Wyszukiwałeś:

warto X

kupic X

. Znaleziono 1510 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: czy.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: czy warto kupic

Spróbuj też wyszukać: czy warto kupicrenualt megan

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1510 wszystkich):

Wątek na forum: Czy warto kupić

Witam. Mam takie pytanie: Dotychczas jeździłam Audi A4 i byłam bardzo zadowolona aż zaczęło się psuć a części do niego są drogie. A teraz mam dylemat bo w przyszłym tygodniu sprzedaje Audi a muszę mieć jakiś inny samochód. I myślałam nad zakupem Hondy Civic z rocznika 1997-1998. Proszę o poradę ...

 

Czy warto kupić: Smart Fortwo (1998-2007)

Jedni go wyśmiewają uważając, że resorowanie zależy tylko od ilościpowietrza w oponach, drudzy z kolei ubóstwiają za to, że dozaparkowania potrzebuje tyle miejsca co skuter. W cyklu testów "Czywarto kupić?" przyglądamy się najpopularniejszemu ze Smartów,modelowi Fortwo pierwszej generacji (1998-2007).

 

Czy warto kupić: Peugeot 306 (1993-2002)

Kompaktowy model Peugeota należy do grupy tych aut na rynku wtórnym,które mimo upływu lat wciąż cieszą się sporym zainteresowaniem.Przede wszystkim dlatego, że jest synonimem dobrego środka transportu zarozsądną ceną, oferując przy tym wszystkie najpotrzebniejsze rozwiązania wtej grupie aut - niezły komfort, przestronne wnętrze i umiarkowane kosztyeksploatacyjne.

 

Czy warto kupić: Citroen Xsara (1997-2004)

Dziś w testach aut używanych rozpatrzymy propozycję zakupu Citroena Xsary.Samochodu, w którym Sebastien Loeb wywalczył swój pierwszy tytułRajdowego Mistrza Świata serii WRC.

 

Czy warto kupić: Saab 9-3 (2002-2012)

Wprawdzie pod względem prestiżu nie dorównywał swoim rywalom znadRenu, jednak w segmencie premium stanowił dla nich ciekawą alternatywę. Zcałą pewnością, gdyby nie problemy finansowe, bankructwo ipóźniejsze perypetie związane ze zmianami właścicielskimi, dziś Saab9-3 również miałby rzesze swoich fanów. A tak pozostał im jużtylko rynek wtórny.

 

Czy warto kupić: Daewoo Nexia (1994-1998)

Choć na polskim rynku większą popularność zdobył Daewoo Lanos, to jednakrównież jego poprzednik - model Nexia - cieszył się swego czasu dużymzainteresowaniem wśród naszych rodaków. Efektem tego jest wciążspora podaż na rynku wtórnym i możliwość nabycia kompaktowego auta zanaprawdę niewielkie pieniądze.

 

Czy warto kupić: Fiat Stilo (2001-2007)

Fiat wiązał z tym modelem ogromne nadzieje, stawiając go nawet narówni z ówczesną generacją Golfa. Rzeczywistość okazała sięjednak dużo bardziej brutalna i kompaktowe Stilo nie podbiło rynku na takąskalę, jak to sobie wymarzyli szefowie Fiata w Turynie. Co jednak nie oznacza,że obecnie zakup Fiata Stilo na rynku wtórnym musi być chybionądecyzją.

 

Wątek na forum: Czy warto kupić dacia Lodgy Laurete 1.2 TCe

Czy warto kupić dacia Lodgy Laurete 1.2 TCe.Ile to pali i jakie koszty utrzymania są czy lepiej 1.6 84kM ~dino

 

Czy warto kupić: Toyota Yaris II (2005-2011)

Może nie jest najlepszych maluchem, jaki w bieżącym stuleciu pojawił się naeuropejskim rynku, ale ma sporo zalet, dzięki którym sprzedaje sięnaprawdę bardzo dobrze. Toyota Yaris drugiej generacji, głównie z uwagina niewielkie koszty eksploatacji i niską usterkowość, cieszy się dziśtakże sporym wzięciem na rynku wtórnym.

 

Czy warto kupić: Ford (Focus) C-Max I (2003-2010)

Zbudowany na tej samej płycie podłogowej, co debiutujący na rynku rokpóźniej Focus II, Ford C-Max pierwszej generacji to świetnepołączenie niewielkiego auta rodzinnego z właściwościami jezdnymi naniezłym poziomie. Szukając jednak używanego C-Maxa warto pamiętać ousterkach, jakie mogą występować w tym modelu.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "czy warto kupic".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017