Wyszukiwałeś:

crossover

. Znaleziono 149 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: crossover

Spróbuj też wyszukać: mini van terenowy suv

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 149 wszystkich):

Mały crossover Nissana

Nissan Division pracuje obecnie nad samochodem, który zadebiutuje w segmenciecrossover. Jego wejście do salonów planowane jest na przełom lat 2008/2009.

 

Nadchodzi Crossover Dodge`a

Producent samochodów marki Dodge zamierza wprowadzić do swojego zestawieniapojazd, który wypełni niszę w segmencie crossover, rywalizując tym samym znadchodzącymi modelami Forda oraz Toyoty.

 

Nietypowy Ford iosis X

Podczas 78. międzynarodowych targów motoryzacyjnych w Paryżu ukazał sięfuturystyczny samochód typu crossover sygnowany logiem Forda. Studiumkoncepcyjne modelu iosis X zaprezentowało nowoczesny design marki nazywanyprzez jego twórców kinetycznym.

 

Renault Koleos: Przetrzeć szlaki + [video]

Renault rusza w nieznany dla siebie teren. Dosłownie i w przenośni. To zasprawą nowego kompaktowego modelu typu crossover SUV o nazwie Koleos. Jak możewyglądać przeprawa francuskiego producenta w tej nowej dla niego klasiemieliśmy okazję częściowo przekonać się na europejskiej premierze tegoauta w Maroku.

 

Mini Crossover!

O tym aucie mówiło się już od pewnego czasu. Jednak dopiero napaździernikowej wystawie samochodowej w Paryżu będzie można zobaczyć po razpierwszy Mini w  wersji Crossover. Wprawdzie to prototyp, jednak będzie iwersja produkcyjna.

 

Oto nowy crossover Hyundaia

Choć do wystawy samochodowej w Nowym Jorku, gdzie odbędzie się jego oficjalnapremiera, pozostał jeszcze tydzień Hyundai już zdecydował sięzaprezentować pierwsze zdjęcie prototypowego crossovera.

 

Będzie nowy crossover Mitsubishi

W przyszłym roku do sprzedaży trafi nowy, kompaktowy crossover Mitsubishi. Wlutym będzie dostępny już na rynku japońskim, a w Europie pojawi się pomarcowej premierze na wystawie w Genewie.

 

Kompaktowy crossover Mitsubishi

Na początku tego roku pojawiły się pierwsze informacje o planach Mitsubishiodnośnie wprowadzenia na rynek kompaktowego przedstawiciela segmentu crossover.Właśnie pojawiły się pierwsze detale na temat modelu RVR.

 

Nowe Mitsubishi w Genewie

Na zbliżającej się wystawie samochodowej w Genewie na stoisku Mitsubishinajważniejsze miejsce przeznaczone będzie dla całkowicie nowego modelu zsegmentu kompaktowych crossoverów o nazwie ASX. Auto na rynku pojawi sięjuż wiosną br.

 

Mały mutant Nissana

Nissan Juke to dość oryginalny i odważny stylistycznie projekt japońskiegoproducenta. Crossover w sportowym stylu pojawi się w sprzedaży na europejskimrynku jesienią 2010 roku.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017