Wyszukiwałeś:

czarna X

skrzynka X

. Znaleziono 16 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: czarna skrzynka

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 16 wszystkich):

Wątek na forum: Za młodzi na prawo jazdy?

Wiek 21 lat + obowiązkowe badania psychotechniczne co rok do 25 roku życia + obowiązkowe czarne skrzynki rejestrujące zachowanie auta i kierowcy w każdym aucie. ~rozalia

 

Honda opracowała "czarną skrzynkę"

Inżynierowie Hondy pracują właśnie nad urządzeniem, które nosinazwę "Drive Recorder". Będzie to odpowiednik czarnej skrzynki wsamolocie. System będzie rejestrował informacje poprzedzające wypadek inastępujące po nim.

 

TNT inwestuje w ciężarówki hybrydowe

Firma kurierska TNT Express przeprowadziła pierwsze testy ciężarówek zdwoma napędami: silnikiem Diesla i napędem elektrycznym. Celem projektu,przeprowadzonego we Włoszech, było przetestowanie pojazdów wrzeczywistych warunkach pracy kurierskiej.

 

Hyundai i20: Skrzynka na listy

Najwyższa Izba Kontroli niedawno prześwietliła Pocztę Polską. Wnioski -nietrafione inwestycje, opóźnienia w doręczaniu listów i masainnych zastrzeżeń większych niż Kopiec Kościuszki. A wystarczyłozamówić flotę Hyundaiów i20.

 

Czarna skrzynka w samochodzie

Postęp komputeryzacji w świecie czterech kółek jest nieunikniony ibędzie ewoluował w całkiem nowe strefy. Specjaliści z szeroko pojętejbranży IT pracują nad samochodowymi "czarnymi skrzynkami",które będą rejestrować zachowania kierowcy, a potem ich dane będąprzekazywane odpowiednim władzom i firmom ubezpieczeniowym.

 

Wątek na forum: Czarna skrzynka w samochodzie

czarne skrzynki??? rejestratory??? lokalizatory??? Wciskanie kitu, że to wszystko dla poprawy bezpieczeństaw... BZDURA...!!! to zwykła inwigilacja jest... Pojawia się proste pytanie: Ten samochód Intela prowadzi kierowca? Czy może jednak kierowca jest prowadzony przez samochód? Znajdź podobne forum Technika i podobne

 

Czarna skrzynka w samochodzie

Czarne skrzynki oprócz samolotów znajdą się niebawem nawyposażeniu standardowym samochodów. Takie urządzenie można już bezproblemu kupić w internecie.

 

Wątek na forum: problem z kierunkowskazem

na milon procent będzie to masa w tylnej lampie, czarny przewód w kostce, kostke trzeba przeczyścić i tyle ostatnio skasowali mnie za to 200 zł ale drugiom razem trochę poczytałem i po problemie ~rafal

 

Czy będziemy jeździć z wideorejestratorami?

Policyjne wideorejestratory źle się kojarzą sporej grupie kierowców.Jednak dane z samochodowych rejestratorów mogą czasami być przydatnetakże i w innych sytuacjach. Unia Europejska zastanowi się również,czy urządzenia typu DVR powinny być montowane fabrycznie we wszystkich nowychsamochodach przeznaczonych na rynek Wspólnoty.

 

Polak pobił rekord świata w jeździe driftem

Z zawrotną prędkością 217,97 km/h Kuba Przygoński, zawodnik Orlen Team,ustanowił światowy rekord Guinnessa prędkości jazdy w drifcie! Do pobiciapoprzedniego rekordu (183,33 km/h) w jeździe bokiem doszło na dawnym lotniskuwojskowym w Białej Podlaskiej.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "czarna skrzynka".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017