Wyszukiwałeś:

crash X

test X

. Znaleziono 27 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: crash test

Spróbuj też wyszukać: crash test opel cascada

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 27 wszystkich):

Powrót Landwinda do Europy

Chiński producent samochodów Jiangling planuje powrót na rynekeuropejski. Minął już ponad rok, kiedy samochód Landwindkatastroficznie oblał crash-test przeprowadzony przez niemieckie ADAC.

 

Wielki Test Flotowy 2006

W dniach 5-6 kwietnia br. na płycie lotniska Bemowo w Warszawie zorganizowanyzostał po raz drugi Wielki Test Flotowy. Przez dwa dni specjaliści z branżyfleet-menadżerskiej oraz przedstawiciele firm testowali samochody biorąceudział w konkursie Fleet Awards 2006.

 

10 tys. crash-testów Renault

Prymat w dziedzinie bezpieczeństwa nie wziął się z niczego. W ubiegłąsobotę w Centrum Technicznym Lardy koncern Renault przeprowadził 10-tysięcznytest zderzeniowy.

 

Mało bezpieczne pickupy

Duża popularność samochodów typu pickup na rynku europejskim, w tym iw Polsce,spowodowała zwiększone zainteresowanie tym segmentem instytucji EuroNCAP. Pierwszepodejście do testów zderzeniowych tego typu aut okazałosię jednak niewypałem. Natrzy przetestowane modele, dwa - Nissan Navara iIsuzu D-Max - całkowicie oblałytest. W miarę obronił się jedynie MitsubishiL200.

 

Polski crash test motocykla i samochodu

Na drogach pojawia się coraz więcej motocykli. Niestety wypadków z ichudziałem również przybywa. Już od początku tego roku na polskichdrogach doszło do 613 zdarzeń z udziałem motocyklistów, wktórych śmierć poniosło 69 kierowców jednośladów.Wystarczy jedna sekunda nieuwagi i zaledwie 50 km na godzinę, a motocyklistamoże zginąć na miejscu.

 

Pięć gwiazdek dla Hyundaia i20

Hyundai i20 zdobył maksymalną ocenę pięciu gwiazdek za ochronę w testachzderzeniowych przeprowadzonych przez organizację Euro NCAP, stając się tymsamym jednym z najbezpieczniejszych modeli w segmencie B.

 

Najtańszy też może być bezpieczny

To miał być sprawdzian, czy najtańszy samochód świata, jak określanyjest Tata Nano, będzie w stanie spełnić dużo bardziej surowe normybezpieczeństwa, jakie obowiązują na europejskim rynku. Pierwsze testyzderzeniowe wypadły więcej niż obiecująco.

 

Chevrolet Cruze najbezpieczniejszy!

Pięć gwiazdek w testach zderzeniowych Euro NCAP już zasługuje na słowauznania. Chevrolet Cruze uzyskał jednak najlepszy w historiicrash-testów przeprowadzanych przez Euro NCAP wynik w testach zderzeńczołowych i bocznych.

 

Test bagażników dachowych

Reguła mówi, że jeśli poszukuje się jakości, to trzeba za niązapłacić nieco więcej. Podobnie jest w przypadku wyboru bagażnikówdachowych, na które w zimie, podobnie jak w okresie wakacyjnym jestnajwiększy popyt.

 

Euro NCAP: Zwycięski Chevrolet, porażka Toyoty

Czy są takie marki samochodowe, o których modelach można z pełnymprzekonaniem powiedzieć, iż na pewno są bezpieczne? I na odwrót. Czy oniektórych można z góry być pewnym, że w kwestiachbezpieczeństwa do prymusów nie należą? Teoretycznie mogło by sięwydawać, że tak jest, choć najnowsze wyniki testów zderzeniowych EuroNCAP nieco zmieniają takie proste spojrzenie na te sprawy.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "crash test".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017