Wyszukiwałeś:

cysterna

. Znaleziono 35 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: cysterna

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 35 wszystkich):

Kia Carens: Warto

4.5 Jeśli jest potrzebny pojazd do poruszaniasię po mieście i do podróży, nawet na długich dystansach, bardzo polecam.

 

Wątek na forum: Biopaliwo z Wrocławia

ciekawe czy ktos juz pomyslal o odpadach? angole maja teraz jakies 500hl w cysternach inie wiedza co zrobic z ta gliceryna? ~Fili_P

 

Wątek na forum: Ograniczenia ruchu

Czy nie mieliscie wrazenia, ze ten zakaz w praktyce nie mial znaczenia? Zdarzylo mi sie wiele razy jechac w weekendy i widzialem sznury TIRow. Jechaly cysterny, lawety z samochodami, ze zlomem. Jechalem kiedys w sierpniu w piatek po 18.00 DK nr 5 z Wroclawia do Poznania i jechalo lekko mo...

 

Pora na aluminium

Aluminium Konin-Impexmetal S.A jest największym polskim producentemaluminiowych wyrobów walcowanych w postaci blach i taśm. Rocznie firmasprzedaje około 70.000 ton wyrobów walcowanych, z czego ponad połowęeksportujemy głównie na rynki europejskie m.in. na potrzeby przemysłumotoryzacyjnego.

 

Axor z systemem Telligent

ciągniki siodłowe Mercedes-Benz Axor dostępne są również z systememstabilizacji jazdy Telligent w wyposażeniu dodatkowym. Układ ten sprawdza sięjuż od kilku lat w modelu Actros, a w sektorze samochodów osobowych znany jestpod nazwą ESP (system stabilizacji toru jazdy). Efektem jego działania jestznaczne zmniejszenie ryzyka wypadków.

 

"POLICE" wchodzą w branżę motoryzacyjną

Obowiązek dodawania distrapolu, preparatu do silników wysokoprężnych, odpaździernika br. nakłada Unia Europejska. Z.Ch. "POLICE" SA jakopierwsza firma chemiczna w Polsce i trzecia w Europie zapowiada produkcję tegoroztworu. Produkt powstawać będzie na bazie wytwarzanego w ZakładachChemicznych "POLICE" SA mocznika.

 

Goodyear - największy kontrakt w Europie

Goodyear Dunlop Tires Europe, spółka wchodząca w skład koncernu GoodyearTire & Rubber Company, podpisała kontrakt na dostawy opon i usługi dlamiędzynarodowej firmy, wynajmującej ciężarówki TIP Trailer Services.

 

Trudna sytuacja „ciężkiego” segmentu

Początek roku nie przyniósł większych zmian na rynku samochodówciężarowych. Nadal panuje zapaść i firmy transportowe nie są zainteresowanezakupem sprzętu, a podaż nowych i używanych pojazdów znacznieprzewyższa popyt.

 

Nowoczesna cysterna do mleka na podwoziu DAF FAX CF85

DAF FAX CF85 410 to niezwykle nowoczesna cysterna do zbiórki mlekaprodukcji WAM Sianów. Pierwsze w w historii podwozie 8x2 dostarczył DBKSp. z o.o., autoryzowany dealer DAF z północnej Polski. Cysterna składasię z czterech komór po pięć tysięcy litrów a pojazdwyposażono w nowoczesny system pomp i automatyczne próbkowanie.Wykorzystywany jest w firmie Jerzego Laguny do zbiórki mleka odgospodarzy z rejonu Suwałk i Augustowa mieszkających tuż przy granicy zRosją i Litwą.

 

Drużyna Z

Ekstremalne warunki, błoto, gliniaste podłoże, rozlewiska. To nie kolejnaedycja OFF-Roadowego rajdu, ale codzienność dla 5 Zetrosów pracującychw kopalni węgla brunatnego w Bogatyni. To jedyny sprzęt, który sprawdzisię w takich warunkach. Jest niezawodny i poradzi sobie z każdym, nawetnajtrudniejszym zadaniem.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017