Wyszukiwałeś:

diesel

. Znaleziono 7861 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: diesel

Spróbuj też wyszukać: golf 4 opel zafira diesel czy benzyna

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 7861 wszystkich):

S-Type Diesel najlepszą limuzyną wg Top Gear

Jaguar seria S-Type Diesel zdobył nagrodę dla "Najlepszej limuzynyExecutive w roku 2005" według magazynu Top Gear. Wręczenie nagrodyodbyło się w klubie Groucho, we wtorek 30 listopada.

 

Wyjątkowo mocny diesel

Niemiecki producent samochodów, którego siedziba mieści się wBawarii, potrafi podnieść ciśnienie konkurencji. Tym razem jego inżynierowiezbudowali konstrukcję, którą ciężko będzie pobić. Z dwulitrowegosilnika diesla udało się wykrzesać moc 204 koni mechanicznych.

 

"Królewski" diesel

Jeszcze niedawno na dźwięk słów "sportowy diesel" natwarzach wielu znawców motoryzacji gościł wymowny uśmiech. Teraz możesię to zmienić raz na dobre, bowiem Audi stworzyło silnik, którydysponuje osiągami, które mogą wprowadzić w kompleksy niejednąkonstrukcję benzynową.

 

MAN obchodzi 150-tą rocznicę urodzin Rudolfa Diesla

W tym roku przypada 150 rocznica urodzin Rudolfa Diesla. Z tej okazji firma MANprzygotowała specjalną wystawę ilustrującą życie i działalność tegogenialnego wynalazcy oraz zakres zastosowania i potencjał kryjący się wsilniku Diesla.

 

Pokaźne stoisko Fiata w Paryżu

Fiat, podobnie jak cała grupa turyńskiego koncernu do Paryża wybiera się zpokaźną flotą swoich modeli. Największe nowości w samym Fiacie to seria autoznaczonych ekologicznym pakietem PUR-O2 oraz limitowana seria modelu "500by DIESEL".

 

Nowe paliwo na stacjach Shella

Shell, jako pierwszy w Polsce, wprowadza do sprzedaży na stacjach olejnapędowy z dodatkiem syntetycznego komponentu GTL. Shell V-Power Diesel jestolejem napędowym zaprojektowanym tak, aby umożliwić uzyskanie jaknajwiększej mocy silnika w pełnym zakresie jego pracy.

 

Więcej mocy w dieslu Cayenne

Czasy mułowatych samochodów z silnikiem diesla minęły jużbezpowrotnie. Jeśli jednak właściciel Porsche Cayenne Diesel będzie miałpowody do narzekania z pomocą przychodzi firma Cargraphic.

 

Audi A4 i A3 z oszczędnymi silnikami

Obok prezentowanego już w tym tygodniu Audi S5 Sportback wystawa samochodowa weFrankfurcie będzie również miejscem premiery dwóch nowych wersjisilnikowych niemieckiego koncernu - mocnego, ale zarazem niezwykle ekologicznegoA4 3.0 TDI clean diesel oraz wyjątkowo efektywnego A3 1.2 TFSI.

 

"Złoty" diesel na Statoilu

Na ponad 100 stacjach w Polsce Statoil wprowadza nowe paliwo premium –DieselGold. Olej napędowy wzbogacony o uszlachetniacz ma pozwolić w lepszymutrzymaniu czystości i sprawności silników diesla.

 

Pierwszy hybrydowy diesel w...

Mercedes Benz zamierza zostać pierwszym producentem samochodów,który wprowadzi do sprzedaży auto napędzane hybrydowo przezpołączenie silnika elektrycznego i wysokoprężnego.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017