Wyszukiwałeś:

dieselgate

. Znaleziono 27 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: dieselgate

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 27 wszystkich):

Dieselgate ? rysa na niemieckiej doskonałości

Od początku tygodnia afera silnikami wysokoprężnymi Volkswagena nie schodziz czołówek gazet i innych mediów. Blamaż nazwany przezdziennikarzy „dieselgate" elektryzuje wszystkich, a w Wolfsburguatmosfera gorąca i nerwowa. Spróbujmy podsumować to co już wiemy odieselgate”.

 

Afera VW. Nowy Prezes zapewnia szybkie wyjaśnienie skandalu

Echa afery w koncernie z Wolfsburga nie milkną i teraz wszyscy czekają na dalsze ruchy Volkswagena. Nowy prezes zarządu, Matthias Müller podczas przemowy do załogi w Wolfsburgu zapewniał m.in. "Przezwyciężymy ten kryzys".

 

Kolejny silnik Volkswagena pod lupą. Oszukiwał?

Amerykańska Agencja Ochrony Środowiska (EPA) donosi, że Volkswagenmógł manipulować pomiarem spalin w kolejnej jednostce. Wspomnianysilnik występuję w takich modelach jak np. Volkswagen Touareg, Porsche Cayenneoraz Audi Q5.

 

Rekordowa sprzedaż Volkswagena

Zamieszanie z silnikami Volkswagena trwa już nieprzerwanie od połowywrześnia. Co ciekawe, nie wpłynęło to negatywnie na sprzedażsamochodów niemieckiej marki. Szczególnie na polskim rynku.

 

Afera VW - Producent przygotował rozwiązanie dla silników EA 189

Volkswagen przedstawił Federalnemu Urzędowi Transportu Samochodowegorozwiązania techniczne dla silników EA 189 o poj. 1,6 i 2,0litrów. To tych jednostek dotyczy afera związana z oszukiwaniem natestach emisji szkodliwych substancji. Działania mają skorygować silniki,tak by te były zgodne z obowiązującymi normami.

 

Volkswagen zwolni kilka tysięcy pracowników

Kolejne problemy koncernu Volkswagen. Firma ma poważne problemy finansowe iprawne. W związku z oskarżeniami w aferze "Dieselgate" koncern zWolfsburga będzie musiał zredukować zatrudnienie nawet o 3 tys. miejsc pracy.

 

Volkswagen skasuje 40 modeli

Volkswagen zamierza zrobić wielki przegląd swoich modeli. Wszystko z powoduafery Dieselgate, która zmusiła niemiecki koncern do oszczędności. Zwielkiej gamy koncernu zniknie nawet 40 samochodów.

 

Volkswagen naprawi dodatkowe 460 tys. silników

Koncern z Wolfsburga otrzymał pozwolenie od niemieckiego rządu naprzeprowadzenie naprawy serwisowej w dodatkowych 460 tys. egzemplarzysilników 1.2 TDI, które dotknęła afera Dieselgate.

 

Wątek na forum: Skoda Kodiaq oficjalnie!

Czemu Volkswagen (i Skoda!) do tej pory nic nie zrobili z silnikami, które zatruwają nas wszystkich tlenkami azotu z dieselgate? Komisja Europejska potwierdziła złamanie prawa, stowarzyszenie StopVW.pl walczy o odszkodowania dla polskich klientów a VW co? Ma nas, klientów gdzieś? Nigdy nie kupię ...

 

Dieselgate - Volkswagen zwalnia pracowników

Wypłata odszkodowań po "Dieselgate" zmusza Volkswagena dooszczędności. Efekt?Koncern zwolni 23 tysiące osób.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017