Wyszukiwałeś:

dealerzy

. Znaleziono 1220 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: dealerzy

Spróbuj też wyszukać: lista dealerów samochodó Dealera dealerzy TATA CALA POLSKA

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1220 wszystkich):

Dealerzy łączą siły - ZDS powołany

W Warszawie odbył się zjazd założycielski Związku DealerówSamochodów – nowej organizacji tworzonej przez polskichprzedsiębiorców działających na rynku dystrybucji samochodów iusług serwisowych.

 

Rośnie Związek Dealerów Samochodów

Związek Dealerów Samochodów po nieco ponad 3 miesiącach odpowstania liczy już 120 członków. Firmy dealerskie należące do ZDSreprezentują obecnie ponad 32 procent całego polskiego rynku sprzedaży nowychsamochodów i usług serwisowych.

 

Ford najlepiej oceniony przez dealerów

Już po raz kolejny Polska Izba Motoryzacji i firma Ernst&Youngprzeprowadziły niezależne badanie satysfakcji dealerów samochodowych,które obrazuje, jak oceniają importerów samochodów ichwłasni dealerzy.

 

Lista największych polskich dealerów samochodów

Ogłoszono po raz trzeci listę największych polskich grup dealerskich idealerów samochodów TOP 50. Na pierwszym miejscu znalazła sięPolska Grupa Dealerów, która w ubiegłym roku sprzedała łącznie10545 samochodów.

 

"Dealer i Serwis musi zarabiać..."

"Dealer i Serwis musi zarabiać – czyli jak koncentrując się nazadowoleniu klienta wypracować zysk w firmie?" - to temat MiędzynarodowejKonferencji Motoryzacyjnej, jaka w listopadzie odbędzie się w Krakowie.

 

Dealerzy Volvo najbardziej zadowoleni

Znamy już wyniki tegorocznego badania satysfakcji dealerów samochodowychze współpracy z importerami. Dealerzy najwyżej ocenili warunkiwspółpracy oferowane im przez koncern Volvo.

 

Czy zarejestrujemy nowe auta u dealera?

Proponowane zmiany w systemie rejestracji samochodów to krok w dobrąstronę, tyle że połowiczny. Związek Dealerów Samochodówpostuluje jednocześnie, by wprowadzić ułatwienia w rejestracjipojazdów dla osób, które kupują nowe auta bezpośrednio udealera.

 

Najbardziej zadowoleni są dealerzy Volvo

Po raz trzeci z rzędu dealerzy najwyżej ocenili warunki współpracyoferowane im przez koncern Volvo. Tak wynika z ogłoszonych w dniu wczorajszymtegorocznych badań satysfakcji dealerów samochodowych zewspółpracy z importerami.

 

Najbardziej usatysfakcjonowani są dealerzy Mazdy

O tym, czy sprzedaż nowych samochodów będzie dobrym biznesem, decydujewiele czynników, w tym współpraca z importerem. A z tej wbieżącym roku najbardziej zadowoleni są dealerzy Mazdy.

 

Oto najwięksi dealerzy samochodów w Polsce

Firma doradcza DCG Dealer Consulting wraz z Instytutem Badania RynkuMotoryzacyjnego Samar przygotowała listę największych dealerów wPolsce. Ranking TOP50 pozwala pokazać procentową wielkość sprzedażynajwiększych sprzedawców samochodów w odniesieniu do całegorynku. Zobacz, największych dealerów samochodów nad Wisłą.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017