Wyszukiwałeś:

czarne X

punkty X

. Znaleziono 86 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: czarne punkty

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 86 wszystkich):

Wątek na forum: Likwidują niebezpieczne miejsca

hmm, i niech mi nikt nie mowi ze polacy to drogowe bestie- to ze nie mamy po czym jezdzic to nie nasza wina, do tego jak widzi sie czasem czarny punkt z drzewem na ktorym zawinelo sie juz pare osob to sie czlowiek zastanawia czy przypadkiem nie powinno sie powiesici kogos kto byl za to odpo...

 

Wątek na forum: Czarne punkty nie spełniają swojej roli

Nic to nie pomoże. Pokolenie wychowane na strzelaninach komputerowych jak samo nie oberwie to sie nie nauczy. A może lepiej owinąć auto wokół drzewa jak ci specjaliści" http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/gallery?Site=DW&Date=20090301&Category=GALERIA03&ArtNo=804874827&Ref=PH&Params=I...

 

Wątek na forum: Policzą pojazdy na drogach krajowych

Pomiary zapewne wykonywane sa na głownych drogach DK które sa i tak bardzo przeciazone.Dlaczego w styczniu a nie latem gdy wzmaga sie ruch turystyczny.Czy nie istnieja systemy elektronicznego pomiaru który na biezaco dostarczał wiarygodne dane kamery pentle indukcyjne.Pomiar dostarczy danych ze ...

 

Czarne punkty nie spełniają swojej roli

Czarne worki zamiast czarnych punktów? Tak, bo urzędnicy z GeneralnejDyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad już wiedzą, że czarne punktyoznaczające miejsca niebezpieczne są nieskuteczne. Teraz natomiast chcązaszokować kierowców czarnymi workami na zwłoki.

 

Zniknął czarny punkt na brzeskiej obwodnicy

Zniknął kolejny „czarny punkt" na opolskich drogach krajowych. Naprzecięciu dróg nr 94 i 39 zamiast trudnego skrzyżowania jestbezpieczne rondo. Zlikwidowanie tego „czarnego punktu" na brzeskiejobwodnicy pochłonęło około 6,5 milionów złotych.

 

Znikają czarne punkty

Czarne punkty” znikają z polskich dróg.  W ramachprogramu poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego „Drogi zaufania”,od 2007 roku wielokilometrowe odcinki dróg, w tym miejscaszczególnie niebezpieczne, są przebudowywane. Celem tych działań jestzatrzymanie polityki punktowego rozwiązywania problemów bezpieczeństwaruchu oraz  minimalizacja liczby wypadków drogowych na długich,liniowych odcinkach konkretnych dróg.

 

Polska czarnym punktem Europy?

W ciągu ostatnich 17 lat w Polsce zdarzyło się prawie milion wypadkówdrogowych, w których zginęło ponad 110 tysięcy osób, a ponadmilion zostało rannych. Dziennie w wypadkach ginie średnio 15 osób, a160 zostaje rannych. Główną przyczyną tych zdarzeń jest nie tylkozły stan polskich dróg i naszego parku samochodowego, ale takżeniebezpieczne zachowania na drodze.

 

Wątek na forum: Dwie jezdnie z Olsztynka do Nidzicy

Nareszcie. Chociaż z prawie półrocznym poślizgiem ale dobrze, że jest. Człowiek musi na początku oswoić się z taką nowością jadąc max 70 km/h. Przejazd starą siódemką na tym odcinku był nie lada wyzwaniem. Dwa czarne punkty na takim krótkim odcinku mogą o czymś świadczyć. Teraz kolej na następne ...

 

Białe, czarne i srebrne najbardziej trendy

Kolor auta to dla wielu kupujących sprawa drugorzędna. Jednak, czy słusznie?Wybór odpowiedniego koloru może bowiem sprawić, że przypóźniejszej odsprzedaży naszego samochodu będzie nam łatwiejznaleźć nabywcę. Gdyby polegać tylko na zeszłorocznych gustachkierowców, to warto byłoby postawić na białe, czarne lubb srebrneauta.

 

Znikną dwa "czarne punkty" pod Opole

GDDKiA planuje przebudować dwa niebezpieczne skrzyżowania na drogach krajowychw województwie opolskim. W efekcie wybudowanych w ich miejsce rondznikną z tych skrzyżowań dwa "czarne punkty".

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "czarne punkty".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017