Wyszukiwałeś:

cysterna

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: cysterna

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

Axor z systemem Telligent

ciągniki siodłowe Mercedes-Benz Axor dostępne są również z systememstabilizacji jazdy Telligent w wyposażeniu dodatkowym. Układ ten sprawdza sięjuż od kilku lat w modelu Actros, a w sektorze samochodów osobowych znany jestpod nazwą ESP (system stabilizacji toru jazdy). Efektem jego działania jestznaczne zmniejszenie ryzyka wypadków.

 

Targi Autotec 2008 - raport

AUTOTEC to największe targi samochodów użytkowych w Europie Środkowej,zapisane w prestiżowym kalendarzu wystaw O.I.C.A. Wystawcy tegorocznej edycji,która odbywała się od 4 do 8 czerwca, zapełnili 10 pawilonówCentrum Wystawienniczego w Brnie i większość zewnętrznej powierzchniwystawienniczej.

 

Nowoczesna cysterna do mleka na podwoziu DAF FAX CF85

DAF FAX CF85 410 to niezwykle nowoczesna cysterna do zbiórki mlekaprodukcji WAM Sianów. Pierwsze w w historii podwozie 8x2 dostarczył DBKSp. z o.o., autoryzowany dealer DAF z północnej Polski. Cysterna składasię z czterech komór po pięć tysięcy litrów a pojazdwyposażono w nowoczesny system pomp i automatyczne próbkowanie.Wykorzystywany jest w firmie Jerzego Laguny do zbiórki mleka odgospodarzy z rejonu Suwałk i Augustowa mieszkających tuż przy granicy zRosją i Litwą.

 

MAN Truck & Bus zwiększa efektywność transportu

MAN Truck & Bus konsekwentnie rozszerza swoją ofertę pakietówwyposażenia pojazdów, zwiększających efektywność transportu - teraz,w formie elastycznych pakietów EfficientLine, oferuje wyposażeniezwiększające efektywność, dzięki czemu także inne typy pojazdówciężarowych mogą przynosić zyski w postaci mniejszego zużycia paliwa imniejszej emisji CO2.

 

Renault dla grupy Hoyer

Polski oddział firmy Hoyer Group z siedzibą w Katowicach podpisał ostatniokontrakt na transport LPG dla krajowej sieci stacji paliw. Przygotowując siędo realizacji kontraktu zakupiono dziesięć nowych ciężarówek markiRenault, z czego siedem ciągniki siodłowe Premium 430.19 T Pozostałe todwuosiowe Midlum 270.18 Heavy i dwa trzyosiowe podwozia Premium 430.26 S 6x2 D.

 

Nowa opona Goodyear

Goodyear wprowadza nową linię opon do naczep, z przeznaczeniem główniedo pojazdów używanych w sektorze przewozów regionalnych. LiniaRegional RHT II dopasowana jest przede wszystkim do obręczy o średnicy 22,5cala oraz oferuje dłuższe przebiegi i mniejsze opory toczenia wporównaniu z poprzedniczką – Goodyear Regional RHT. Przekładasię to na jeszcze niższe koszty na kilometr dla operatorów flottransportowych.

 

Drużyna Z

Ekstremalne warunki, błoto, gliniaste podłoże, rozlewiska. To nie kolejnaedycja OFF-Roadowego rajdu, ale codzienność dla 5 Zetrosów pracującychw kopalni węgla brunatnego w Bogatyni. To jedyny sprzęt, który sprawdzisię w takich warunkach. Jest niezawodny i poradzi sobie z każdym, nawetnajtrudniejszym zadaniem.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017