Wyszukiwałeś:

dlugi X

dystans X

. Znaleziono 237 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: dlugi dystans

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 237 wszystkich):

Długie podróże e-autami

Być może dopiero po 2020 roku auta napędzane na prąd będą mogły osiągaćtak długie dystanse bez tankowania jak obecne jednostki benzynowe lub Diesel?Zdania są jednak w tej kwestii podzielone.

 

Długi dystans: Kradzież lusterek

Ledwie rozpoczęliśmy nasz test długodystansowy, a już zdarzyła sięprzygoda. Podczas nocnego odpoczynku testowej Octavii, komuś bardzo spodobałysię lusterka.

 

Skoda Octavia RS: Rychle a sportovní

Ma elektryzująco niebieski kolor, 18-calowe obręcze kół, poszerzonenadkola i zderzaki oraz "naszywki" na karoserii z logo sportowegodepartamentu Skody. Czy to wystarczy by można naszą długodystansową OctavięRS Combi nazwać pożeraczem zakrętów?

 

Długi dystans: Skoda Octavia Combi RS: TDI vs. TFSI, a spalanie

Tym razem na warsztat w testowanej przez nas Skodzie Octavii RS Combi bierzemywskaźniki spalania oraz rzeczywiste zużycie oleju napędowego. Przekonamy sięczy diesel w tym modelu potrafi być rzeczywiście tani i jak to się ma doopcji benzynowej.

 

Skoda Octavia Combi RS: Na mecie

Nawet nie zauważyliśmy, kiedy zdążyliśmy pokonać ponad 10 tys.kilometrów i tym samym dojechaliśmy do mety naszego pierwszego długiegodystansu. Skoda Octavia w wersji Combi RS okazała się bardzo przyjaznymsamochodem, z fantastycznymi wręcz możliwościami transportowymi, choć dwieostatnie literki niewiele w tym przypadku mają ze sportowymi samochodami.

 

Długi dystans: Chevrolet Orlando

Jeszcze niedawno żegnaliśmy pierwszy w historii mojeauto.pl długodystansowysamochód, którym była Skoda Octavia Combi RS, a już przyszedłczas na kolejnego kandydata, tym razem trochę z innej beczki. Na redakcyjnymparkingu przez najbliższe trzy miesiące będzie gościł Chevrolet Orlando.

 
 

Długi dystans: Chevrolet Orlando: Z myślą o rodzinie

Choć w naszym kraju dominują rodziny w układzie 2+1, maksymalnie 2+2, tojednak nie brak i takich, w których mamy większą liczbęczłonków. W tego typu przypadkach typowe auta, cztero-, bądźpięciomiejscowe nie zdają egzaminu, a ojcowie zaczynają się rozglądać zaczymś przestronniejszym. I tu przed swoją szansą stają siedmiomiejscoweminivany, które coraz częściej można spotkać w ofercieproducentów.

 

Orlando na przeglądzie

Długi dystans, na jakim wciąż w naszej redakcji przebywa jeszcze ChevroletOrlando, to nie tylko wyjazdy, testowanie, sesje zdjęciowe, przygotowywaniemateriałów video etc. Zdarzają się także obowiązkowe wizyty wserwisach. Tym razem nadszedł czas na przegląd techniczny związany zprzejechaniem już przez naszego testowego Chevroleta dystansu 30 tys.kilometrów.

 

I znowu długi weekend

Jutro zaczyna się kolejny długi weekend, a wraz z nim zwiększy się ruch napolskich drogach. A to niestety oznacza, że może być niebezpieczniej.Zachowajmy więc rozwagę, tym bardziej, że pojawi się również więcejpatroli policyjnych.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "dlugi dystans".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017