Wyszukiwałeś:

defekt

. Znaleziono 40 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: defekt

Spróbuj też wyszukać: renaut megane

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 40 wszystkich):

Audi wzywa do serwisu

Niemiecki oddział Audi wydał komunikat o możliwym pojawieniu się ustereksprzęgła w nowych modelach A3 i A3 Sportback. Do warsztatów musi zjechać 40tys. modeli w przekroju całego rynku globalnego. W Niemczech usterka możepojawić się w 12 tys. samochodów.

 

VW: Duża fala awarii w USA

Volkswagen ogłasza akcję serwisową dla 362 tys. samochodów jakie trafiły narynek Stanów Zjednoczonych. Powodem tej decyzji jest defekt świateł stopu wmodelach Jetta i New Beetle.

 

Defekt Mazdy 5 i Mazdy 6

Japoński producent samochodów Mazda wezwie na całym świecie do serwisu 16400 aut modeli Mazda5 i Mazda6 z powodu awarii mocowania wałków rozrządu. Doserwisu muszą trafić egzemplarze wyprodukowane w okresie od 3 października do29 grudnia 2005 roku.

 

Kolejny defekt Volvo

Znany z produkcji bezpiecznych samochodów, szwedzki producent Volvo musiponownie wezwać do serwisów około 158 tysięcy samochodów. Chodzi o modeleS40 oraz V50 wyprodukowane na przełomie lat 2004-2006.

 

Raport awaryjności Dekra 2005

Jak co roku, również i w tym prezentujemy Państwu jako jedyni w Polscewyniki jednego z najbardziej rzetelnych raportów awaryjnościsamochodów przeprowadzonych przez niemiecką firmę Dekra. Raportpowstał na podstawie przebadania ponad 8 milionów aut w 2005 roku.

 

Defekt w Renault Megane CC

Francuskie Renault jest zmuszone wezwać do serwisów na całym świecieblisko 80 tys. egzemplarzy modelu Megane CC. Ma to związek z defektem listwyochronnej przedniej szyby, który może wystąpić w autachwyprodukowanych w okresie październik 2003 - lipiec 2005.

 

Toyota: 200 tys. terenówek do serwisu

Zajmująca obecnie drugie miejsce pod względem ilości sprzedanych aut na rynkuStanów Zjednoczonych, japońska Toyota zmuszona jest ogłosić akcjęserwisową dla 200 tys. samochodów, które trafiły do salonów w USA. Wykrytydefekt dotyczy modeli Highlander i RAV4.

 

Ponad ćwierć miliona uszkodzonych aut Toyoty

Wczoraj (28.11.) japoński koncern Toyota Motor Corp poinformował ouruchomieniu w Japonii, Ameryce Północnej i Europie akcji serwisowej dlawybranych modeli marek Toyota i Lexus. Do naprawy zostanie wezwanych 264 020samochodów.

 

Fiat 500 i spółka z wadliwymi hamulcami

Defekt w przewodach hamulcowych wymusił na koncernie Fiat wezwanie do serwisu wNiemczech 6 688 egzemplarzy modeli 500, Stilo, Bravo, Seicento, Panda, GrandePunto, Multipla i Ducato, 770 aut z gamy Alfa Romeo - Brera, Spider, GT, 147 i159 i 140 sztuk Lancii Ypsilon.

 

Renault Koleos z poważną usterką

Brak reakcji układu kierowniczego na polecenia wydawane przez kierowcę. Todefekt, który jest przyczyną zorganizowania przez Renault akcjiserwisowej dla modelu Koleos.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017