Wyszukiwałeś:

decyzja X

srodowiskowa X

. Znaleziono 44 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: decyzja srodowiskowa

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 44 wszystkich):

Decyzja środowiskowa dla A-4

Wojewoda Małopolski Jerzy Miller wydał decyzję o uwarunkowaniachśrodowiskowych na budowę 59 km odcinka planowanej autostrady A-4 zeStanisławic do Krzyża. Przybliża to rozpoczęcie budowy tej trasy.

 

Jest decyzja dla obwodnicy Kielc

Wojewoda świętokrzyska wydała decyzję o środowiskowych uwarunkowaniach narozbudowę obwodnicy Kielc, w ciągu drogi ekspresowej S7. Decyzja ta określaostatecznie przebieg drogi i pozwala na rozpoczęcie kolejnych etapówprzygotowań do realizacji tego zadania.

 

Kolejna decyzja środowiskowa dla S7

Kielecki oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostradpoinformował o wydaniu decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach na budowędrogi ekspresowej S7 od granicy województwa do Skarżyska Kamiennej.Budowę tego odcinka zaplanowano na lata 2010-2011.

 

Decyzja środowiskowa dla S19

Rzeszowski oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostradpoinformował o wydaniu decyzji środowiskowej na budowę drogi ekspresowej S19od obwodnicy Sokołowa Małopolskiego do węzła Świlcza. Decyzji nadano rygornatychmiastowej wykonalności.

 

Obwodnica Lublina coraz bliżej

O konieczności budowy obejścia Lublina mówi się już blisko 30 lat.Przez ten czas koncepcje i plany zmieniały się nie raz, przeszkodą były teżprotesty niektórych mieszkańców jak i kwestie związane zochroną przyrody. Wydana właśnie decyzja środowiskowa powinna pomóc wrozpoczęciu budowy w drugim półroczu 2011 roku.

 

S7 koło Ostródy pod znakiem zapytania

Jest już decyzja środowiskowa na wariant społeczny drogi ekspresowej S7 kołoOstródy. Nadal jednak nie wiadomo czy uda się ją zbudować ją przedEuro 2012…

 

Jest decyzja środowiskowa dla obwodnicy Nysy

Regionalna Dyrekcja Środowiska w Opolu wydała decyzję środowiskowądotyczącą budowy obwodnicy Nysy. Decyzja obejmuje wariant VI obwodnicy - byłon rekomendowany przez GDDKiA. Budowa będzie mogła ruszyć jednaknajwcześniej w 2011 roku.

 

Decyzja środowiskowa w sprawie Obwodnicy Augustowa wydana

Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Białymstoku wydała decyzjęśrodowiskową dotyczącą obwodnicy Augustowa. Obwodnica pobiegnie przezRaczki. Z planów GDDKiA wynika, że obwodnica Augustowa w wariancie przezmiejscowość Raczki ma mieć 38,6 km. Inwestor planuje budowę dwóchnowych odcinków dróg i przebudowę istniejących a także budowę5 węzłów drogowych, wiaduktów, mostów nad rzekamiKamienny Bród, Rospuda, Szczeberka, przejść dla zwierząt, drógserwisowych.

 

Augustów i Wasilków - wysyp decyzji środowiskowych

Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia białostocki oddział GDDKiA otrzymałnową decyzję środowiskową dla obwodnicy Wasilkowa. Niespełna tydzieńpóźniej wydana została nowa decyzja środowiskowa dla obwodnicyAugustowa. To pierwszy krok do przeprowadzenia obu inwestycji. Decyzje teumożliwią dokończenie budowy obwodnicy Wasilkowa w grudniu 2010, iprzeprowadzenie budowy obwodnicy Augustowa w nowym przebiegu przez Raczki(wariant IIIA) w latach 2012-2014.

 

Nowy wariant S7 odcinka Chęciny - Jędrzejów

Będzie nowy fragment jednego z wariantów przebiegu odcinka Chęciny– Jędrzejów drogi ekspresowej S-7. Kielecki oddział GeneralnejDyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad złoży w Regionalnej DyrekcjiOchrony Środowiska nowy wniosek o decyzję o środowiskowych uwarunkowaniachzgody na realizację inwestycji . Przy założeniu, że nowa decyzjaśrodowiskowa zostanie wydana w 2010 roku można przypuszczać, że latarealizacji inwestycji to 2012-13. Pozostałe świętokrzyskie odcinki S-7 sąplanowane do realizacji do 2012 roku – zapewniają drogowcy.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "decyzja srodowiskowa".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017