Wyszukiwałeś:

czynnik X

chlodzacy X

R X

1234yf X

. Znaleziono 4 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: czynnik chlodzacy R 1234yf

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 4 z 4 wszystkich):

Klimatyzacyjny problem

Według przepisów Unii Europejskiej już od przyszłego roku nie będzier>można stosować znanego, bezpiecznego i tańszego czynnika chłodzącego R134ar>w urządzeniach klimatyzacyjnych. Jest już kreowany jego następca,r>który niekoniecznie będzie lepszy.

 

Światowe nowości z zakładu Delphi w Ostrowie Wlkp.

Nowy, przyjazny dla środowiska naturalnego układ klimatyzacji wyprodukowanyr>przez Delphi Automotive zadebiutuje tej jesieni. Jest jednym z pierwszych, wr>którym wykorzystywany będzie nowy czynnik chłodzący – R-1234yf.r>Delphi będzie dostarczać kompresor i skraplacz dla samochodu produkcjir>europejskiej, jednego z pierwszych, w których zastosowany będzie nowyr>czynnik chłodzący R-1234yf. Co ciekawe skraplacz został zaprojektowany i jestr>wytwarzany w polskiej fabryce wymiennikow ciepla w Ostrowie Wielkopolskim.

 

Jak serwisować i używać klimatyzację w samochodzie

Za chwilę czeka nas sezon wakacyjny, a co za tym idzie, długie podróżer>samochodem w upalne dni. Warto już teraz zadbać o układ klimatyzacji w naszymr>samochodzie, żeby wycieczka nie stała się koszmarem.

 

Klimatyzacja - jej przegląd to podstawa

Dzisiaj w zasadzie nie sprzedaje się już samochodów bez klimatyzacji - r>taki "luksus" znajduje się na wyposażeniu seryjnym większościr>modeli. Ale warto pamiętać o serwisowaniu tego układu. Mechanicy zalecają r>wykonanie przeglądu klimatyzacji co najmniej raz na 2 lata.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "czynnik chlodzacy R 1234yf".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017