Wyszukiwałeś:

czesci X

pojazdow X

uzytkowych X

. Znaleziono 289 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: do.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: czesci do pojazdow uzytkowych

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 289 wszystkich):

Targi samochodów użytkowych Autotec 2008

W dniach 4-8 czerwca 2008 już po raz dwunasty w Brnie odbędą sięMiędzynarodowe Targi Samochodów Użytkowych Autotec.

 

Rozwój filii ciężarowych w Inter Cars S.A

Dostosowując się do potrzeb rynku i oczekiwań klienta, niektóre zfilii IC rozszerzyły swój asortyment o części do pojazdówużytkowych.

 

Kamery wyeliminują martwą strefę

Brytyjska firma Alpine Electronics of UK Ltd. rozpoczęła pracę nadprojektem, który ma wyeliminować tzw. martwą strefę w samochodachciężarowych – częsty powód kolizji, do których dochodziprzy zmianie pasa. Rozwiązaniem tego problemu ma być specjalny system kamer.

 

System ABA w ciężarówkach Mercedesa chroni życie

Już 10 000 ciężarówek Mercedes-Benz poruszających się podrogach posiada system ABA, który pomaga kierowcy w razie koniecznościnagłego hamowania. Pomimo kryzysu finansowego, układ wprowadzony w 2006 rokucoraz częściej znajduje się w wyposażeniu pojazdów ciężarowych.

 

Powstaje nowa stacja pojazdów ciężarowych w Strykowie

W Strykowie powstaje kolejna stacja sieci samochodów ciężarowychMercedes-Benz. Powstanie u zbiegu autostrad A1 i A2, niedaleko od Łodzi.Pierwsi klienci będą mogli pojawić się w stacji na początku 2011roku. Stacja będzie prowadzić sprzedaż i serwis naczep Schmitz Cargobulloraz pojazdów dostawczych i ciężarowych Mercedes-Benz.

 

Iveco i Euro VI

Na forum technologii w Turynie, Iveco i FPT Industrial zaprezentowały własnątechnologię – jedyne w swoim rodzaju rozwiązanie spełniające wymaganianormy emisji spalin Euro VI, ogłoszonej w ubiegłym roku oraz swoje planydotyczące zaspokojenia przyszłego zapotrzebowania klientów nazmniejszone zużycie paliwa i niższe koszty eksploatacji pojazdów.

 

Ewolucja serii TGX i TGS

Bazując na tej zaawansowanej koncepcji pojazdu, MAN Truck & Bus przedstawina międzynarodowych targach samochodów użytkowych IAA Nutzfahrzeuge2012 w Hanowerze nowe pojazdy serii TG, zapowiadając nową generacjęciężkich aut ciężarowych marki MAN.

 

Rok na minusie

W grudniu 2012 roku, według wstępnych danych CEP zarejestrowano 3 003 nowe iużywane pojazdy użytkowe powyżej 3,5 tony, w tym autobusy. Było to mniej oblisko jedną czwartą niż w grudniu 2011 roku (- 23,3%) i mniej niż wlistopadzie 2012 roku (-22,1%). W ciągu całego 2012 roku zarejestrowano 43210 pojazdów użytkowych powyżej 3,5t, było to mniej o 6 748 sztuk(-13,5%) niż w 2011 roku.

 

Volvo na metan

Coraz częściej również duże pojazdy użytkowe są przystosowywane dozasilania alternatywnymi paliwami. Volvo wprowadza na rynek model Volvo FEnapędzany silnikiem zasilanym metanem.

 

Zetros, czyli luksusowy apartament na kółkach

Luksusowe auta, które świetnie dadzą sobie radę w terenie? Kilkatakich przykładów można by wymienić. Ale luksusowe terenówki, wktórych można jednocześnie wygodnie zamieszkać? Tego jeszcze niebyło. Taki pojazd, na zbliżającej się wystawie pojazdów użytkowych wHanowerze, zaprezentuje Mercedes.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "czesci do pojazdow uzytkowych".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017