Wyszukiwałeś:

czujnik X

cisnienia X

oponach X

. Znaleziono 121 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: w.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: czujnik cisnienia w oponach

Spróbuj też wyszukać: czujnik cisnienia w oponach ix35 czujnik cisnienia w oponach peugeot 407 czujnik cisnienia w oponach 407004CBOA

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 121 wszystkich):

Wątek na forum: Kontrolowanie ciśnienia opon będzie obowiązkowe

Stwórzmy do tego specjalny urząd, oraz delegatury terenowe które utworzą sieć stacji kontroli gdzie kierowcy będą się udawali na to comiesięczne sprawdzenie ciśnienia w ogumieniu. Co do automatów kontrolujących ciśnienie w oponach, to system oparty o czujniki ABS wykrywa coś, dopiero jak ciśni...

 

Asystent ciśnienia w komórce

System monitorowania ciśnienia w oponach firmy Continental będzie w stanieprzesyłać raporty na smartfony. System dostarczy kierowcy także informacje natemat bieżącego ciśnienia.

 

Wątek na forum: Słaba jakość

Witam wszystkich żenujaca słaba jakość materjałów czujniki cisnienia w oponach to bubel klapka mieszalnika powietrzna wada fabryczna kosmiczna cena wymiany ~DArek

 

Pomocne przy niskim ciśnieniu

Niedopompowane opony niosą za sobą szereg niebezpieczeństw. Począwszy odniewłaściwego zachowania się samochodu na drodze, a kończąc na stratachfinansowych w postaci zwiększonego zużycia paliwa i szybszej gradacji opon.Regularny monitoring ciśnienia zapewnić mogą specjalne czujniki. Jednak i onenie pozbawione są wad, a ich wymiana może okazać się dość kosztowna.

 

Pierwsze autobusy w Polsce z systemem CPC

W miniony piątek krakowskie Miejskie Zakłady Komunikacyjne wzbogaciły się oosiem kolejnych autobusów marki Solaris. Są to pierwsze autobusy napolskim rynku z systemem monitorowania ciśnienia i temperatury w oponach (CPC).

 

ContiPressureCheck sprawdzi ciśnienie

Odpowiednie ciśnienie w oponach to sprawa kluczowa dla bezpieczeństwa. FirmaContinental zaprezentowała w Hannoverze rozwiązanie o nazwie ATL dla systemuContiPressureCheck.

 

Droższa wymiana opon, ale będzie bezpieczniej

Komisja Europejska co rusz ingeruje w różne dziedziny życia, w tym i wsektor motoryzacji. Dba m.in. o bezpieczeństwo oraz o ochronę środowiska. Itaki właśnie cel przyświeca nowemu, obowiązkowemu wyposażeniusamochodów - czujnikom ciśnienia w oponach. Tyle że spowodująjednocześnie wzrost kosztów wymiany opon.

 

Dbaj o prawidłowe ciśnienie w oponach

Ciśnienie powietrza w oponach jest jednym z najważniejszych parametrów,które mają wpływ na nasze bezpieczeństwo podczas jazdy autem. To odniego zależy, czy opona będzie dobrze przylegać do jezdni w czasie hamowaniai na zakrętach. Każdy kierowca powinien regularnie kontrolować wartość tegoparametru w swoim aucie.

 

Wątek na forum: czujnik cisnienia w oponach

Mam pytanie? Po wymianie opon na zimowe ,pali sie czujnik cismienia. nJak mozna to zresetowac bo do serwisu mam 100km.nZa podpowiedz dzieki ~Andrzej

 

Goodyear przedstawia oponę dla samochodów autonomicznych

Autonomiczne samochody, jazda autonomiczna to najnowsze trendy w motoryzacji. Praktycznie każdy z producentów pracuje już nad pojazdem, którybędzie przemieszczał się bez ingerencji kierowcy. Niektóre systemy quasi-autonomiczne są już w seryjnych samochodach. Teraz pojawia się koncepcyjna opona firmy Goodyear z czujnikami przygotowana z myślą o samochodach autonomicznych.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "czujnik cisnienia w oponach".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017