Wyszukiwałeś:

dofinansowanie X

UE X

. Znaleziono 496 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: z.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: dofinansowanie z UE

Spróbuj też wyszukać: inwestycje w wielkopolsce dofnansowane z ue

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 496 wszystkich):

Gdańsk bez dofinansowania na Trasę W-Z

Gdańsk nie otrzyma dofinansowania z UE na remont ostatniego odcinka Trasy W-Z.Miasto ubiegało się o 150 mln złotych. Teraz inwestycja stoi pod znakiemzapytania.

 

Unia dofinansuje kolejne inwestycje w Gdańsku

Zarząd Województwa Pomorskiego wybrał do realizacji i przyznałdofinansowanie unijne dla projektów „Budowa ulicy NowejŁódzkiej w Gdańsku" oraz „Przebudowa ul. Łostowickiej wGdańsku" w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dlaWojewództwa Pomorskiego na lata 2007-2013. W sumie dofinansowaniewyniesie ponad 64 mln zł.

 

Kolejna warszawska inwestycja dofinansowana z UE

Warszawa pozyskała 168 milionów zł dofinansowania na węzełŁopuszańska - Kleszczowa z Funduszy Europejskich. Jest to obecnie drugi co dowielkości projekt drogowy dofinansowany ze środków UE po Trasie MostuPółnocnego (dofinansowanie 240 mln zł).

 

Warszawskie metro z dofinansowaniem z UE

Prawie 3 mld zł - tyle wynosi kwota dofinansowania jakie Warszawa uzyskała zUnii Europejskiej na budowę II linii metra.

 

Obwodnice Olecka i Ełku z unijnym dofinansowaniem

Podpisano porozumienia w sprawie dofinansowania projektów pn.„Obwodnica Olecka w ciągu drogi krajowej nr 65” oraz„Obwodnica Ełku (etap III i IV) w ciągu drogi krajowej nr 16 i nr65” ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego wramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej.

 

3,2 mld zł dofinansowania dla autostrady A4

GDDKiA podpisała umowę o dofinansowanie dla projektu "Budowa autostradyA-4 Tarnów - Rzeszów, odc. w. Krzyż - w. RzeszówWschód wraz z odc. drogi ekspresowej S-19 w. Rzeszów Zachód- w. Świlcza". Komisja Europejska zasili realizację projektu kwotą ponad3 mld 200 mln zł.

 

Budowa węzła Łopuszańska - Kleszczowa w stolicy wsparta przez UE

Podpisano umowę o dofinansowanie z UE modernizacji al. Jerozolimskich –budowa węzła Łopuszańska – Kleszczowa w Warszawie. Wartość projektuto 191 mln zł, dofinansowanie wynosi 141,85 mln zł. Przebudowa węzła Al.Jerozolimskich i ul. Łopuszańskiej na skrzyżowanie bezkolizyjne znaczneusprawni ruchu na trasie wylotowej z Warszawy, szczególnie poprzezrozwiązanie problemów związanych ze skrętem z Al. Jerozolimskich w ul.Łopuszańską.

 

Budowa Granicznej w Płocku z dofinansowaniem UE

Ważna dla Płocka inwestycja - budowa ulicy Granicznej otrzyma dofinansowanie zUnii Europejskiej. Budowa ulicy Granicznej – II etap – zakłada, żedo końca 2012 roku powstanie asfaltowa ulica pomiędzy ulicami Otolińską iWyszogrodzką wraz z niezbędną infrastrukturą. Całkowita wartość projektuto ponad 32 mln zł, w tym  blisko 22 mln zł to unijne dofinansowanie.

 

Ponad 5 mld zł z UE na polskie drogi

W ostatnich dniach podpisanych zostało 8 umów o dofinansowanie w ramachProgramu Infrastruktura i Środowisko. Wszystkie projekty dotyczą inwestycjidrogowych. Łączna wartość wszystkich projektów wynosi ponad 10 mldzł, z czego ok. 5,1 mld zł stanowi dofinansowanie z UE w ramach PO IiŚ.

 

Polskie projekty drogowe jako pierwsze z dofinansowaniem UE

Polska jest pierwszym krajem Unii Europejskiej, który otrzymał decyzje zatwierdzające dofinansowanie z funduszy unijnych w ramach perspektywy finansowej 2014 – 2020 dla 11 projektów drogowych.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "dofinansowanie z UE".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017