, ale liczyłozarazem na zwiększenie sprzedaży. A o to przecież w tym wszystkim chodzi.Pozostaje jednak pytanie, czy Mitsubishi Lancer Sportback zasłużył sobiefaktycznie na słowa krytyki.

 

Optymalny tuning

Co oznacza tuning silnika wie każdy. Jednak nie każdy wie, że na polskimrynku pojawiła się niedawno firma, która potrafi nie tylko poprawiaćosiągi samochodu, ale przy okazji ich nie psuje. Słowo-klucz w tym przypadkuto optymalizacja.

 

Wątek na forum: ES 350

Witam W tym aucie jest mozliwosc odczytu takich opcji jak zuzycie paliwa, ilosc mil do przejechania na paliwie pozostalym w baku itp. Oznaczenia na wyswietlaczu sa w jez. angielskim . Czy ktos podpowie co oznaczaja poszczegolne symbole typu AVG itd. ~lexs2007@wp.pl

 

Nowe 599 szybciej

Wszystko wskazuje na to, że Ferrari przeskoczy facelifitng 599 GTB Fiorano i odrazu przejdzie do wprowadzenia nowego modelu, bazującego na FF.

 

Turbo - ekstra oddech dla silnika

W latach 70-tych ubiegłego wieku świat motoryzacji uległ nowej modzie,którą ukształtowało pięć liter. Słowo "Turbo" -wypowiadane z ust entuzjastów samochodów niosło za sobą emocje,siłę i nowoczesność. Mimo, że od czasu pojawieniu się na rynku takich autjak BMW 2002 ti, Porsche 911 czy Renault 5 minęło wiele lat, koncepcjadoładowywania silnika spalinowego dodatkową dawką sprężonego powietrza nieupadła. Wręcz przeciwnie, ma się doskonale. A za sprawą tzw. downsizingu,czeka ją świetlana przyszłość.

 

Nowe Volvo FH

„Samochód ciężarowy, który przeniesie nas daleko wprzyszłość.” Tymi słowami Claes Nilsson, Prezes Volvo Trucks, opisujenowe wersje Volvo FH i Volvo FH16, które wkrótce zostanązaprezentowane.

 

Rusza szkoła! Uwaga na dzieci!

Rozbrzmiewający dziś w szkołach pierwszy powakacyjny dzwonek oznaczawzmożony ruch dzieci w okolicach szkół. Jednak to od nas samych -kierowców oraz opiekunów dzieci - będzie w dużej mierzezależało bezpieczeństwo najmłodszych uczestników ruchu drogowego.

 

Popularne maluchy za 10 000 PLN

Niebawem skończą 10 lat. Potencjalnie młody wiek dla człowieka, nie oznaczatego samego w przypadku samochodów. Zwłaszcza tych używanych z segmentuB. Oto pięć popularnych modeli tej klasy z silnikami benzynowymi, któremożna nabyć na rynku wtórnym w atrakcyjnej cenie.

 

Audi wprowadza na rynek model TT Roadster

Audi virtual cocpit, jeden z dwóch silników do wyboru orazbezcenne emocje związane z jazdą bez dachu. To wszystko teraz dostępnebędzie na polskim rynku wraz z wejściem na rynek nowego Audi TT Roadster.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "co oznacza slowo".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017