Wyszukiwałeś:

dlugi X

dystans X

. Znaleziono 5 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: dlugi dystans

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 5 z 5 wszystkich):

Jak dostać Saaba za darmo?

Nic prostszego. Wystarczy zostać obwoźnym agentem handlowym i przejechaćswoim Saabem z 1989 roku przeszło 1,6 miliona kilometrów. Dla takich klientówszwedzki producent przygotował nie lada atrakcję, o czym na własnej skórzeprzekonał się pewien Amerykanin.

 

Skoda Superb: Alternatywa luksusu

Przychodzi klient do salonu. 'Chciałbym kupić samochód, który maprezencję auta luksusowego, ma dużo miejsca, jest komfortowy i w miaręekonomiczny, a dodatkowo kosztuje mniej niż Mercedes Klasy C w podstawowejwersji dla księgowych' - mówi. W takiej sytuacji wielusprzedawców nabrałoby wody w usta szukając na próżnoadekwatnego modelu w swojej ofercie. Dealerzy Skody mają ułatwione zadanie.Mogą zaproponować model Superb.

 

Ferrari odejdzie jeśli Formuła 1 się nie zmieni

Szef Ferrari Luca di Montezemolo przestrzega, że jeśli Formuła 1 nie uporasię z problemami i nie zmieni się odpowiednio, to w 2012 roku Ferrari możeodejść z Formuły 1.

 

Rajd Dakar: Walka o zwycięstwo znowu zacięta

Niezmiennie od piątego dnia rajdu na czele klasyfikacji generalnej znajdująsię trzy Race Touaregi. Jednak kwestia zwycięstwa nie została jeszczerozstrzygnięta, a po jedenastym etapie walka ta nabrała jeszcze większychrumieńców.

 

F1: Lotus się spisał

Wczorajsze, pierwsze, oficjalne testy Lotusa na torze Jerez wypadły lepiej niżpomyślnie. Bolid T127 zaliczył 76 okrążeń, bez notowania żadnychproblemów.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "dlugi dystans".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017