Wyszukiwałeś:

czyszczenie X

tapicerki X

. Znaleziono 34 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: czyszczenie tapicerki

Spróbuj też wyszukać: czyszczenie silnika

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 34 wszystkich):

Wiatr we włosach? Najpierw serwis!

Wiosenna aura raczy nas coraz częstszymi dawkami promieni słonecznych. Idealnapogoda, tak długo wyczekiwana przez posiadaczy kabrioletów,których w Polsce z roku na rok przybywa. Zanim jednak zażyjemyprzyjemności jazdy z wiatrem we włosach warto sprawdzić kondycję naszegoCabrio.

 

Wątek na forum: Jasna tapicerka

Witam, Od tygodnia jestem posiadaczką nowej Fiesty. Jest na prawdę super. Pomimo, że jest już w Polsce od dwóch lat nadal przyciąga spojrzenia ludzi. Wymyśliłam sobie jasną tapicerkę i rzeczywiście wygląda ślicznie i dodaje Fieście elegancji ale mam problem bo nie wiem jakich kosmetyków mam uż...

 

Wiatr we włosach? Najpierw serwis!

Choć pogoda za oknami może sugerować coś innego, to w kalendarzudoczekaliśmy się już astronomicznej wiosny. To dobry moment przed właściwymsezonem na sprawdzenie kondycji kabrioletów i ewentualny serwispodzespołów odpowiedzialnych za składanie i rozkładanie dachu.

 

Wątek na forum: Czyszczenie tapicerki

Jak czyściliście tapicerkę w swoim samochodzie? I jak często to robicie? Wg mnie trzeba co jakiś czas wyczyścić, szczególnie jak welurowa. Mam za sobą czyszczenie Vanishem, jakąś specjalną pianką ze specjalistycznego sklepu i mokrą szmatką i dopiero pranie takim specjalnym sprzętem dało dobry rez...

 

Jak radzić sobie z uciążliwymi zabrudzeniami w samochodzie?

Zarówno sprzątanie środka samochodu, jak i mycie go z zewnątrz totylko z pozoru proste czynności, z którymi każdy z kierowcówjest w stanie poradzić sobie samodzielnie. I o ile spłukanie błota zkaroserii czy odkurzenie wnętrza auta rzeczywiście nie wymaga żadnejspecjalistycznej wiedzy czy umiejętności, to prędzej czy późniejmożemy natknąć się na nieco trudniejsze do usunięcia zabrudzenia.Podpowiadamy, co w takich sytuacjach należy zrobić.

 

Dziś prima aprilis. Zapraszamy na konkurs

Nie, to nie jest żart prima-aprilisowy. Przygotowaliśmy dla Was konkurs, wktórym nagrodzimy naszych najbardziej wnikliwych czytelników.Przedmiotem poszukiwań będą... nasze prima-aprilisowe żarty. Powodzenia.

 

Wątek na forum: Czym wyczyścić starą, brudną tapicerkę w aucie?

Mam starą, brudną tapicerkę w aucie i chciałbym ją odświeżyć! Czym najlepiej to wykonać, co zastosować? olaicek

 

Wątek na forum: Serwis blacharsko-lakierniczy Auto-Dom zaprasza:) (Poznań)

Zapraszamy do skorzystania z usług Serwisu Auto-Dom:)nJesteśmy serwisem blacharsko-lakierniczym, świadczymy również usługi w zakresie napraw mechanicznych. nnPonadto oferujemy:n-wyprawki lakiernicze, usuwanie rys na lakierze,n-polerowanie oraz konserwację lakieru, n-wymianę oraz montaż szyb samoc...

 

Konkurs - sprawdź swoją wiedzę na temat Skody!

Przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym można wygrać jeden zsześciu zestawów nagród. Wystarczy, że odpowiecie na kilkaprostych pytań i macie szansę na wygraną!

 

Wyniki konkursu - Sprawdź swoją wiedzę na temat Skody -

Już wiemy do kogo trafi sześć zestawów nagród od czeskiegoproducenta. Sprawdźcie, kto wygrał w konkursie wiedzy na temat Skody.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "czyszczenie tapicerki".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017