Wyszukiwałeś:

defekt

. Znaleziono 148 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: defekt

Spróbuj też wyszukać: renaut megane

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 148 wszystkich):

VW: Duża fala awarii w USA

Volkswagen ogłasza akcję serwisową dla 362 tys. samochodów jakie trafiły narynek Stanów Zjednoczonych. Powodem tej decyzji jest defekt świateł stopu wmodelach Jetta i New Beetle.

 

Defekt Mazdy 5 i Mazdy 6

Japoński producent samochodów Mazda wezwie na całym świecie do serwisu 16400 aut modeli Mazda5 i Mazda6 z powodu awarii mocowania wałków rozrządu. Doserwisu muszą trafić egzemplarze wyprodukowane w okresie od 3 października do29 grudnia 2005 roku.

 

Kolejny defekt Volvo

Znany z produkcji bezpiecznych samochodów, szwedzki producent Volvo musiponownie wezwać do serwisów około 158 tysięcy samochodów. Chodzi o modeleS40 oraz V50 wyprodukowane na przełomie lat 2004-2006.

 

BMW: Seria 5, 6 i 7 do serwisu

Bawarski koncern BMW wezwie na całym świecie 46 tys. samochodów z Serii 5, 6i 7 w wyniku defektu amortyzatorów. Awarią dotknięte są auta wyprodukowane wokresie od 9 stycznia do 18 kwietnia 2006 roku.

 

Defekt w Renault Megane CC

Francuskie Renault jest zmuszone wezwać do serwisów na całym świecieblisko 80 tys. egzemplarzy modelu Megane CC. Ma to związek z defektem listwyochronnej przedniej szyby, który może wystąpić w autachwyprodukowanych w okresie październik 2003 - lipiec 2005.

 

Niższe ceny, więcej defektów

Rosnący w zatrważającym tempie chiński przemysł motoryzacyjny produkujecoraz to więcej aut, w których występują bardzo często różnego rodzajudefekty. Jest to wynik drastycznego obcinania kosztów produkcji oraz stosowaniamateriałów niskiej jakości.

 

Mercedes Viano i Vito ponownie z defektem

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów, otrzymał z Systemu SzybkiegoPowiadamiania o Produktach Niebezpiecznych dla Państw Członkowskich UniiEuropejskiej – RAPEX, informację, że niektóre samochody Mercedesmodel Viano i Vito mogą stwarzać zagrożenie dla bezpieczeństwaużytkowników.

 

Coraz częstsze defekty silników

Z roku na rok notuje się coraz częstsze defekty jednostek napędowych wsamochodach wystawionych na rynku wtórnym. Tak przynajmniej wynika zraportu niemieckiego magazynu kfz betrieb, który powołuje się na daneinstytucji ubezpieczeniowych.

 

Renault Koleos z poważną usterką

Brak reakcji układu kierowniczego na polecenia wydawane przez kierowcę. Todefekt, który jest przyczyną zorganizowania przez Renault akcjiserwisowej dla modelu Koleos.

 

Wątek na forum: Problem z zalewaniem podczas przejazdu przez kałuże

Witam mam priusa 2005 z przebiegiem 40000 km i od jakiegoś czasu dziwna żecz się z nim dzieje , a mianowicie po przejechaniu przez głęboką kałużę włączają się kontrolki defekt silnika abs i asr i wyłącza się silnik spalinowy. Po odczekaniu ok. 2 godzin gasną kontrolki abs i asr i auto odpala po p...

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017