Wyszukiwałeś:

czesci X

pojazdow X

uzytkowych X

. Znaleziono 9 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: do.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: czesci do pojazdow uzytkowych

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 9 z 9 wszystkich):

MAN w Polsce

MAN produkuje obecnie w Starachowicach samochody ciężarowe oraz części doautobusów, zaś w Sadach koło Poznania autobusy. Już jesienią 2005 r.rozpoczną się prace związane z budową nowej fabryki MAN w Niepołomicach.

 

Eaton Truck Components w biegu

Eaton Truck Components Sp. z o.o. w Tczewie w najbliższym czasie zamierzaposzerzyć asortyment produkowanych skrzyń biegów. Powołana do życia w 1998r. spółka prowadzi aktywny program inwestycyjny. Do końca 2004 roku nakładyinwestycyjne sięgnęły 52 mln USD. Firma zatrudniająca obecnie 610 osób tojeden z największych pracodawców w regionie.

 

Koniec współpracy Scani z MAN

Scania postanowiła rozwiązać umowę kooperacyjną z niemieckim producentempojazdów użytkowych, firmą MAN. Współpraca do tej pory dotyczyławspólnego rozwoju w produkcji osi i skrzyń biegów.

 

Porsche Panamera (częściowo) z Hanoweru

W fabryce pojazdów użytkowych Volkswagena w Hanowerze odbywać się będziemontaż nowego modelu Porsche Panamera.

 

Nie będzie wyższej oferty dla Scanii

MAN, producent pojazdów użytkowych, nie zamierza podnosić oferty na wykupszwedzkiej marki Scania. Niemiecka firma w pokerowej grze o wykup pakietu akcjiScanii stawia coraz twardsze warunki.

 

Dacia Logan w wersji Van

Dacia zaprezentowała właśnie pierwsze fakty o trzeciej już wersjinadwoziowej Logana. Dacia Logan Van będzie pierwszym dostawczym modelem tejrumuńskiej marki i poszerzy grono pojazdów użytkowych koncernu Renault.

 

40-lecie zespółu Volvo Trucks ds. Badania Przyczyn Wypadków

Funkcjonujący w ramach Volvo Trucks Zespół ds. Badania PrzyczynWypadków, (Accident Research Team), obchodzi 40 –lecie swojegoistnienia oraz ciągłej pracy na rzecz bezpieczeństwa. W dużym stopniu, pracaZespołu ds. Badania Przyczyn Wypadków jest fundamentem wysoko cenionejreputacji Volvo Trucks w kwestiach związanych z bezpieczeństwem.

 

Rozwój filii ciężarowych w Inter Cars S.A

Dostosowując się do potrzeb rynku i oczekiwań klienta, niektóre zfilii IC rozszerzyły swój asortyment o części do pojazdówużytkowych.

 

Nowa linia akumulatorów Bosch

Firma Bosch wprowadza do oferty nowy program akumulatorów dosamochodów ciężarowych. Są to akumulatory: T3, T4 i T5, wszystkieznakomicie dostosowane pod względem parametrów elektrycznych iekonomicznych do potrzeb kierowców.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "czesci do pojazdow uzytkowych".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017