Wyszukiwałeś:

czterodrzwiowe X

coupe X

. Znaleziono 37 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: czterodrzwiowe coupe

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 37 wszystkich):

Aston Martin Rapide: 4 drzwi w Coupe

Czterodrzwiowe Coupe jest w modzie. Po ciekawym projekcie modelu Mercedesa CLSprzyszła kolej na Brytyjczków, którzy na targach samochodowych w Detroitzaprezentują koncept Aston Martin Rapide.

 

Pierwszy Drophead Coupe z Goodwood

W piątek pierwsze pięć egzemplarzy modelu Phantom Drophead Coupe zjechało ztaśm produkcyjnych w brytyjskim mieście Goodwood, gdzie znajduje się fabrykasamochodów marki Rolls-Royce. Dwudrzwiowy kabriolet jest najnowsząodmianą legendarnego modelu Phantom.

 

VW Passat Coupe wytropiony

Volkswagen już kilkanaście miesięcy temu zapowiadał, że wprowadzi do ofertyczterodrzwiowe coupe na bazie modelu Passat. Auto jest już gotowe do premiery,a ostateczne testy odbywają się w warunkach zimowych.

 

Coupe czy jeszcze limuzyna?

W ostatnich latach coraz większe zainteresowanie zdobywają samochody,które funkcjonują na pograniczu różnych segmentów, sąich mieszanką, bądź też tworzą całkowicie niszową półkę. Dlaprzykładu każdy chce mieć teraz sportowego SUV`a, rodzinne autko miejskie czyteż czterodrzwiowe coupe.

 

Porsche Panamera debiutuje w Szanghaju

Chiny nabierają coraz większego znaczenia dla przemysłu motoryzacyjnego.Doceniają to kolejne koncerny, które wybierają ten kraj na miejsceswoich premier. Podczas tegorocznych targów w Szanghaju Porschezaprezentowało swoje pierwsze, czterodrzwiowe coupe o nazwie Panamera.

 

Aston Martin Rapide bez kamuflażu!

Już wiadomo jak będzie wyglądać najnowsze, czterodrzwiowe coupe marki AstonMartin. Zagraniczny portal worldcarfans.com zaprezentował właśnie pierwszezdjęcia szpiegowskie modelu Rapide pozbawionego kamuflażu.

 

Audi wchodzi w nowy segment

Rosnąca popularność segmentu czterodrzwiowych coupe sprawiła, że kolejniproducenci przymierzają się do wprowadzenia w te szeregi swoich nowych modeli.Tym razem Audi zamierza powiększyć swoją rodzinę o model A5 Sportback.

 

Konkurent CLSa od Audi

Kryzys w koncernie Audi przechodzi dość łagodnie. Firma nie odwołałajeszcze żadnej z zapowiadanych premier. Jedynie są one przekładane napóźniejsze daty.

 

Zobacz nowe coupe Audi

Przez ostatnie miesiące dowiadywaliśmy się coraz więcej o nadchodzącym odAudi czterodrzwiowym coupe. Tym razem pojawiły się zdjęcia, które bezkamuflażu prezentują konkurenta Mercedesa CLS oraz VW Passata CC.

 

Audi A7 w produkcji

Zagraniczny portal worldcarfans opublikował pierwsze zdjęcia Audi A7 prosto zfabryki. Widać na nich auto pozbawione kamuflażu, niemalże gotowe dowyjechania prosto na ulice.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "czterodrzwiowe coupe".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017