Wyszukiwałeś:

diody X

laserowe X

. Znaleziono 11 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: diody laserowe

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 11 wszystkich):

Światła w technologii LED to przeżytek

Światła diodowe są teraz dostępne w wyposażeniu praktycznie każdego nowego samochodu. Jeśli nie ma ich w katalogu opcji lub nasz samochód jest z ery "przed diodowej" to i tak bez przeszkód możemytakie światła zakupić praktycznie w każdym sklepie motoryzacyjnym bądź winternecie. Technika ma to do siebie, że nigdy nie stoi w miejscu a cały czassię rozwija. BMW idzie krok naprzód i chce montować w przyszłościświatła laserowe w swoich samochodach.

 

Audi A2 powraca

Wszyscy pamiętamy próbę zdobycia segmentu B przez koncern z Ingolstadt modelem A2. Samochód nie przyjął się dobrze, a większość opinii najego temat była negatywna. Czternaście lat po pokazaniu modelu koncepcyjnego Audi AI2 Niemcy wracają do Frankfurtu z następcą - Audi A2 concept.

 

Specjalny Maybach na urodziny

Jeśli świętować 125-lecie to tylko z przepychem rozmachem i prezentując samochód, który byłby niczym pomnik złożony w hołdziepierwszego pojazdu, który zapoczątkował historię motoryzacji. Podczastargów we Frankfurcie zaprezentowano Maybach'a 125!.

 

Inteligentne reflektory - diody laserowe

Lepszą widoczność pojazdu i doświetlanie drogi - takie cechy mawyróżniać nowy system oświetlenia w samochodach, nad którympracuje grupa naukowców z niemieckiego Uniwersytetu Leibniz w Hanowerze.Ich zdaniem przyszłość reflektorów samochodowych to diody laserowe.

 

Co wybierają klienci?

Firma J.D Power co roku przygotowuje różnego rodzaju rankingi zawiązanez motoryzacją. Jakiś czas temu przedstawiła listę technologii orazrozwiązań, które są najczęściej wybierane spośród długichlist wyposażenia opcjonalnego.

 

Audi przedstawia światła laserowe

Na targach elektroniki CES, które odbywają się w Las Vegas niemieckiproducent pokaże dobrze wszystkim znany koncept Sport quattro. Jegowyjątkową cechą są reflektory laserowe.

 
 

Audi R8 z laserowymi światłami drogowymi

Oto R8 LMX to model, którego główny atut to reflektory wykonanew technologii laserowej. Samochód można już zamawiać, a pierwszeegzemplarze pojawią się na drogach latem.

 
 

Laserowe spojrzenie nowego Audi R8

Musimy jeszcze poczekać co najmniej dwa tygodnie, zanim poznamy drugągenerację niemieckiego superauta - Audi R8, ale dzisiaj zobaczyliśmy pierwszezdjęcie, wciąż zakamuflowanego auta. Producent pochwalił się najnowszątechnologią w dziedzinie samochodowego oświetlenia.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "diody laserowe".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017