Wyszukiwałeś:

dealerzy

. Znaleziono 61 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: dealerzy

Spróbuj też wyszukać: lista dealerów samochodó Dealera dealerzy TATA CALA POLSKA

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 61 wszystkich):

Renesans Suzuki

Podwojenie sprzedaży w ciągu 3 najbliższych lat zapowiada w wywiadzie prezesSuzuki Motor Poland - Harumichi Uto.

 

Saab 9-3 SportKombi już popularny

Nowy model Saaba, 9-3 SportKombi bije rekordy zamówień jeszcze przedpojawieniem się w salonach sprzedaży.

 

Limitowana "trójka" BMW

BMW, dla miłośników wyścigów samochodowych, przygotowało specjalną,limitowaną serię 2.600 egzemplarzy BMW seria 3: BMW 320si.

 

Sieć sprzedaży Ssangyong prawie gotowa

W rekordowym czasie czterech miesięcy Ssangyong Poland niemal zakończyłbudowę swojej sieci sprzedaży i serwisu. Z 25 planowanych docelowoprzedstawicielstw, otwarto już 14.

 

Powstała Rada Dealerów

W dniu 17 listopada zainaugurowała swą działalność Rada Dealerówprzy Polskiej Izbie Motoryzacji. W skład Rady Dealerów wchodząnajwięksi dealerzy 10 czołowych marek na polskim rynku oraz szefowie markowychstowarzyszeń dealerskich.

 

Volvo na czele

Obok takich czynników mających wpływ na sprzedaż samochodównowych, jak cena, niezawodność, bezpieczeństwo czy marka, niebagatelną rolęodgrywają też salony dealerskie. Okazuje się, że sami dealerzy bardzoróżnie oceniają markę, którą "handlują". Najwyższywynik satysfakcji dealerskiej uzyskało Volvo, zaś na końcu listy znalazłsię Nissan.

 

Dealerzy walczą o Opla i Saaba

O uratowanie z długów marek należących do koncernu General Motors (GM)- Opel i Saab, zamierzają walczyć już sami dealerzy samochodowi. Sytuacjatych firm jest na tyle dramatyczna, że w Europie organizowane są także akcjespołeczne mające na celu zbiórkę pieniędzy na wykupienie obuproducentów od chwiejącego się amerykańskiego giganta samochodowego.

 

Liczba dealerów Mazdy ciągle rośnie

Mazda stale przyciąga nowych dealerów w całej Europie, zaś liczbaprzedsiębiorców przystępujących do współpracy podwaja się zkażdym rokiem.

 

Dealerzy łączą siły - ZDS powołany

W Warszawie odbył się zjazd założycielski Związku DealerówSamochodów – nowej organizacji tworzonej przez polskichprzedsiębiorców działających na rynku dystrybucji samochodów iusług serwisowych.

 

Komisja Europejska przeciw kierowcom?

Końcówka ubiegłego roku była niezwykle istotna z punktu widzeniafunkcjonowania niemal całej branży motoryzacyjnej. Komisja Europejskaopublikowała bowiem projekty aktów prawnych dotyczących systemusprzedaży samochodów i usług serwisowych, które od 1 czerwca2010 roku mają zastąpić tzw. rozporządzenie GVO.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017