Wyszukiwałeś:

dk X

7 X

. Znaleziono 82 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: dk 7

Spróbuj też wyszukać: D 7 trasa 7 S 7

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 82 wszystkich):

Siedmiu na siódemkę Kraków-Myślenice

GDDKiA poinformowała o otwarciu ofert w przetargu na przebudowę drogi krajowejnr 7 Kraków – Chyże na odcinku Kraków – Myślenicewraz z poprawą odwodnienia w granicach istniejącego pasa drogowego. Pracemiałyby potrwać 2 lata.

 

Modernizacja Zakopianki Kraków - Myślenice

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad podpisała kontrakt naroboty budowlane w ramach przebudowy drogi krajowej Nr 7 Kraków-Chyżnena odcinku Kraków-Myślenice wraz z poprawą odwodnienia w granicachistniejącego pasa drogowego. Prace na blisko 30 kilometrowym odcinku wyniosą231,72 mln złotych.

 

Modernizacja drogi krajowej Nr 7 Rabka - Chyżne

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad podpisała umowę namodernizację drogi krajowej Nr 7 na blisko 35-kilometrowym odcinku Rabka -Chyżne wraz z poprawą odwodnienia i przebudową istniejących obiektówmostowych. Wartość kontraktu to 212.758.264,74 złotych brutto.

 

Kolejne prace na DK 7

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad oddział w Krakowie,poinformowała o rozpoczęciu modernizacji drogi krajowej nr 7 na odcinku odługości 1,3 km w Książu Wielkim.

 

Przebudowa "siódemki"

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała o podpisaniuumowy na przebudowę drogi krajowej nr 7 na 17,8 km odcinku Grójec -Białobrzegi do parametrów drogi ekspresowej.

 

Przebudowany odcinek DK 7

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała ozakończeniu prac budowlanych, związanych z przebudową 14 km odcinka drogikrajowej nr 7 Jazowa – Elbląg. Współfinansowana ześrodków unijnych inwestycja ma udrożnić ruch tranzytowy i poprawićbezpieczeństwo.

 

Będzie lepiej na DK 7 Żukowo – Gdańsk

Kosztem 21, 7 mln zł zostanie wyremontowana krajowa siódemka na odcinkuŻukowo – Gdańsk. Prace wykona Skanska.

 

Objazd DK 7 przy Baranowskiej Górze

Od poniedziałku 6 lipca planowana jest zmiana organizacji ruchu na odcinkuSkarżysko – Występa drogi ekspresowej nr 7 w okolicy BaranowskiejGóry. W godzinach popołudniowych planowane jest zamknięciekilkusetmetrowego odcinka drogi nr 7. Objazd skierowany zostanie na specjalniewybudowaną tymczasową drogę po wschodniej stronie„siódemki”.

 

Remont DK 20 w Żukowie

Oprócz trwających obecnie robót na trasie z Żukowa do granicGdańska (DK 7 i 20), z poniedziałku na wtorek (13/14 lipca) dojdą prace nakrótkim odcinku między rondami w samym centrum Żukowa.  Kierowcompodróżującym na Kaszuby zaleca się wybór alternatywnej trasy.

 

Siódemka na finiszu

W ten weekend tj. 26-27.09.2009 r. będzie wykonywana warstwa ścieralna(ostatnia) na kilku odcinkach drogi krajowej nr 7 między granicą Gdańska aŻukowem. W związku z tym, należy się liczyć z ruchem wahadłowym i dużymiutrudnieniami w ruchu. Będą to ostatnie duże utrudnienia na tym odcinku.Zakończenie remontu przewidziano na 16 października br.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "dk 7".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017