Wyszukiwałeś:

czterokolowiec X

lekki X

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: czterokolowiec lekki

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

Citroen C5 kombi: Hydrauliczna kanapa

Francuzi to wygodnisie. Przykładów na potwierdzenie tej tezy wefrancuskiej historii automobilizmu można znaleźć wiele. Złotymi zgłoskami wtych historycznych księgach ma zamiar zapisać się też Citroen C5 Break.Samochód, który tak samo dobrze nadaje się na długie wakacyjneeskapady z wymagającą żoną i nieokiełznanymi dziećmi, jak i do codziennejjazdy z domu do pracy i z powrotem.

 

Poważne zmiany w prawach jazdy

Ministerstwo Infrastruktury przygotowało wielkie, jeśli wręcz nie rewolucyjnezmiany w procesie zdobywania prawa jazdy. Od stworzenia zupełnie nowychkategorii, poprzez wprowadzenie okresu próbnego dla wszystkich"młodych" kierowców, aż po terminowość w wydawaniu prawjazdy.

 

Quad jak samochód

Quad, czterokołowiec, ATV (All-Terrain Vehicle). Bez względu na to, jak gonazwiemy, tego typu pojazd do tej pory często bardzo różnie byłtraktowany przez prawo. Już wkrótce ma się to zmienić. Kilka zmian wprzepisach prawnych, spowoduje, że posiadanie oraz użytkowanie tego wehikułubędzie się wiązało z większymi obostrzeniami.

 

Wątek na forum: kwadrycykl

witam zmotoryzowanych. Mini pojazdy do 350kg/400kg i 500 w przypadku do przewożenia towarów kategoria homologacyjna l6e i l7e Jak będzie się ta branża rozwijać. Czy ktoś kupiłby taki pojazd ? jeśli ktoś chciałby porównywać z samochodami tradycyjnymi to raczej nie tedy droga bo jest to in...

 
 
 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "czterokolowiec lekki".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017