Wyszukiwałeś:

dlugi X

weekend X

. Znaleziono 180 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: dlugi weekend

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 180 wszystkich):

Brawura i alkohol - długi weekend na drogach

Podczas pięciu dni weekendu (środa-niedziela) w całym kraju doszło do 612wypadków drogowych, w których zginęło 65 osób, a 801zostało rannych. Sprawdziły się przewidywania policjantów –więcej nietrzeźwych wsiadło do aut. To rekordowa liczba kierujących poalkoholu – 2683.

 

Bezpiecznie w długi weekend

Kolejny wydłużony weekend w związku ze świętem Trzech Króli okazałsię stosunkowo bezpieczny na polskich drogach. W 224 wypadkach drogowychzginęło 18 osób, a 281 zostało rannych. Zatrzymano też ponad tysiącnietrzeźwych kierowców.

 

Czy czeka nas "czarny" długi weekend na drogach?

Choć ubiegłoroczny długi weekend majowy był stosunkowo bezpieczny, nadrogach zginęło "zaledwie" 37 osób, to jednak tegorocznestatystyki Świąt Wielkanocnych pokazują, że wcale ta pozytywna tendencja niemusi się utrzymać.

 

Bilans długiego weekendu okiem Policji

53 osoby zginęły, a 604 zostały ranne – to bilans 462wypadków, do których doszło na polskich drogach podczas długiegosierpniowego weekendu . Policjanci zatrzymali aż 2.972 nietrzeźwychkierujących.

 

Długi weekend majowy na drogach

Długi majowy weekend już za nami, a wraz z nim dalsze Polaków wyjazdy.I choć na drogach doszło do mniejszej liczby wypadków niż przedrokiem, to jednak w ich efekcie zginęło więcej osób.

 

Jak uniknąć mandatu w długi weekend

Rusza kolejny długi weekend, ostatni już taki podczas tegorocznych wakacji.Wielu z nas zapewne wyruszy na krótki wypoczynek, na drogach można sięwięc spodziewać zwiększonego ruchu. O czym powinni pamiętać kierowcy, abyuniknąć mandatu?

 

I znowu długi weekend

Jutro zaczyna się kolejny długi weekend, a wraz z nim zwiększy się ruch napolskich drogach. A to niestety oznacza, że może być niebezpieczniej.Zachowajmy więc rozwagę, tym bardziej, że pojawi się również więcejpatroli policyjnych.

 

Tragiczniejszy długi weekend

465 wypadków, 46 zabitych i 577 rannych - tak przedstawiają sięstatystyki długiego weekendu przy okazji Bożego Ciała. Od środy do niedzielipolicjanci zatrzymali ponadto 1801 nietrzeźwych kierowców.

 

Nieco spokojniejszy długi weekend majowy

Policjanci drogówki odnotowali w tegorocznym długim weekendzie majowymmniejszą liczbę zdarzeń drogowych niż przed rokiem. W sumie w te dni nadrogach zginęło jednak 30 osób.

 

Tragiczny długi weekend na drogach

Choć spadła liczba wypadków drogowych w porównaniu dozeszłorocznego czerwcowego długiego weekendu, to liczba ofiar śmiertelnychjest identyczna.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "dlugi weekend".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017