Wyszukiwałeś:

czesci X

zamienne X

. Znaleziono 541 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: czesci zamienne

Spróbuj też wyszukać: czesci zamienne renault espace czesci zamienne opel agila czesci zamienne do iveco dayli 2300 HPI 2005

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 541 wszystkich):

Tańsze części zamienne u Skody

Posiadaczy wszystkich modeli Skody czeka miła niespodzianka. Z początkiem majazostał wprowadzony nowy, niezwykle atrakcyjny cennik na oryginalne częścizamienne, siegający nawet do 33%.

 

Rozwój filii ciężarowych w Inter Cars S.A

Dostosowując się do potrzeb rynku i oczekiwań klienta, niektóre zfilii IC rozszerzyły swój asortyment o części do pojazdówużytkowych.

 

Części do Dacii z Rumunii

Grupa Renault otworzyła nowe centrum części zamiennych i akcesoriów wRumunii. Budynek o powierzchni 65.000 m2 jest największym centrumdystrybucyjnym części zamiennych i akcesoriów Grupy Renaultznajdującym się poza terytorium Francji.

 

PACCAR Parts rozszerza program TRP

Firma PACCAR Parts wprowadziła program TRP (Truck and Trailer Parts –Części do ciężarówek i przyczep/naczep) w 1995 r. w ramach przyjętejstrategii „one stop stop” („wszystko pod jednymdachem”), zgodnie z którą przewoźnik może nabyć w jednymmiejscu wszystkie części zamienne niezbędne dla jego floty samochodowej.Oferując części dla wszystkich marek ciężarówek i przyczep/naczeporaz akcesoriów do naprawy, program ten należy do najbardziej obszernychw branży ciężarówek. Obejmuje on ponad 65 000 artykułów, w tymobecnie także asortyment firmy HACO, produkującej części zamienne do windróżnych producentów.

 

Przez ten bubel prawny będą droższe części?

Niezgodne z prawem unijnym, szkodliwe dla środowiska i wreszcie wbrew interesompolskich kierowców i działających na polskim rynkuprzedsiębiorców są proponowane przepisy ustawy o dopuszczeniupojazdów do ruchu drogowego - ostrzega StowarzyszenieDystrybutorów i Producentów Części Motoryzacyjnych.

 

A może używane części?

Od momentu wejścia Polski do Unii Europejskiej i otwarcia się granic, rynekużywanych aut ma się w naszym kraju świetnie. Obecnie niemal każdy możepozwolić sobie na nabycie samochodu, gorzej jednak później z jegoutrzymaniem. Dlatego często rodzi się pokusa, aby do jego naprawwykorzystywać również używane części. Będzie taniej, ale czybezpieczniej?

 

Dwa lata gwarancji na oryginalne części zamienne Volvo

Z początkiem marca 2012 roku, firma Volvo Polska wprowadziła 2 lata gwarancjina oryginalne części zamienne Volvo zakupione i zamontowane w autoryzowanychserwisach Volvo Trucks w Polsce. Dwuletnia gwarancja obowiązuje na tereniePolski.

 

Części oryginalne czy zamienniki?

Oferta samochodowych części zamiennych na rynku jest bardzo duża i pozaelementami oryginalnymi, przeznaczonymi na tzw. pierwszy montaż fabryczny,dostępnych jest szereg zamienników. Przed podjęciem decyzji,które z nich wybrać, powinniśmy się dowiedzieć, jakie są faktycznepomiędzy nimi różnice i jak wpływają na eksploatację pojazdu.

 

Wątek na forum: Części do Hyundai Coupe

Witam jestem tu nowy i chciałem się zapytać o części zamienne do auta marki Hyundai model Coupe rocznik 2002 - 2009 i chodzi mi konkretnie czy do tego auta dostane części (chodzi mi ogólnie nie o jakieś konkretne) zamienne i jak ich cena ma się do żywotności w porównaniu do oryginalnych części n...

 

A może używaną chłodnicę?

Wtórny rynek samochodów w naszym kraju jest niezwykle rozwinięty,nie ma się więc co dziwić, że również dużym wzięciem cieszą sięu nas używane części zamienne. Z nimi jest jednak różnie. Nadniektórymi warto się zastanowić, niektóre lepiej omijać zdaleka. A jak jest z używanymi chłodnicami?

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "czesci zamienne".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017