Wyszukiwałeś:

dachowanie

. Znaleziono 139 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: dachowanie

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 139 wszystkich):

Wątek na forum: Samochód ok!!!!!!!!!

Cześć mój tata rozbił samochód sharan i nie wiem czy sie opłaca go remontować rok 1997 są potłuczone leflektory nie ma zderzaka chłodnica pęknięta szyba przednia wybita i trzy boczne cały dach wgięty i maski nie ma miał taki wypadek pare razy sie przekręcił po dachowaniu a i szyberdach wybity

 

Audi A1 dachowało - powtórka z TT?

Podczas prezentacji nowego Audi A1 w czasie pokazywania możliwości jegoukładu napędowego i zawieszenia na torze testowym doszło do niebezpiecznegodachowania.

 

Małysz dachował!

W czwartek zawodnicy RMF Caroline Team postawili sobie za cel pobicia rekorduprędkości w jeździe terenowej. Do dnia wczorajszego rekord wynoszący 179km/h należał do Alberta Gryszczuka.

 

Rajd Dakar: Hołowczyc dachował 20 km przed metą

Na 20 km przed metą auto polskiego kierowcy zsunęło się ze skarpy i załogazaliczyła dachowanie. Powrót na trasę trwał aż 10 minut.

 

Wypadek kolejnego Polaka na Dakarze

Zawodnik Orlen Teamu nie wystartował do 7. etapu Rajdu Dakar. Podczas 6. etapuRajdu Dakar auto Szymona Ruty dachowało. Zarówno kierowca, jak i jegopilot nie odnieśli poważnych obrażeń, ale załoga pożegnała się zDakarem.

 

Rajd Dakar 2013: Dachowanie Szymona Ruty

 

Podczas 6. etapu Rajdu Dakar zawodnik Orlen Teamu Szymon Ruta dachował i uszkodził klatkę bezpieczeństwa, co wykluczyło go z tegorocznej edycji najbardizej morderczego rajdu cross country. 

 

Skoda radzi co zrobić po dachowaniu

Dachowanie może być bardzo groźne w skutkach, a dojść może do niegonagle. Skoda radzi co zrobić po wywróceniu pojazdu i jak prawidłowozabezpieczyć siebie oraz bagaż.

 

Wątek na forum: Skoda radzi co zrobić po dachowaniu

Jak ktokowlwiek po studiach (zakładam że dziennikarze mają wyższe wykształcenie) może pisać "do dachowania MOŻE dojść nagle". Ciekawe ile razy do dachowania nie doszło nagle. Z tego wynika że inny rodzaj dachowania to dachowanie stopniowe. ~a1618

 

Dwa dachowania Kubicy w Meksyku

Stara maksyma mówi, że "błędów nie popełnia ten, kto nicnie robi". Robert Kubica zapewne teraz w domowym zaciszu analizuje RajdMeksyku, który nie był dla niego udany. Dwa dachowania rozczarowują,ale w pewnym stopniu dają dobrą nauczkę.

 

Dachowanie bez dachu

Dachowanie w kabriolecie to sytuacja, która zdarza się rzadko. Kiedyjednak do niej dochodzi samochód poddawany jest ogromnym przeciążeniom,a jak pokazały najnowsze wyniki crash-testu niemieckiego automobilklubu ADAC,pasażerowie narażeni są na dość poważne obrażenia ciała. Oto jak ztrudami prób zderzeniowych poradziły sobie cztery, popularne modeleklasy kompakt ze składanym dachem: Volkswagen Golf Cabrio, Opel Cascada,Peugeot 308 CC i Renault Megane.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017