Wyszukiwałeś:

dane X

techniczne X

. Znaleziono 12921 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: dane techniczne

Spróbuj też wyszukać: dane techniczne ford focus dane technicznetech silnika mercedes 410 dane techniczne seat cordoba

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 12921 wszystkich):

Wątek na forum: Dane techniczne

Witam, potrzebuję dane techniczne, np wartości przełożenia biegów, przekładni głównej. obciążenie osi itp. dla Forda Mondeo z silnikiem 1.6 zetec. Jest mi to baardzo potrzebne. proszę o pomoc. ~rachubiak

 

Wątek na forum: Widzę, że moderator czuwa i usunął mów wątek o błędach w danych technicznych cd...

Czyli wszystko ok, tylko szkoda że musiałem obudzić moda ze snu tak brutalną metodą. Ale teraz już na poważnie - doczekamy się odpowiedzi w sprawie usuwania postów oraz błędów w danych technicznych? Proszę bardzo o odpowiedź droga redakcjo MojeAuto!!!! aaa

 

Skoda Octavia RS - dane techniczne

Skodę Octavię RS dostaniemy z jednym z dwóch silników do wyboru- TDI i TSI. Obie jednostki mają pojemność dwóch litrów. Dowyboru jest mechaniczna przekładnia, 6-biegowa lub DSG z 6 przełożeniami.Dane techniczne wersji silnikowych zebraliśmy w dwóch tabelach. 

 

Mitsubishi Outlander - dane techniczne

Dwie wersje benzynowe i dwie wysokoprężne - tak prezentuje się gama silnikowaMitsubishi Outlander. Wszystkie silnik cechuje moc 150 KM. Oto dane techniczneMitsubishi Outlandera.

 

Mazda CX-5 - dane techniczne

Podstawowy silnik w Mazdzie CX-5 2015 to jednostka dwulitrowa, Skyactive-G omocy 160 KM. Auto występuje w wersji z napędem przekazywanym na oś przedniąlub 4x4, w zależności od wersji silnikowej. Przedstawiamy dane technicznejMazdy CX-5 2015.

 

Ford S-Max - dane techniczne

Ford S-Max w nowym wydaniu dostał nowe jednsotki EcoBoost oraz napędprzekazywany na wszystkie koła. Moc silników w S-Maxie kształtuje sięod 120 KM do 240 KM. Więcej znajdziecie w szczegółówych danychtechnicznych.

 

Skoda Superb III - silniki benzynowe - dane techniczne

Superb III oferowany jest z trzema silnikami benzynowymi. Są to motory 1.4 TSI,1.8 TSI oraz 2.0 TSI. Pierwszy motor wystepuje w trzech wersjach, drugi wdwóch i ostatni topowy motor dostaniemy tylko i wyłącznie w jednymwariancie. Polecamy zapoznać się z szerszymi danymi technicznymi, któredotycza benzynowych wersji Skody Superb III.

 

Skoda Superb III - silniki Diesla - dane techniczne

Szukając Skody Superb III z silnikiem diesla możemy wybrać jeden zdwóch motorów - 1,6 TDI oraz 2,0 TDI. Pierwszy występuje wdwóch wariantach, zaś drugi aż w czterech wersjach. Poniżejprzedstawiamy dane techniczne Skody Superb III z silnikami wysokoprężnymi.

 

Skoda Superb III 4x4 - dane techniczne

Napęd 4x4 w Superbie III realizowany jest przez Haldex piątej generacji. DoSuperba 4x4 zostały dopasowane dwa silniki benzynowe - 1,4 TSI i 2,0 TSI orazmotor 2,0 TDI o mocy 150 i 190 KM. Oto dane techniczne Superba występującego znapędem przekazywanym na wszystkie koła.

 

Ford GT - oficjalne dane techniczne

Amerykański koncern lubi być tajemniczy. Najpierw długo zwlekał z podaniemoficjalnych danych Focusa RS, a teraz wystawił na mocną próbęcierpliwość wszystkich fanów najnowszego supersamochodu GT. Po kilkumiesiącach oczekiwania ujawnił dane techniczne supersamochodu.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "dane techniczne".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017