Wyszukiwałeś:

czesci X

zamienne X

. Znaleziono 1066 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: czesci zamienne

Spróbuj też wyszukać: czesci zamienne renault espace czesci zamienne opel agila czesci zamienne do iveco dayli 2300 HPI 2005

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1066 wszystkich):

Parlament Europejski za wolnym rynkiem części zamiennych

Parlament Europejski podczas wczorajszej sesji plenarnej w Strasburgu poparł wgłosowaniu wniosek Komisji Europejskiej – Klauzulę Napraw, któraliberalizuje rynek wtórny części zamiennych.

 

60 000 pozycji części zamiennych firmy DAF

PACCAR Parts, prowadzący dystrybucję oryginalnych części DAF w Europie,poszerza program części zamiennych TRP o oryginalne części do osi SAF.

 

Tańsze części zamienne u Skody

Posiadaczy wszystkich modeli Skody czeka miła niespodzianka. Z początkiem majazostał wprowadzony nowy, niezwykle atrakcyjny cennik na oryginalne częścizamienne, siegający nawet do 33%.

 

Części do Dacii z Rumunii

Grupa Renault otworzyła nowe centrum części zamiennych i akcesoriów wRumunii. Budynek o powierzchni 65.000 m2 jest największym centrumdystrybucyjnym części zamiennych i akcesoriów Grupy Renaultznajdującym się poza terytorium Francji.

 

Tańsze części od Seata

Seat wprowadza na rynek nową i niezależną linię części zamiennych - Seat Economy Parts. Części te adresowane są do klientów, którychsamochody mają 5 i więcej lat.

 

Dwa lata gwarancji na oryginalne części zamienne Volvo

Z początkiem marca 2012 roku, firma Volvo Polska wprowadziła 2 lata gwarancjina oryginalne części zamienne Volvo zakupione i zamontowane w autoryzowanychserwisach Volvo Trucks w Polsce. Dwuletnia gwarancja obowiązuje na tereniePolski.

 

Nowe Centrum Dystrybucji Części DAF

Firma DAF zamierza zainwestować 30 milionów euro w budowę nowego iultranowoczesnego Centrum Dystrybucji Części PACCAR w holenderskim Eindhoven.Zostanie otwarte w roku 2013.

 

Przepisy o homologacji części już gotowe

W czerwcu czeka nas zmiana przepisów dotycząca homologacji części dosamochodów. Po burzliwych negocjacjach środowisko niezależnychdostawców części, które było reprezentowane przezStowarzyszenie Dystrybutorów i Producentów CzęściMotoryzacyjnych, przeforsowało bardziej prokonsumenckie rozwiązania.

 

Części oryginalne czy zamienniki?

Oferta samochodowych części zamiennych na rynku jest bardzo duża i pozaelementami oryginalnymi, przeznaczonymi na tzw. pierwszy montaż fabryczny,dostępnych jest szereg zamienników. Przed podjęciem decyzji,które z nich wybrać, powinniśmy się dowiedzieć, jakie są faktycznepomiędzy nimi różnice i jak wpływają na eksploatację pojazdu.

 

Monopol motoryzacyjny się broni

Liberalizacja europejskiego rynku zewnętrznych części zamiennych wlecze sięniemiłosiernie. Chwilowo proces ten utknął wręcz w miejscu, po tym jakKomisja Europejska była zmuszona, na skutek oporu lobby producentówsamochodów, wycofać projekt tzw. "Klauzuli Napraw".

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "czesci zamienne".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017