Wyszukiwałeś:

dlugi X

weekend X

. Znaleziono 18 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: dlugi weekend

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 18 wszystkich):

Długi weekend? Włącz światła!

Zbliża się kolejny długi weekend, czyli jak wiadomo okres wzmożonego ruchuna drogach i co za tym idzie, zwiększonego ryzyka wypadków na drogach. Wciągu najbliższych dni policja będzie patrolować najważniejsze trasy,upominając kierowców o włączenie świateł.

 

Jednak bezpieczniej

Ostatni sierpniowy weekend, przedłużony za sprawą wtorkowego świętaskończył się dużo bezpieczniej niż rok temu. Pomimo niesprzyjającychwarunków atmosferycznych odnotowano mniej wypadków, rannych oraz ofiarśmiertelnych.

 

Bezpieczniejsze Święta

Święta, święta i po świętach. Niestety nie dla wszystkich zakończyłysię one szczęśliwym powrotem do domów. Jak zwykle doszło do wieluwypadków drogowych, choć jak pokazują statystyki policyjne było ichznacznie mniej niż w ostatnich latach.

 

Majówka na drogach

Zbliża się długi weekend majowy, a wraz z nim wiele osób wyruszy wpodróż samochodami. Aby było bezpieczniej policja przygotowuje się dowzmożonych kontroli drogowych.

 

Uwaga! Kolejny długi weekend

Zaledwie trzy tygodnie po długim weekendzie majowym znów możemy zrobićsobie dłuższy odpoczynek od pracy, tym razem związany z Bożym Ciałem.Niestety, z pewnością znów zrobi się niebezpiecznie na drogach.

 

Niebezpieczny długi weekend

Wzmożone kontrole na polskich drogach podczas majowych, długichweekendów nie przełożyły się na kulturę jazdy kierowców. Mimoobsady blisko 10 tys. funkcjonariuszy ruchu drogowego przy wsparciu żandarmeriiwojskowej, straży granicznej i celników podczas drugiego długiegoweekendu doszło do 557 wypadków.

 

Długi weekend w promocji

Firma Sixt przygotowała specjalną ofertę wypożyczenia samochodu na długiczerwcowy weekend. Wszystkie samochody z grup EDMR i CDMR, czyli Ford Fusion,Hyundai I30, Kia Ceed, Ford Focus i Seat Leon będą dostępne w cenie 99 złnetto za dobę.

 

Brawura i alkohol - długi weekend na drogach

Podczas pięciu dni weekendu (środa-niedziela) w całym kraju doszło do 612wypadków drogowych, w których zginęło 65 osób, a 801zostało rannych. Sprawdziły się przewidywania policjantów –więcej nietrzeźwych wsiadło do aut. To rekordowa liczba kierujących poalkoholu – 2683.

 

Policja apeluje przed weekendem

Przed nami kolejny w tym roku świąteczny weekend. Wielu kierowcówwyruszy w trasy. Na drogach pojawi się więcej funkcjonariuszy, którzybędą sprawdzać stan techniczny pojazdów, czy pasażerowie majązapięte pasy, a także czy prowadzący auta są trzeźwi. Jednakżebezpieczeństwo na drogach w tym czasie w głównej mierze zależy odsamych kierowców.

 

Kolejny czarny, długi weekend

Choć tegoroczny 15. sierpnia wypadł w sobotę, w związku z czym nie mieliśmytypowego długiego weekendu, to i tak na drogach było niebezpiecznie. Naszczęście nie aż tak, jak we wcześniejszych wakacyjnych weekendach.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "dlugi weekend".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017